Fake Hesaplar – BekçiAlımı

Fake Hesaplar

Sosyal medyanın kullanım oranları arttıkça kullanıcıların çeşitli konularda ihtiyaçları oluşmuş durumda. Normalde herkes birer hesap açıp bu platformları gönlünce kullanabilirken bazı kişiler gerçek kişiliklerini açık etmek istemiyorlar ve devreye fake hesaplar giriyor. Çoğu zaman kolayca fake olduğu anlaşılabilecek isim ve resimler kullanılsa da amiyane tabirler bu işte ustalaşmış bireyler neredeyse bire bir gerçek profiller oluşturabiliyor. Böylece fake hesabıaçarak istedikleri bireylerin ne yaptığını kendilerini afişe etmeden görebiliyorlar. İfade ettiğimiz gibi kaliteli sahte hesapları oluşturabilmek tahminlerin ötesinde bir zaman ve emek gerektirmektedir. Eğer ki tercih ettiğiniz platforma göre hazır fake üyeliklere ihtiyacınız varsa aşağıdaki alt başlıkları da okuyabilirsiniz.

Instagram Fake Hesaplar

Günümüzün gözde sosyal ağı Instagram. Özellikle gençlerin yoğun bir talep gösterdiği ağda yeni insanlarla tanışmaktan tutun da ticarete kadar geniş bir hareket alanına sahipsiniz. Görsel odaklı bir paylaşım mekanı olduğundan Instagram fake hesapları daha bir önem arz ediyor. Göze çarpacak en ufak aksilik nedeniyle açılan üyeliğin gerçek olmadığı anlaşılabilir ve kendi adınızın ortaya çıkması bile kuvvetle muhtemel. Genelde yüksek takipçili sahte Instagram hesabı güvenilir görüldüğünden ilk aşamada bu noktaya yönelik çalışmalısınız. Stalkamacıyla kullanabileceğiniz bazılarını ise biz aşağıya sıraladık:

Kullanıcı Adı: zmurtaza.saah@gmail.com
Şifre: 4jalil-9

Kullanıcı Adı: 7nego_wanderaetw233@gmail.com
Şifre: mthilla1234

Kullanıcı Adı: fmemagaga98ttrabzıwr@gmail.com
Şifre: rzzz8820

Kullanıcı Adı: muecmcaleeklasikbir@gmail.com
Şifre: 4mountayre

Kullanılmayan Fake Twitter Hesapları ve Şifreleri

Birçok büyük kurum, kuruluş ve devlet yetkililerinin modern basın açıklamalarını yaptığı bir alandır Twitter. Yine gündemi yakından takip eden insanların yanında mizahi anlamda kendisine eğlence arayan gençler de çoğu zaman yeni bir üyelik açmaktadır. Geçmişte açılan ve kullanılmayan fake hesaplar ise zaman geçtikçe altın kadar değerli hale geliyor. Neticede bir geçmişi bulunduğundan atılan Tweetler kullanıcılar tarafından değer görüyor. Uzun süredir kullanılmamış sahte Twitter hesaplarını ve şifrelerini hemen aşağıda görebilirsiniz. Girişleriniz sağlarken takip eden kitlenin nasıl bir alanda boy gösterdiğini de unutmayın.

Kullanıcı Adı: pujjwal.sahi5846@hotmail.com
Şifre: onicotricar

Kullanıcı Adı: qrachid.coco7157@hotmail.com
Şifre: helphenix3

Kullanıcı Adı: 9ahmedsyria2011h@hotmail.com
Şifre: 5jhonyhph

Kullanıcı Adı: thehackez25hundertakertew@hotmail.com
Şifre: vradirousie

Bedava Steam Hesapları

Konuyu güncel üyeliklere getirdiğimiz vakit Steam’den bahsetmemek olmaz. Neticede oyuncuların en az birkaç üyeliği bulunduğundan kampanyalardan faydalanmak adına böyle bir harekete giriştiğini anlayabilirsiniz. Ayriyeten fake Steam hesaplarını diğer bedava hesap seçenekleri ile karıştırmamalısınız. Çünkü sahte şekilde sunulanlara genellikle demo sürümlü ürünler yerleştirilmektedir. Steam hesabı bedava alındığında ise önceden parası ödenmiş oyunları indirme şansına kavuşmaktasınız. Bahsettiğimiz türde bütün detayları barındıran üyelikleri listeden seçebilirsiniz.

Kullanıcı Adı: qtota.wbas.904swtvvo@yahoo.com
Şifre: qwajaana1

Kullanıcı Adı: 7abdelaali.soubaqrrtcsw@yahoo.com
Şifre: dsalisam0

Kullanıcı Adı: 1haytam_flm20256@yahoo.com
Şifre: zbanounr.8

Kullanıcı Adı: 3nitin.ingle.750x@yahoo.com
Şifre: bluellah1234


Ücretsiz Epic Games Üyelikleri

Dijital oyun dağıtım servislerinden öne çıkanlardan birisi de Epic Games‘dir. Direkt kendi üretimi olan ve farklı üreticilerle anlaştığı oyunları bir arada toplayarak ciddi bir ürün arşivi geliştirmiştir. Böylece ücretsiz Epic üyeliklerisahipleri de öteki ağlardan geri kalmayarak kaliteli oyun keyfi yaşamaktadır. Halen Epic Games hesapları konusunda bir sonuca ulaşamadıysanız aşağıda vereceğimiz şifrelerden yararlanabilirsiniz.

Kullanıcı Adı: jkaaraanboy1aawrrr4@yandex.com
Şifre: mkain.92o

Kullanıcı Adı: 1hamzamizooo739002@yandex.com
Şifre: dabdou.f

Kullanıcı Adı: 9salahlaidi31gawekaerw@yandex.com
Şifre: xronyekal

Kullanıcı Adı: 4vikprabhakar0astekrtarakersm@yandex.com
Şifre: pvinostar28

Fake Facebook Hesabı Lazım

2010’lu yılların ortalarına kadar ciddi bir popülerliğe ulaşan Facebook, şimdilik kemik kitlesi dışında herkesin gözünden düşmüş durumda. Artık spesifik amaçların dışında pek kullanılmasa da çevremizde bana fake Facebook hesap lazım diyen birisini görebilirsiniz. Özellikle farklı platformlara giriş yapılması istendiğinde Facebook vasıtasıyla kolaylıkla üyelik oluşturulabiliyor. FB fake hesaplar bu yönüyle zaman kazandırabilir. Aynı zamanda çeşitli işlerinizi görmek amacıyla gruplara katılmak istiyorsanız sahte FB hesapları kullanmanız faydanıza olacaktır.

Kullanıcı Adı: rfares.stronglygawri@gmail.com
Şifre: lmemoxph11

Kullanıcı Adı: 2racharawnakdelemifwa@gmail.com
Şifre: kjamal.jal

Kullanıcı Adı: ikemoo.jama147852@gmail.com
Şifre: 5b.monir2

Kullanıcı Adı: 6hamza.askari.vig@gmail.com
Şifre: whamdouchl.0

Yazar: Utku DEMİR

Merhaba. Ankara'da ikamet etmekteyim. Bekçilik mesleğine aday biriyim. Sitemize haber yazmakta ve kullanıcılardan gelen yorumları cevaplamaktayım. Bana ulaşmak için e-posta adresimi kullanabilirsiniz. (iletisim@bekcialimi.com)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir