Güle Güle Oturun Başvuru Formu ve Katılım – BekçiAlımı

Güle Güle Oturun Başvuru Formu ve Katılım

Mimar Selim Bey, Güle Güle Oturun programı ile evlerinizi yenilemeye devam ediyor. Bir fenomen haline gelen ve ilgiyle izlenen dekorasyon ve yardım programı Güle Güle Oturun başvuru nasıl yapılır, 2021 yılı Güle Güle Oturun başvuru formu nasıl doldurulur, başvuru şartları ve koşulları nelerdir? Tüm detaylarını hep birlikte inceleyelim.

Güle Güle Oturun Başvuru TV8

TV8’in Acun Ilıcalı tarafından satın alındıktan sonraki popülarite artışındaki ivmeyi şüphesiz hepimiz biliyoruz. Yine hız kesmeyen Acun Ilıcalı, eskilerden beri bildiğimiz diğer adı ile Evim Şahane yarışmasını aynı formatta ama farklı bir isimde TV8 ekranlarına taşıyor. Yarışmacı adaylarının izlerken büyük zevk aldığı dünyaca ünlü dekorasyon Programına katılım şartları ve detayları nelerdir bunları sizin için inceledik. Sunuculuğunu Selim Yuhay’ın yaptığı programda Selim Bey diye hitap ettiği ünlü uzmanımız sizler için dekor anlamında en ince detayları ve kusursuzlukları gözler önüne seriyor.

Mimar Selim Yuhay Kimdir?

Dekorasyon programları ile tanıdığımız ve Güle Güle Oturun programı ile popüler olan mimarımız Selim Yuhay, Yıldız Teknik Üniversitesi Mimarlık Fakültesi Mimarlık Bölümü mezunudur. İlk olarak Evim Şahane programı ile tanınan ünlü mimar 1972 İstanbul doğumludur. Mimarlık fakültesinden mezun olduktan sonra birkaç ortağı ile Elit Mimarlık firmasını kurmuştur. 2 sene kadar süren Elit Mimarlık macerasından sonra kendisine ve ailesine ait olan Yuhay Mimarlık şirketini kurarak çalışmalarına devam etmiştir.

Resim konusunda da yetenekli olan Selim Bey, hobi olarak başladığı bu sanat dalını geliştirerek profesyonelliğe kadar getirmiş ve bireysel sergiler açmıştır. Mimarlık alanındaki farklı projeleri ve kendine özgü yöntemleri ile dikkat çeken Mimar Selim Yuhay, bir çok sosyal sorumluluk projesine de öncülük ederek imza atmış ve örnek olmuştur.

Güle Güle Oturun Ücretli Mi?

Programa dair en çok merak edilen konulardan birisi de katılanlardan ücret alınıp alınmadığıdır. Dekorasyon programı olması yanında sosyal yardım programı kategorisine de giren TV8 Güle Güle Oturun programı seçilen adaylardan kesinlikle ücret talep etmemektedir.  Eğer şanslı aday olarak seçildiyseniz evinizi baştan aşağı değiştirecek dokunuşlar, usta kalemler tarafından ele alınacaktır. Bunun için başvuru formunu eksiksiz ve hatasız tamamladığınızdan emin olmanız önemlidir.

2021 yılı tv yarışma başvuruları ve başvuru formu ile para kazanın.

Güle Güle Oturun Başvuru Şartları

Programın TV8 ve Acun Medya tarafından belirtilen başvuru şartlarını aşağıda okuyabilirsiniz. Güle Güle Oturun programına başvuru yapan kişi, programın kayıt formunda doldurduğu bilgilerin doğru olduğunu kabul etmiş sayılır. Belirtilen bilgilerin eksik, hatalı veya yanlış olması durumunda oluşabilecek zararlardan başvuran kişinin kendisinin sorumlu olduğunu kabul etmiş sayılır.

Programa başvuruda bulunan kişi, Güle Güle Oturun program başvuru formuna yazdığı bilgileri, eklediği fotoğrafları ve videoları kendi isteği dahilinde TV8 ve Acun Medya ile paylaşmıştır. TV8 ve Acun Medya, başvuran kişi tarafından paylaşılmış olan bilgileri, fotoğrafları ve videoları dilediği zaman dilediği mecra ve dilediği programda kullanabilecektir.

Başvuru yaparak bilgilerini paylaşan kişi, TV8 ve Acun Medya’nın paylaşılmış olan fotoğrafları ve videoları kullanması durumunda TV8 ve Acun Medya’dan herhangi bir hak talebinde bulunmayacağını kabul etmiş sayılır. 18 yaşın altında olan bireylerin programa başvuru işlemlerini velisinin yapması gerekmektedir. 18 yaş altı katılımcı olmak isteyenler programa başvuru yaparak katılım hakkı kazansalar bile velisinin onayı olmaması durumunda katılım sağlayamazlar. Daha detaylı bilgi için başvuru formu sayfasındaki ilgili taahhütnameye göz atabilirsiniz.

Güle Güle Oturun Başvuru Formu

Başvuru detayları ve katılım şartlarını bildiğimize göre yarışmamıza başvurmak üzere gerekli formu doldurma aşamasına geçebilirsiniz. Başvuru formunda kişisel bilgileriniz, iletişim bilgileriniz ve yenilemek istediğiniz eviniz veya odanız ile ilgili detaylar isteniyor. Mümkün olduğunca çok detay vermeniz seçilme şansınızı arttıracaktır.

Güle Güle Oturun başvuru formu şu şekildedir; Sorulara doğru ve net cevaplar vererek kendinizi ve evinizi eksiksiz anlatmanız katılım şansınızı arttıracaktır. Bu yüzden formu doldururken özen göstermelisiniz. Güle Güle Oturun başvuru formuna tv8.com.tr/gule-gule-oturun adresinden ulaşabilirsiniz.

Güle Güle Oturun Başladı

Selim Yuhay ile Güle Güle Oturun programı her sabah TV8 ekranlarında izleyicileriyle buluşuyor. Her gün yayınlanan program şanslı adayların yüzünü güldürmeye devam ediyor.  Dekorasyon ve ev düzenlemesi konularında püf noktaları ile izleyicileri de bilgilendiren programda ayrıca Selim Bey plastik gibi zararlı atıklardan da güzel ve kullanışlı tasarımlar yaparak doğayı koruma konusunda da katkıda bulunmuş oluyor. Güle Güle Oturun programının tüm bölümlerini ve kısa kısa videolarını sitemizden de izleyebilirsiniz: Güle Güle Oturun İzle. Form alanlarını eksiksiz ve doğru olarak doldurduğunuzu kontrol ederek emin olunuz. Şansınıza güveniyorsanız Güle Güle Oturun tam size göre.

Yazar: Sevgi KILIÇ

Mardin'de 1994 yılında doğdum. Üniversite hariç eğitimimi orada tamamladım. Üniversiteyi Aksaray Üniversitesi Edebiyat Fakültesinde okudum. 2018 yılında evlendim ve 2019 yılında Alya adında dünyalar tatlısı kızım dünyaya gözlerini açtı. Artık hayata başka bir pencereden bakıyorum, hayatım çok değişti, daha mutlu, daha huzurlu bir insan oldum. Artık kızım için yaşıyor, onun için nefes alıyorum, yazdığım yazılarla mutlu oluyorum.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir