Halkbank Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma – BekçiAlımı

Halkbank Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Bankacılık işlemleri için köklü bir kurum olan Halkbank’ı seçen kişiler Halkbank müşteri hizmetleri direk bağlanma yollarını aramaktadır. Türkiye Halk Bankası, 1933 yılında 2284 sayılı ”Halk Bankası ve Halk Sandıkları Kanunu” kapsamında kurulur ve 1938 yılında faaliyete geçer. Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün küçük esnafa ve büyük sanayi erbabına muhtaç oldukları krediyi ucuz yoldan verebilecek bir teşekkül kurma amacını karşılayan Halkbank, sahip olduğu tarihsel misyonu ile günümüzde de faaliyetlerine devam etmektedir. Halkbank, vizyonu gereği evrensel bankacılığın gerek teknolojik gerekse bireysel anlamda gerekliliklerini yerine getirmeyi ve bölgenin lider KOBİ bankası olmayı hedeflemektedir. Bu nedenle çağrı merkezine de ayrı bir önem verir.

Müşteri hizmetlerine direk bağlanma için sırasıyla

  • 0850 222 0 400 numaralı Halkbank müşteri hizmetlerini arayınız.
  • Telesekreterin sesini duyduktan sonra 0 tuşuna basın.

Veya

  • ‘‘Müşteri temsilcisi’’ diyerek yapacağınız işlemleri söyleyin. Art arda ‘‘müşteri temsilcisi’’ demeniz halinde direk müşteri temsilcisine bağlanabilirsiniz.

Bu iki işlemin bir farkı yoktur. Her iki işlemde de kolayca müşteri hizmetleri ile görüşebilirsiniz.

[wp-faq-schema title=”Kullanıcılar Bunları da Sordu” accordion=1]

Yazar: Utku DEMİR

Merhaba. Ankara'da ikamet etmekteyim. Bekçilik mesleğine aday biriyim. Sitemize haber yazmakta ve kullanıcılardan gelen yorumları cevaplamaktayım. Bana ulaşmak için e-posta adresimi kullanabilirsiniz. (iletisim@bekcialimi.com)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir