Ford Bayilik Başvurusu – BekçiAlımı

Ford Bayilik Başvurusu

Ford Otosan (Ford Otomotiv Sanayi A.Ş.), Koç Holding ve Ford Motor Company’nin eşit oranda hisse sahibi oldukları bir şirkettir. Halka açık olan şirket, hepimizin yakından tanıdığı köklü kuruluşların bünyesinde barınmaktadır. Ford Motor Company ve Koç Holding’in işbirliğiyle güçlü temellere dayanmaktadır. Koç Grubu ilk önce 1928 yılında distribütörlük yapmaya başlamıştır. 1959 yılında ise Otosan’ın kurulmasıyla beraber endüstriyel bir hale gelmiştir. Ford Bayilik Başvurusu yapmak isteyen şahıslar ilk önce kurumun belirlemiş olduğu yeterlilikleri sağlamalı, gerekli eğitimleri almalılar. Eğer bu süreç olumlu geçer ve yetkililer bayilik almanızda bir sakınca görmez ise siz de istediğiniz bayiliğe sahip olabilirsiniz.

Ford Bayilik Başvurusu Kategorileri

Ford Bayilik Başvurusu yapmak isteyen şahısların ilk önce Ford’un hangi iş kalemleri için bayilik yapabileceklerini öğrenmeleri gerekmektedir. Ford Otosan, kamyon satışı bayiliği ve kamyon yetkili servis bayiliği hizmeti sunmaktadır. Bu bayilikler için sizden istedikleri yeterlilikleri ve sürecin prosedürlerini öğrenmek isterseniz Ford’un internet sitesinde bulunan bayilik sekmesinden gerekli belgelere kolayca ulaşabilmektesiniz. Başvurularınızı yapmak için ise  yine internet sitesinde bulunan bayilik mail adresine mail gönderebilirsiniz.

Bayilik Almanın Avantajları

Yeni bir işletme kurmak isteyen birçok vatandaşımızın aklında bayilik almakla ilgili de düşünceler olmaktadır. Tabi ki bayilik almanın bazı dezavantajları olduğu gibi bazı avantajları da bulunmaktadır. Bu avantajlara örnek vermek gerekirse bayilik almak başarı oranınızı arttıracaktır. Bunun temel sebebi bayilik alacağınız firmanın zaten hali hazırda bir konsept sahibi oluşu ve isminin biliniyor olması yatmaktadır. Bu da potansiyel müşteriler üzerinde bir güven oluşturacaktır. Bunun yanında bayilik aldığınızda ilgili firma size çeşitli eğitim imkânları sunmakta ve gerekli birçok malzemeyi piyasadan çok daha ucuza temin edebilmektedir. Bunlar da kar marjınızı arttırarak kısa sürede fazla kar etmenizi sağlayabilmektedir.

Bayilik Yapmanın Zorlukları

Şüphesiz bayilik almanın birçok avantajı olduğu gibi çeşitli zorlukları da bulunmaktadır. Bunların başında tabi ki yüksek masraf gelmektedir. Örneğin Ford bayiliği almak için başvuruda bulunduğunuzda kabul aldıktan sonra sözleşme imzalarken yüksek bir meblağ ödemek zorunda kalırsınız. Eğer ilerde bunu karşılayabileceğinizi düşünüyorsanız elbette bayilik almanız mantıklı olacaktır. Başvurular için TIKLAYINIZ.

 

Yazar: Utku DEMİR

Merhaba. Ankara'da ikamet etmekteyim. Bekçilik mesleğine aday biriyim. Sitemize haber yazmakta ve kullanıcılardan gelen yorumları cevaplamaktayım. Bana ulaşmak için e-posta adresimi kullanabilirsiniz. (iletisim@bekcialimi.com)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir