Evde Eldiven Paketleme İşi
Evde Eldiven Paketleme İşi

Evde Eldiven Paketleme İşi

Evde ek iş veren firmaların son zamanlarda virüs salgını nedeniyle  en çok verdikleri işlerden biri olan evde eldiven paketleme işi, son derece kazançlı bir iş. Üstelik son zamanlarda bu işe olan talebin artması nedeniyle, eldiven paketleme işlerinde çalışanlar iyi paralar kazanabiliyorlar. Bu iş son bir aydır zirvede, ancak hala geç değil.Evde eldiven paketleme işiile hala çok yüksek gelir elde edebilmek mümkün görünüyor.

Evde Eldiven Paketleme İşi Nasıl Bir İş

Evde eldiven paketleme işiaslında oldukça kolay bir iş,  şuanda piyasada 100 adet eldiven bir paket içerisinde ortalama 40 liraya satılıyor.  100 adet eldiveni bir pakete yerleştirip paketlediğinizde ise, bu işi yapmış oluyorsunuz. İşe başlamadan önce size çok sayıda eldiven ve paket veriliyor ve bu eldivenleri paketlerin içerisine yerleştirip paketlemeniz isteniyor. 100 tane eldiveni paket içerisine size öğretilen bir şekilde düzgünce yerleştiriyor ve daha sonra kutuyu paketliyorsunuz. Bir kutu paketlemek en fazla  5 dakika sürüyor.  Bir kutu için verilen ücret ise ortalama 1-1,5 lira civarında. Yani tam konstantre 2 saat bu işi yaptığınızda 50 liraya kadar para kazanabiliyorsunuz.

Evde Eldiven Paketleme İşi Ne Kadar Kazandırır?

Yukarıda anlattığımız gibi evde eldiven paketleme işiortalama paket başına 1-2 lira arasında para bırakıyor. Eldiven ihtiyacının artışından önce paket başına ücretler 40 kuruşa kadar düşmüştü. Şuan ise bir paket için firmalar, 2 TL’ye kadar para ödeyebiliyorlar. Bu işi bir saat yaptığınızda ortalama 20 TL kazanıyorsunuz, işe yeni başladığınızda yavaş olacağınızdan dolayı saate 5-8 arası paketleme anca yapıyor olabilirsiniz. Ancak ilerlediğiniz zaman bir saate 20’ye kadar paketleme yapabilir ve saate 40 TL’ye kadar para kazanabilirsiniz.

Evde Eldiven Paketleme İşi Veren Firmalar

Bu işi veren firmalar genelde pek çok yerde bulunmuyor. Eldiven üretim işini almak için eczaneye eldiven getiren tedarikçilere danışabilirsiniz. Eczaneye maske getiren tedarikçiler bu işi biliyorlardır. Bunun için sadece eczaneye bir sonraki gelişlerinde paketleme işi için talip olduğunuzu söylemeniz yeterli olur.

Ayrıca yine bu işi evde ek iş veren firmalar da veriyor. Eğer evde ek iş veren firmaları tanıyorsanız, o firmaları arayarak ellerinde bu işin olup olmadığını sorabilirsiniz. Eğer, ellerinde bu iş yoksa, facebookda evde ek iş grupları bulunmaktadır. Bu gruplardan evde eldiven paketleme işini rahatlıkla bulabilirsiniz.

Yazar: Utku DEMİR

Merhaba. Ankara'da ikamet etmekteyim. Bekçilik mesleğine aday biriyim. Sitemize haber yazmakta ve kullanıcılardan gelen yorumları cevaplamaktayım. Bana ulaşmak için e-posta adresimi kullanabilirsiniz. (iletisim@bekcialimi.com)
Yorumlara Abone Ol
Bildir
guest
51 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Aynur Fidan
Aynur Fidan

Adım Aynur Manisa Turgutlu da oturuyorum 2 cocuğum var işe cok ihtiyacım var eşim isten çıktı lütfen destek olun yardım ederseniz sevinirim

Meliha
Meliha

Merhaba evde sigara sarıyoruz elimiz hızlı ve pratik eldiven paketleme işi yapmak istiyoruz 6 kişiyiz.

SILA
SILA

Merhaba bu işi yapmak istiyorum 4 kişiyiz istanbul Sarıyer de oturuyorum

Büşra
Büşra

Evde boşum çalışmıyorum eğer uygun görürseniz evde paketleme işi yaparım

Döndü Zeynep Gökdemir
Döndü Zeynep Gökdemir

Merhaba efendim ben Döndü Zeynep Gökdemir İstanbul Esenyurt da oturuyom üçtane çocugum var şuan çalışmıyorum evdeyim elim seridir daha önce bayan ekip kurup onlarla birlikte tekstil işi yaptırdım bu işe ihtiyacım var yardımcı olursanız çok sevinirim şimdiden teşekkürler

AKIN ÖZKAN
AKIN ÖZKAN

Adım AKın ÖZKAN,Sakarya da ikamet etmekteyim.Borçlarımdan dolayı ek işte çalışmaya ihtiyacım var.Evde her türlü paketleme işlerini yapabilirim.Bir ek iş bulmak zorundayım,çok ihtiyacım var.

Recep
Recep

Konya Karatay da ikamet etmekteyiz. 4 kişilik ekibiz. İstenilen sayısı en kısa sürede sizlere teslim ederiz. Dönüşünüzü beklemekteyiz.

Gözde
Gözde

Ankara keçiören de oturuyorum her türlü paket işi yapıp istenilen zamanda teslim edebilirim.Dönüşünüzü beklerim teşekkürler

1 2
Bildirimler kapat

Cihazınızda internet yok...