Evde Çorap Paketleme İşi – BekçiAlımı

Evde Çorap Paketleme İşi

Evde ek iş yapmak, boş zamanı fazla olan insanların en büyük isteğidir. Bildiğiniz gibi hayat oldukça zor ve geçim şartları bir o kadar yıpratıcı. Bu nedenle insanlar geçinmek için evden ekstra iş yapmak ve çalışmak zorunda kalabiliyorlar. Evde çorap paketleme işi de bunlardan biri, evet evde çorap paketleme işi yaparak para kazanabilirsiniz. Peki evde çorap paketleme işi tam olarak nedir? Bu işi kimler veriyor? Evde çorap paketleme işi ne kadar kazandırır? Hepsi ve daha fazlası bu yazıda.

Evde Çorap Paketleme İşi Nedir?

Çorap üreten firmalar, bu çorapları paketlemeye genelde vakit ve çalışacak eleman bulamıyorlar. Üstelik bir eleman istihdam etmenin maliyetinin çok fazla olması, bu firmaların evde çalışan insanlara ek iş vermesini ve evden çalışan insanların bu işten ekmek yemesini sağlıyor. Evde Çorap Paketleme İşioldukça basittir. Size gönderilen çorapları kalıbına renklerine uygun bir şekilde paketler ve koli içerisine yerleştirirsiniz, paketlediğiniz her bir koli veya çorap başına ücret alırsınız.

Evde Çorap Paketleme İşi Ne Kadar Kazandırır?

Evde çorap paketleme işi son derece kazançlı işlerin başında gelmektedir. Genelde bir koli çorap için ortalama 5 TL gibi bir ücret almaktasınız. Çoraplar size verilen şekilde paketlenerek koliye dizilir, her bir kolide ortalama 50-100 çift çorap bulunur. Paketlediğiniz her bir çorap kolisi başına 5 TL alabilirsiniz, günde 20 koli paketleyerek 100 lira kazanabilirsiniz. Söylenene göre çok hızlı olunabilirse bir saate 3 koli paketlenebiliyor.

Evde Çorap Paketleme İşi Veren Firmalar

Evde çorap paketleme işini veren pek çok firma bulunuyor. Bu firmalardan bu işi alabilir ve hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.  Bu işi, çorap üretimhane veya fabrikalarından veya evde çorap paketleme işi veren firmalar aracılığı ile bulabilirsiniz. Son derece kazançlı bir iş olduğunu söylemekte yarar var.

İş Verilme Aşaması Nasıl Oluyor

Evde ek iş veren firmalar, adresinize geliyor ve bir görevli size işin nasıl yapılacağını öğretiyor. Sonrasında ise, size haftalık veya 3-4 günlük iş bırakıp gidiyor, ilk etaplarda deneneceğiniz için günlük olarak işler alınıp bırakılır. İlerleyen aşamalarda işler haftalık olarak alınıp verilebiliyor.

Bu işten geçinen insanların dahi olduğunu düşündüğümüz zaman, gerçekten çok kazançlı bir iş olduğunu söylemekte yarar var..

 

 

 

Yazar: Utku DEMİR

Merhaba. Ankara'da ikamet etmekteyim. Bekçilik mesleğine aday biriyim. Sitemize haber yazmakta ve kullanıcılardan gelen yorumları cevaplamaktayım. Bana ulaşmak için e-posta adresimi kullanabilirsiniz. (iletisim@bekcialimi.com)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir