Evde Balon Paketleme İşi

Evde ek iş veren firmaların dağıttığı işlerden biri olan balon paketleme işi ile ayda 4 bin TL’ye kadar kazanç elde etmeniz mümkün. Özel günler, doğumgünleri, düğünler, kutlamalar ve şenliklerde çok sayıda balon kullanılmaktadır. Kullanılan bu balonları üreten firmalar bulunuyor. Balon üretimi yapan firmalar ürettiği balonları paketleyecek kapasiteye çoğu zaman sahip olamıyorlar. Bu nedenle balonların paketlenmesi için genelde paketleme elemanları kullanılıyor. Bir kişinin istihdam edilme maliyetinin yüksek olması, bir çalışanın işverene maliyetinin 5 bin TL’ye kadar çıkabiliyor olması nedeniyle, evlere ek iş veren firmalar balon üretimi yapan firmaların paketleme işlerini alıyor ve evde ek iş yapan öğrencilere ve ev hanımlarına bu işi veriyor.

Geçim şartlarının oldukça zor olduğu günümüzde insanlar geçinmek için çok sayıda iş yapmak zorunda kalabiliyorlar. Bu nedenle bu iş ev hanımları ve öğrenciler için son derece uygun bir iş diyebiliriz. Evde balon paketleme işi yapmak isteyen ev hanımlarının hemen bu iş için müracaat etmesi yeterli olacaktır.

Şuraya Atla

Balon Paketleme İşi Tam Olarak Nedir?

Balonlar üretildikten sonra, paketlenmeden bir alanda yığılıyorlar ve bu balonların satışa hazır hale gelebilmesi için, paketlenmeleri gerekiyor. Balonları paketlemek için de bu işi yapan birilerinin olması gerekiyor. Evde ek iş veren firmalar da bu işi ev hanımlarına ve öğrencilere kısacası evden çalışabilecek olan herkese veriyor.

ÖNEMLİ:   Evde İş Yapma İmkanları

Balon Paketleme İşi Ne Kadar Kazandırır?

Balonların 100 tanesi ortalama 25 liraya satılmaktadır. Balon paketleri de 10,20,50,100,200,500 şeklinde ayrılıyor. Size gönderilen balonları istenen renklerde ve istenen adetlerde paketlerin içerisine yerleştirmeniz ve paketlemeniz gerekiyor. 100’lü bir balon paketi yaptığınızda ortalama 1 lira kazanabiliyorsunuz. Gün içerisinde 10 bine kadar balonu paketlemek mümkün olabiliyor. Günde 10-12 saat çalışan bir ev hanımı veya öğrenci bu işten 4 bin TL’ye kadar para kazanma şansına sahip oluyorlar. Günde 2-3 saat çalışsanız bile bu iş ile ayda 1 bin TL civarı para kazanabilirsiniz.

Balon Paketleme İşi Veren Firmalar

Piyasada bu işi veren veya sağlayan çok fazla firma bulunur.  Balon paketleme işlerini kendiniz firmadan alabileceğiniz gibi, evde ek iş dağıtan firmalar da bu işi verebiliyor. Sizlerde evde ek iş veren firmalara veya balon üretimi yapan firmalara müracaat ederek bu işi yapmaya gönüllü olduğunuzu kanıtlayabilirsiniz.

0 0 vote
Yazıyı Oyla
TIKLA TAKİP ET!
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Cihazınızda internet yok...

0
Hemen Destek İstex
()
x