Evde Kürdan Paketleme İşi – BekçiAlımı

Evde Kürdan Paketleme İşi

Evde kürdan paketleme işi son derece karlı bir iştir. Bu yazıyı okuduğunuzda evde kürdan paketleme işi ile ilgili detaylı bilgi edinebilirsiniz. Kürdanlar, günlük hayatımızda en sık kullandığımız malzemelerden biri. Kürdanları genelde yemekten sonra kullanıyoruz ve kullandığımız kürdanlar bir paket içerisinde oluyor. Kürdan üreten firmalar, bu kürdanların paketlemesini de kendileri yapıyor, ancak bazı firmalar siparişlere yetişemediği için, kürdanların paketlenmesi işlemini, evden çalışan bireylere yaptırabiliyorlar ve evden çalışan, ev hanımları öğrenciler de bu işten para kazanabiliyorlar.

Evde Kürdan Paketleme İşi Nasıl Bir İş

Evde kürdan paketleme işi, aslında oldukça kolay bir iş ve hemen herkesin yapabileceği bir iş. Kürdan paketleme işinin tek zorlu tarafı, paket içerisine yerleştirilecek kürdanları sayma zorluluğudur. Ancak bu da makineler sayesinde yapılabiliyor ve kürdanlar makineler aracılığı ile hızlı bir şekilde sayılabiliyorlar.

Evde kürdan paketleme işi yaparken, ilk olarak size kilolarca teslim edilen kürdanları tek tek veya bir sayma makinesi yardımı ile sayarak, kutuların içerisine yerleştirip kutuyu paketliyorsunuz. Bu şekilde günde birkaç koli hazırlayıp satışa sunuyorsunuz. Kürdan paketleme işi gerçekten oldukça kazançlı bir iş. Genelde bir paket kürdan 2 TL gibi fiyatlarla satılıyor ve siz bir koli kürdan paketlediğinizde aşağı yukarı 20-30 TL kazanabiliyorsunuz. Bir koli içerisinde ortalama 200 ile 400 arası kürdan kutusu bulunuyor.

Evde Kürdan Paketleme İşi Ne Kadar Kazandırır?

Bu işin aylık ortalama getirisi tamamen sizin çalışmanıza bağlıdır. Eğer iyi çalışırsanız, ayda 3 bin TL’ye kadar para kazanmak mümkün oluyor. Ancak günde 2-3 saat çalıştığınızda en fazla 1 bin TL kazanabiliyorsunuz.

Evde Kürdan Paketleme İşi Nasıl Bulunur?

Evde kürdan paketleme işi zor bulunacak bir iş değil, emin olun oldukça kolay bir şekilde bu işi bulabilirsiniz. Evde kürdan paketleme işini bulmak için, bu işi yapan firmaları veya fabrikaları ziyaret edebilirsiniz, ayrıca evlere kürdan paketleme işi getiren firmalar bulunmaktadır. Bu firmalar ile irtibata geçerek evde kürdan paketleme işini alabilirsiniz.

Yazar: Utku DEMİR

Merhaba. Ankara'da ikamet etmekteyim. Bekçilik mesleğine aday biriyim. Sitemize haber yazmakta ve kullanıcılardan gelen yorumları cevaplamaktayım. Bana ulaşmak için e-posta adresimi kullanabilirsiniz. (iletisim@bekcialimi.com)

11 Soru Cevaplandı

  1. Kurdan paketleme is ariyorum

  2. Evde acil is a 1 yıllık tecrubemiz var

  3. İş arıyorum

  4. Kürdan paketleme işi arıyorum 2 engelli çocuğum var

  5. Evde paketleme işi arıyorum. Yardımcı olursanız sevinirim.

  6. Evde paketleme işi arıyorum yardımcı olur musunuz?

  7. Ben evde iş yapmak istiyorum

  8. Merhaba ist sultanbeylide oturuyorum işe ihtiyacım var geri dönüş sağlarsanız sevinirim

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir