Epic Games Bedava Hesaplar – BekçiAlımı

Epic Games Bedava Hesaplar

Oyun severler son dönemde bazı platformlar altında toplanıyorlar ve bunun nedeni kendileri değil, bu platformların kendisi. Oyun platformları belirli oyunları kendi bünyesinde toplayarak size internet ağı üzerinden bu oyunlara bağlanma ve indirme olanağı sağlıyor, bir nevi sanal oyun mağazası da denebilir. Bununla beraber Steam ya da Epic Games gibi farklı platformlar internet bağlantısı üzerinden oyuncuları da aynı ağa topluyor. Diğer oyuncularla beraber oynamanız, iletişim kurmanız daha kolay bir hal alıyor. Bu platformlarda oyunlar genel olarak ücretli şekilde veriliyor ve bu yüzden bedava Epic Games hesapları bulmak sizin için oldukça önemli, bu şekilde ücretsiz bir şekilde oyunları oynama fırsatınız olabilir.

Bedava Epic Games Kodları

Epic Games birçok oyun tutkunu için hem yeni hem de fenomen olan oyunları sunmaktadır. Ancak sizin bu oyunların hepsini satın almak için yeterli durumunuz olmayabilir. Oyun oynayanlar bilirler eğer siz oyunu crackleyerek oynarsanız genelde online modlarda sıkıntı olur. Bu yüzden siz bedava Epic Games kodları bulmalısınız ve bu şekilde giriş yapmalısınız. Bedava kodlar ile normalde para vermeniz gereken oyunları para vermeden oynama fırsatınız olabilir. Bedava kodları ararken bu kodların hepsinin sadece bir kez kullanılabildiğini unutmayın. Eğer bulduğunuz kodlar daha önce kullanıldıysa yeni kodlar aramalısınız. Bu yüzden güncel içerikler bulmanız oldukça önemlidir.

 • XZSQTOTGSDH
 • PEPFKXOUDZI
 • GAKJSUHMKL
 • KWLDHQHSMK
 • MAGLOKSELHD
 • VLSOWOZQDKW
 • KVLHAOVTLIM
 • ALFLEWKDFJP
 • CTMGLDCVMSF
 • FXOBSKSLWKR

Bedava Epic Games Hesapları- Her Hafta Ücretsiz Oyun

Bedava Epic Games kodları bulamamış olabilirsiniz, ya da hiç aramamış olabilirsiniz. Epic Games her hafta kampanya yaparak bir veya birkaç oyunu ücretsiz olarak kullanıcılarına sunuyor. Siz de bu kampanyalar ile istediğiniz bir oyun varsa hesabınıza ekleyerek oynama fırsatını yakalıyorsunuz. Genelde bu kampanyalarda ücretsiz dağıtılan oyunlar çok pahalı olmayan ve efsane olmayan oyunlar ama buna rağmen iyi takip edilmesi gereken bir kampanya. Çünkü bu yıl bir hafta GTA 5 dağıtılırken daha önce de bir hafta için Assasins Creed verildi. Tabi istediğiniz birçok oyunu bu yolla elde edemezsiniz ama aynı anda hem birkaç hesap kullanarak hem kod bulabilir hem de ücretsiz oyunlar oynayabilirsiniz.

[wp-faq-schema title=”Kullanıcılar Bunları da Sordu” accordion=1]

Yazar: Utku DEMİR

Merhaba. Ankara'da ikamet etmekteyim. Bekçilik mesleğine aday biriyim. Sitemize haber yazmakta ve kullanıcılardan gelen yorumları cevaplamaktayım. Bana ulaşmak için e-posta adresimi kullanabilirsiniz. (iletisim@bekcialimi.com)

17 Soru Cevaplandı

 1. abi gta5 li bi epic games hesabı

 2. epic games kod atabilir misin

 3. Bana bir hesap atarmısın abi yada bir kod

 4. Abi hesap atarmısın

 5. Bana GTA 5 olan Epic Games hesabı atabilir misiniz?

 6. abi gta lık hesap atar mısın

 7. pls cyberpunk kodu

 8. rica etsem epic hesabı atabilir misiniz

 9. abi gta5 li bi epic games hesabı

 10. abi lütfen gta 5 li epic games hesabı

 11. abi epic kod atabilirmisn

 12. abi rainbow six siege olan bi hesap yada kod fln verebilirmisin?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir