Evde Eldiven Paketleme İşi

Evde ek iş veren firmaların son zamanlarda virüs salgını nedeniyle  en çok verdikleri işlerden biri olan evde eldiven paketleme işi, son derece kazançlı bir iş. Üstelik son zamanlarda bu işe olan talebin artması nedeniyle, eldiven paketleme işlerinde çalışanlar iyi paralar kazanabiliyorlar. Bu iş son bir aydır zirvede, ancak hala geç değil.Evde eldiven paketleme işiile hala çok yüksek gelir elde edebilmek mümkün görünüyor.

Evde Eldiven Paketleme İşi Nasıl Bir İş

Evde eldiven paketleme işiaslında oldukça kolay bir iş,  şuanda piyasada 100 adet eldiven bir paket içerisinde ortalama 40 liraya satılıyor.  100 adet eldiveni bir pakete yerleştirip paketlediğinizde ise, bu işi yapmış oluyorsunuz. İşe başlamadan önce size çok sayıda eldiven ve paket veriliyor ve bu eldivenleri paketlerin içerisine yerleştirip paketlemeniz isteniyor. 100 tane eldiveni paket içerisine size öğretilen bir şekilde düzgünce yerleştiriyor ve daha sonra kutuyu paketliyorsunuz. Bir kutu paketlemek en fazla  5 dakika sürüyor.  Bir kutu için verilen ücret ise ortalama 1-1,5 lira civarında. Yani tam konstantre 2 saat bu işi yaptığınızda 50 liraya kadar para kazanabiliyorsunuz.

ÖNEMLİ:   Pttcell - Faturalı Turkuaz 7GB 750DK 750SMS 27TL

Evde Eldiven Paketleme İşi Ne Kadar Kazandırır?

Yukarıda anlattığımız gibi evde eldiven paketleme işiortalama paket başına 1-2 lira arasında para bırakıyor. Eldiven ihtiyacının artışından önce paket başına ücretler 40 kuruşa kadar düşmüştü. Şuan ise bir paket için firmalar, 2 TL’ye kadar para ödeyebiliyorlar. Bu işi bir saat yaptığınızda ortalama 20 TL kazanıyorsunuz, işe yeni başladığınızda yavaş olacağınızdan dolayı saate 5-8 arası paketleme anca yapıyor olabilirsiniz. Ancak ilerlediğiniz zaman bir saate 20’ye kadar paketleme yapabilir ve saate 40 TL’ye kadar para kazanabilirsiniz.

Evde Eldiven Paketleme İşi Veren Firmalar

Bu işi veren firmalar genelde pek çok yerde bulunmuyor. Eldiven üretim işini almak için eczaneye eldiven getiren tedarikçilere danışabilirsiniz. Eczaneye maske getiren tedarikçiler bu işi biliyorlardır. Bunun için sadece eczaneye bir sonraki gelişlerinde paketleme işi için talip olduğunuzu söylemeniz yeterli olur.

Ayrıca yine bu işi evde ek iş veren firmalar da veriyor. Eğer evde ek iş veren firmaları tanıyorsanız, o firmaları arayarak ellerinde bu işin olup olmadığını sorabilirsiniz. Eğer, ellerinde bu iş yoksa, facebookda evde ek iş grupları bulunmaktadır. Bu gruplardan evde eldiven paketleme işini rahatlıkla bulabilirsiniz.

0 0 vote
Yazıyı Oyla
TIKLA TAKİP ET!
Bildir
guest
5 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Döndü Zeynep Gökdemir
Döndü Zeynep Gökdemir
2 Haziran 2020 19:22

Merhaba efendim ben Döndü Zeynep Gökdemir İstanbul Esenyurt da oturuyom üçtane çocugum var şuan çalışmıyorum evdeyim elim seridir daha önce bayan ekip kurup onlarla birlikte tekstil işi yaptırdım bu işe ihtiyacım var yardımcı olursanız çok sevinirim şimdiden teşekkürler

Büşra
Büşra
2 Haziran 2020 02:03

Evde boşum çalışmıyorum eğer uygun görürseniz evde paketleme işi yaparım

SILA
SILA
31 Mayıs 2020 04:01

Merhaba bu işi yapmak istiyorum 4 kişiyiz istanbul Sarıyer de oturuyorum

Meliha
Meliha
26 Mayıs 2020 13:59

Merhaba evde sigara sarıyoruz elimiz hızlı ve pratik eldiven paketleme işi yapmak istiyoruz 6 kişiyiz.

Aynur Fidan
Aynur Fidan
17 Mayıs 2020 22:11

Adım Aynur Manisa Turgutlu da oturuyorum 2 cocuğum var işe cok ihtiyacım var eşim isten çıktı lütfen destek olun yardım ederseniz sevinirim

Cihazınızda internet yok...

5
0
Hemen Destek İstex
()
x