Evde Kürdan Paketleme İşi

Evde kürdan paketleme işi son derece karlı bir iştir. Bu yazıyı okuduğunuzda evde kürdan paketleme işi ile ilgili detaylı bilgi edinebilirsiniz. Kürdanlar, günlük hayatımızda en sık kullandığımız malzemelerden biri. Kürdanları genelde yemekten sonra kullanıyoruz ve kullandığımız kürdanlar bir paket içerisinde oluyor. Kürdan üreten firmalar, bu kürdanların paketlemesini de kendileri yapıyor, ancak bazı firmalar siparişlere yetişemediği için, kürdanların paketlenmesi işlemini, evden çalışan bireylere yaptırabiliyorlar ve evden çalışan, ev hanımları öğrenciler de bu işten para kazanabiliyorlar.

Evde Kürdan Paketleme İşi Nasıl Bir İş

Evde kürdan paketleme işi, aslında oldukça kolay bir iş ve hemen herkesin yapabileceği bir iş. Kürdan paketleme işinin tek zorlu tarafı, paket içerisine yerleştirilecek kürdanları sayma zorluluğudur. Ancak bu da makineler sayesinde yapılabiliyor ve kürdanlar makineler aracılığı ile hızlı bir şekilde sayılabiliyorlar.

Evde kürdan paketleme işi yaparken, ilk olarak size kilolarca teslim edilen kürdanları tek tek veya bir sayma makinesi yardımı ile sayarak, kutuların içerisine yerleştirip kutuyu paketliyorsunuz. Bu şekilde günde birkaç koli hazırlayıp satışa sunuyorsunuz. Kürdan paketleme işi gerçekten oldukça kazançlı bir iş. Genelde bir paket kürdan 2 TL gibi fiyatlarla satılıyor ve siz bir koli kürdan paketlediğinizde aşağı yukarı 20-30 TL kazanabiliyorsunuz. Bir koli içerisinde ortalama 200 ile 400 arası kürdan kutusu bulunuyor.

ÖNEMLİ:   Anaokulları Haziran'da İlkokul Ortaokul ve Lise'ler Ağustos 2020'de Açılacak

Evde Kürdan Paketleme İşi Ne Kadar Kazandırır?

Bu işin aylık ortalama getirisi tamamen sizin çalışmanıza bağlıdır. Eğer iyi çalışırsanız, ayda 3 bin TL’ye kadar para kazanmak mümkün oluyor. Ancak günde 2-3 saat çalıştığınızda en fazla 1 bin TL kazanabiliyorsunuz.

Evde Kürdan Paketleme İşi Nasıl Bulunur?

Evde kürdan paketleme işi zor bulunacak bir iş değil, emin olun oldukça kolay bir şekilde bu işi bulabilirsiniz. Evde kürdan paketleme işini bulmak için, bu işi yapan firmaları veya fabrikaları ziyaret edebilirsiniz, ayrıca evlere kürdan paketleme işi getiren firmalar bulunmaktadır. Bu firmalar ile irtibata geçerek evde kürdan paketleme işini alabilirsiniz.

0 0 vote
Yazıyı Oyla
TIKLA TAKİP ET!
Bildir
guest
4 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Dilara köse
Dilara köse
5 Haziran 2020 14:01

Kürdan paketleme işi arıyorum 2 engelli çocuğum var

Nazlı
Nazlı
1 Haziran 2020 19:57

İş arıyorum

Adem can
Adem can
22 Mayıs 2020 17:59

Evde acil is a 1 yıllık tecrubemiz var

Canan
Canan
22 Mayıs 2020 11:44

Kurdan paketleme is ariyorum

Cihazınızda internet yok...

4
0
Hemen Destek İstex
()
x