Findeks Puanını Ücretsiz-Bedava Öğrenme – BekçiAlımı

Findeks Puanını Ücretsiz-Bedava Öğrenme

Günümüzde birçok insan çeşitli amaçları doğrultusunda bankalardan işlemler yapmaktadırlar. Kredi başvurusu yapacak şahısların ise aklında en çok Findeks Puanını Ücretsiz-Bedava Öğrenme hakkında sorular belirmektedir. Normalde puanınızı öğrenmek için güncel şartlarda 6 TL bir ödeme yapmak durumundasınız. Fakat findeks puanınızı ücretsiz öğrenmek de bazı yöntemlerle mümkündür. Tek yapmanız gereken bu yazıyı dikkatlice okuyup önerdiğimiz yöntemleri eksiksiz olarak uygulamanızdır.  Bu yöntemler tamamen yasal yöntemler olup herhangi bir problem teşkil etmemektedir.

En Kolay Findeks Puanını Ücretsiz-Bedava Öğrenme

Eğer siz de Findeks Puanını Ücretsiz-Bedava Öğrenme hakkında bazı yöntemler arıyorsanız yazımızı dikkatlice öğrenmeniz gerekmektedir. Normal şartlar altında 6 TL ödenerek öğrenebildiğiniz kredi notunuz bu yöntemlerle ücretsiz bir şekilde öğrenebilinir. Yapabileceğiniz ilk şey eğer halihazırda bir banka ile bağınız varsa bankanın müşteri temsilcisini aramak ve kredi bölümüne bakan temsilciden kredi notunuzu söylemesini rica etmek olacaktır. Bu en kolay ve en hızlı yöntemdir. Bunu yaparken temsilci sizden herhangi bir ücret talep etmeden kredi notunuzu sorgulayıp size söyleyecektir. İkinci yöntemimiz ise oto galericiler üzerinden öğrenme metodudur.

Fakat her oto galeri sahibi bunu sizin için yapmayabilir. Eğer tanıdığınız bir galeri sahibi var ise ondan kredi notunuzu öğrenmesini talep edebilirsiniz. Üçüncü yöntem banka gişelerinden kredi notu sorgulatmak olacaktır. Bir bankaya her hangi bir işlem için gittiğinizde gişedeki memura kredi notunuzu sorgulamasını talep edebilmektesiniz. Genellikle çok yoğun olmadığı taktirde tüm bankalarda bu yöntemle ücretsiz şekilde kredi notunuzu öğrenebilirsiniz. Son yöntem ise beyaz eşya satan yerlerden öğrenmektir. Beyaz eşya satışı yapan mağazalardan kredi notunuzu öğrenmek için talepte bulunabilirsiniz.

E-devlet Üzerinden Ücretsiz  Kredi Notu Öğrenmek Mümkün Mü?

E-devlet üzerinden de kredi notunuzu öğrenebilmektesiniz. İhtiyacınız olan tek şey e-devlet sistemine giriş yapabilmek için bir adet şifre olacaktır. Sisteme girişinizi yaptıktan sonra “Risk Merkezi Raporu” yazdığınızda açılan pencerede yeni bir başvuru yapabilirsiniz. Kredi limit ve borç bilgilerini seçtikten sonra cep telefonunuza bir adet şifre gelecek. Onu da girdikten sonra kredi puanınızı öğrenebilirsiniz.

Yazar: Utku DEMİR

Merhaba. Ankara'da ikamet etmekteyim. Bekçilik mesleğine aday biriyim. Sitemize haber yazmakta ve kullanıcılardan gelen yorumları cevaplamaktayım. Bana ulaşmak için e-posta adresimi kullanabilirsiniz. (iletisim@bekcialimi.com)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir