Haftalık Bedava İnternet Kodları – BekçiAlımı

Haftalık Bedava İnternet Kodları

Haftalık bedava internet kodları kullanarak hatlarınıza tanımlanmış paketlerdeki GB’larınızı arttırabilirsiniz. Normal şartlarda birkaç sosyal medya platformunu takip ediyor ve video izleme sitelerinde takılıyorsanız muhtemelen internetiniz size yeterli gelmez. Eğer ki kablosuz bağlantı imkanınız da yoksa ayın önemli bölümünü internetsiz geçirmek zorunda kalırsınız. Bunun önüne geçebilmek amacıyla operatörler, sattıkları paketlerin üstüne ek paketler hazırlarlar. Ancak çoğunlukla fiyatları yüksek olduğundan insanlar da acil ihtiyaçlar dışında bunları pek tercih etmezler. Geriye sadece bedava internet kazanma yöntemleri kalıyor. Yazımıza konu aldığımız şekilde haftalık internet kodu da 7 gün boyunca güvenle kullanabileceğiniz modellemeleri barındırmaktadır. GSM markalarına ayrı ayrı hazırladığımız listelerdeki şifreleri, çalıştığınız operatörün mobil uygulamasından veya sitesinden aktive edebilirsiniz.

Türk Telekom Haftalık İnternet Bedava

Ücretsiz 2021 Türk Telekom internet paketleri özellikle genç kesimin oldukça işine yaramaktadır. Yükselen pikseller doğal olarak indirilmeye çalışıldığında yükler getiriyor. Örneğin Instagram’dan bir fotoğrafa baktığınızda veya Youtube’dan video izlediğinizde eskiye nazaran artık daha fazla internetiniz gider. Haliyle uzun vadeli kullanımların ardından paketinizin kısa sürede tükendiğine dair bir mesaj alırsınız. Lakin bedava Türk Telekom internet kodusayesinde bazen sosyal medyaya özel bazen de genel anlamıyla masrafız biçimde GB’lar kazanabilirsiniz. Yapmanız gereken tek şey aşağıya sıralayacağımız güncel şifreleri denemek olacaktır.

Türk Telekom müşterilerini en çok sevindiren hediye kazanma yöntemi Sil Süpür’dür. Haftalık güncellenen internet, dakika, SMS gibi şeylerle insanları ödüllendirmektedir. Her hafta girip silip süpürdüğünüzde şansınıza göre bir tane hediye çıkmaktadır. Çoğu zamanda 10 GB ya da 30 GB biçimde yüksek miktarlarda hediyeler çıkmaktadır.

Selfy aboneliği olanlar MOR HEDİYE yazıp 4545’E gönderdikleri taktirde yine taraflarına bedava haftalık internettanımlanmaktadır.

30 TL üzeri yüklemelerinizi ödüllendirmek maksadıyla otomatik olarak 1 GB’lık bir bağlantı eklenmektedir.

Haftalık Turkcell İnternet Kodları 2021

Ücretsiz internet kodu bulmak konusunda sıkıntı çekilen bir diğer operatör ise Turkcell’dir. Yüz binlerce insana hitap ettiğinden birçok platform tarafından paylaşılan paket şifreleri saniyeler içerisinde tükenmektedir. Haftalık bedava kodlar Turkcell hatlarına özel biçimde yazımızda yer almaktadır.

Fatura ödemelerinizi Paycell aracılığıyla sağlarsanız Turkcell hattınıza 1 GB’lık hediye tanımlanacaktır. Kampanyaya katılmak için FATURA yazıp 5955’e mesaj atmalısınız. Ardından fatura ödemelerinizi yaptığınızda otomatik biçimde eklenecektir.

Faturalı veya faturalı fark etmeksizin INTERNETIM yazıp 2222’ye gönderdiğinizde 1 GB’lık bir paket ödül olarak verilecektir.

Yine 2222’ye HEDIYE HAFTALIK mesajı attığınızda da 1 hafta boyunca kullanabileceğiniz 1 GB kazanacaksınız.

Vodafone Ücretsiz İnternet Paketleri Haftalık 2021

Pandemi süresince herkesin iyice teknolojik cihazlara yönelmesi, paketlerin de ay tamamlanmadan tükenmesine sebep oldu. Haliyle ortaya yeni kaynak ihtiyacını çıkardı. Vodafone internet paketi 2021 ücretsiz haftalık kodları biçimleriyle müşterilere sunulmuş durumda. Sizler de güncel imkanlardan yararlanmayı hedefliyorsanız aşağıda belirteceğimiz kodlardan bir tanesini seçebilirsiniz.

Vodafone’un testleriyle anında 3 GB alabilirsiniz. Yapmanız gereken şey Vodafone2un internet sitesine gidip Seni Seviyorum Testi’ni tamamlamaktır. Sonrasında telefon numaranızı girdiğinizde 3 GB paketle ilgili bir mesaj gelecektir ve bedava haftalık internet kodları aktifleşecektir.

Kapsama alanı konusunda oldukça iddialı olan şirketi, 4.5G bulunmayan noktalarda Vodafone Yanımda uygulaması aracılığıyla abonelerine 4.5 GB internet veriyor. Çekmediğini fark ettiğiniz konumda uygulamaya girip bildirirseniz işlemler başlatılacaktır.

Düzenli mobil yüklemeler gerçekleştiriyorsanız Yükle Harca fırsatından yararlanabilirsiniz. BANANEVAR ifadesini mesaj bölümüne yazıp 4455’e yolladığınızda ücretsiz 1 GB tarifenize eklenecektir.

Yazar: Utku DEMİR

Merhaba. Ankara'da ikamet etmekteyim. Bekçilik mesleğine aday biriyim. Sitemize haber yazmakta ve kullanıcılardan gelen yorumları cevaplamaktayım. Bana ulaşmak için e-posta adresimi kullanabilirsiniz. (iletisim@bekcialimi.com)

2 Soru Cevaplandı

  1. Merhaba 100 ₺ lik koda ihtiyacım var gönderirmisiniz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir