Evde Çöp Torbası Paketleme İşi – BekçiAlımı

Evde Çöp Torbası Paketleme İşi

Çöp torbası paketleyerek para kazanabileceğinizi hiç düşündünüz mü? Evde çöp torbası paketleme işi ile bunu gerçekleştirebilirsiniz. Bildiğiniz gibi, çöp torbası alırken bu torbayı bir paket veya bir kutu içerisinde alıyoruz. Aldığımız çöp torbaları paketleniyor ve bize bu şekilde teslim ediliyor. Bu çöp torbalarını paketleyecek birilerinin olması gerekiyor. Büyük firmalar genelde bu iş için bir personel istihdam etmiyorlar, bunun yerine evde ek iş veren firmalar bu işleri alıyor ve o firmalar da bu işi ev hanımlarına ve öğrencilere kısacası evden çalışanlara yaptırıyor.

Evde çöp torbası paketleyerek para kazanmak için iki şey yapabilirsiniz,

  1. Evde ek iş veren firmaya müracaat etmek
  2. Çöp torbası üreten firma veya fabrikalara e-mail yollamak veya bizzat bu işe talip olduğunuzu firmaya giderek söylemek.

Evde Çöp Torbası Paketleme İşi Nedir?

Ev içerisinde çöplerimizi atmak için kullandığımız çöp torbalarını bir paket içerisinde alıyoruz ve bu çöp torbalarının bir şekilde paketlenmesi gerekiyor.  Her bir çöp torba kutusunda ortalama 20-50 arası çöp torbası bulunuyor. Bu çöp torbaları birbirlerine bağlı bir şekilde paketleniyor ve satılıyor. İşte sizin yapacağınız iş te tam olarak bu, çöp torbalarını paket içerisine yerleştirmek ve paketlemek.

Evde Çöp Torbası Paketleme İşinden Ne Kadar Kazanırım?

Çöp torbası paketleme işinden ayda 2-3 bin TL’ye kadar kazanç elde edilebiliyor. Hatta duyduğumuz kadarıyla, kendisine 10 kişilik bir ekip oluşturan bir ev hanımının aylık geliri 8 bin TL’ye kadar çıkabiliyor.

Çöp torbaları ortalama 3 TL ile 10 TL arası fiyattan satışa çıkarılıyor. Sizde tek bir paketleme işinden ortalama 0,20 TL ile 1 TL arasında para alıyorsunuz. Gün içerisinde çok rahat bir şekilde 100-200 adet paketleme yapılabiliyor. Sizler de bu işi yaparak ayda 1-2 bin TL arası para kazanabilirsiniz.

Evde Çöp Torbası Paketleme İşi Zor Mu?

Her iş gibi, bu işte zordur. Ancak alıştıktan sonra gerisi oldukça kolay, aldığımız duyumlara göre sadece kendi başına çalışıp da aylık 3 bin TL,  ekibiyle beraber çalışıp ayda 8 bin TL’ye kadar kazananlar var. Bu iş bir üretim işi olduğundan ne kadar çok üretirseniz o kadar çok para kazanabiliyorsunuz.

Yazar: Utku DEMİR

Merhaba. Ankara'da ikamet etmekteyim. Bekçilik mesleğine aday biriyim. Sitemize haber yazmakta ve kullanıcılardan gelen yorumları cevaplamaktayım. Bana ulaşmak için e-posta adresimi kullanabilirsiniz. (iletisim@bekcialimi.com)

Bir Soru

  1. Ben Adana da yaşıyorum çöp poşeti paketlemek istiyorum

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir