Google Play Bedava Kupon – BekçiAlımı

Google Play Bedava Kupon

Google Play bedava kupon uygulama mağazasında size çeşitli kolaylıklar sağlar ve de özellikle alışveriş sırasında ciddi miktarlarda indirim imkanı oluşturur. Ayriyeten Google Play kuponu kategorisine göre tamamen bedava indirebileceğiniz ortamı da hazırlamaktadır. Söz gelimi sisteme giriş yaptığınızda hesabınızda tanımlı veya birazdan tanımlayacağınız google play bedava kuponları hangi hesaba ekliyorsanız onun için oldukça cazip imkanlar doğacaktır.

Google Play İndirim Kuponu

Android tabanlı işletim sistemine sahip akıllı cihazların uygulama mağazası olarak Google Play Store, günümüzde en geniş ürün skalasını bünyesinde barındıran platformdur. Hatta sırf bu sebeple bile telefon, tablet alacak kişilerin tercihi değişmektedir. Google Play indirim kuponu kullanılarak minimum masrafla yüklenebilen programlar, satın alınan cihazların kişiselleştirilmesi ve işlevselleştirilmesi hususunda çok etkili. Neticede potansiyel müşteri bütün işlerini yerine getireceğini düşündüğü şeyleri alma yoluna gider. Hareket alanı konusunda da kitlesine şans tanıyınca ister istemez pazar payı da bu sistemin lehine işliyor.

Google Play Hediye Kodu Ücretsiz 2021

Google Play Bedava Kupon

Geliştirilen her türlü yapıda bir süre sonra kazanç elde edilmesi söz konusudur. Nihayetinde hiçbir firma bazı istisnalar dışında getiri sağlayamayacağı işe yönelik bir mesai harcamaz. Haliyle yazılım geliştiriciler ve şirketler de uygulamalarının önemli bölümünü ya direkt satın alma yoluyla sunar ya da uygulama içinde alınabilecek çeşitli özellikler geliştirirler. İşte buralarda ürünün pazarlandığı platformda kullanılan para birimi devreye girmektedir. Yüklenecek miktarlarla harcama yapılması gereken noktalarda ödeme gerçekleştirilebilir. Yine yetkililer satış sayısını arttırmak adına bazı kampanyalar ve paketler hazırlarlar. Örneğin arkadaşlarınızı sevindirmek adına bu paketleri satın alıp hediye edebilmektesiniz. Yazımıza konu aldığımız Google Play hediye kodu da ücretsiz biçimde böylece edinilebiliyor. Devamında da dilediğiniz gibi, beğendiğiniz aplikasyonlarda aktifleştirmek adına hesabınızda biriktirebilirsiniz.

Bedava Google Play Kupon Nasıl Kullanılır?

İlk defa kupon kullanacakların kafasına takılan hususlar bulunmaktadır. Zaman kaybetmemek adına geliştiriciler oldukça basit bir yöntem sunsa da yeni başlayanlar bedava Google Play kuponları nasıl kullanılıyor bilemiyor. Öncelikle Android telefonunuzdan Google Play Store uygulamasına dokunun. Ardından üst bölümdeki Menü ifadesine sonrasında da Teklifi Kullan‘a tıklayın. Elinizdeki kupon kodları gerekli kutuya girdiyseniz Teklifi Kullan’a dokunmanız yeterlidir. Kodlar doğruysa ve kullanım tarihi de geçmemişse en fazla birkaç dakika içinde hesabınıza yansıtılacaktır. Bundan sonra harcama imkanınız olan yerlerde rahatlıkla ödemelerinizi yapabileceksiniz.

Google Play Bedava Kupon Nasıl Kazanılır?

Yukarıda bahsettiğimiz üzere direkt satın alabileceğiniz gibi çevrenizdekilerin özel günlerde size hediye kartları aracılığıyla kod göndermesi de söz konusu olabilir. Tüm bunların dışında ekstradan hem para harcaman hem de çok beklemeden google play bedava kupon kazanma talebiniz varsa üçüncü parti yapılardan destek alabilirsiniz. Büyük siteler veya yeni yeni gelişmeye başlayan sitelerde promosyon ve reklam mahiyetinde bazen kod dağıtılabilmektedir. Genellikle kupon şeklinde verilse bile sisteme tanıttığınızda sağlıklı biçimde sonuç vermektedir. Nasıl ulaşacağınızı bilemiyorsanız faydalanabileceğiniz bazı kuponları biz aşağıda listeledik. Diğer kullanıcıların tüketmesini beklemeden hemen harekete geçerek listedekileri deneyebilir ve google play bedava kupon kazanabilirsiniz. Meblağların farklı olabileceğini ve tarih durumuna göre aktifleşebileceğini unutmayın.

76ZS-8K9V-LTWY-4CMX-DCX8
39AA-7A3Y-CDEK-5CHM-XQK2
63PN-3F5A-NMZX-5QLZ-RUP7
67BT-5G4E-PXFA-4KKA-EEQ3
28GH-2L2S-NFEL-4AWX-NYT9
58GJ-7D9J-FBQJ-6PPZ-ARX2
9VV9-SEEB-HTRC-5M64-Z55G
SHL7-UA6Q-FRLT-SFMM-GHM8
84YQ-6R5D-XWDB-9XKX-SMB7
83FJ-8V6V-CTDA-8LYA-VFP4
83AH-9T3K-UHBE-4BMV-KXY6
322E-JYFS-DJ3C-ARHM-C27L
P0I9-CV35-5GFT-JY87
Q42G-JK78-VB46-H766
O9AB-KH99-JKQQ-BGRR
9G67-GN59-GNU8-V412
O852-HN59-J812-COA9
TH67-KI87-PO98-JYI9

Bedava Kod ve hesaplar için için diğer sitemizi ya da ilgili kategorimizi de ziyaret edebilirsiniz.

Yazar: Utku DEMİR

Merhaba. Ankara'da ikamet etmekteyim. Bekçilik mesleğine aday biriyim. Sitemize haber yazmakta ve kullanıcılardan gelen yorumları cevaplamaktayım. Bana ulaşmak için e-posta adresimi kullanabilirsiniz. (iletisim@bekcialimi.com)

10 Soru Cevaplandı

  1. Hocam e postama kod gelmedi lutfen e posta adresim Zoruna.mi.gitti.65@gmail.com

  2. Kral bana bi kod gönderirmisin

  3. lütfen banada kod gönderirmisiniz

  4. abi lütfen utku abi takip ediyorum instadan lutfen kod at lütfennn

  5. Hocam 1 kod atsanız 😀

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir