D&R Müşteri Temsilcisi – BekçiAlımı

D&R Müşteri Temsilcisi

D&R müşteri hizmetleri direk bağlanma yolları hakkında bilgi almak için yazımızı okuyabilirsiniz. D&R, ilk mağazasını 1997 yılında açtı. İlk mağaza Erenköy’de açıldı. 2019’un ortasında şirketin Türkiye genelinde 50 ilde 205 mağazası bulunmaktaydı. D&R kitap, müzik, film, elektronik ürün, oyun, hobi malzemeleri, hediyelik eşya ve kırtasiye malzemeleri gibi geniş yelpazeli ürün satışı yapmaktadır. D&R kendisini insanların zihnen özgürleşmesinin ve bilinçlenmesinin en büyük destekçisi olarak görmektedir.

D&R Müşteri Temsilcisi Direk Bağlanma

Bu yolda en çok sevilen, en çok tercih edilen şirket ve marka olmayı amaçlamaktadır. Bu vizyona yönelik bilgiye yönelik sınırları aşan, bireyleri daha fazla özgürleştiren ve destekleyen platform olma misyonu üstlenmiştir. Bu sektörde toplum tarafından en çok rağbet gören şirketlerden olan D&R gün geçtikçe mağaza sayısını arttırmakta ve ürün satış yelpazesini genişletmektedir. Müşteri sayısının bu denli çok olması, şirketin müşteri temsilcilerine de ayrı bir önem vermesine neden olmaktadır.

D&R müşteri temsilcilerine bağlanmak için

  • 0850 266 37 37’yi arayın.

Bu numarayı aramak haricinde şirketin web sitesinden iletişim formunu doldurarak sorununuzu çözebilirsiniz.

[wp-faq-schema title=”Kullanıcılar Bunları da Sordu” accordion=1]

 

Yazar: Utku DEMİR

Merhaba. Ankara'da ikamet etmekteyim. Bekçilik mesleğine aday biriyim. Sitemize haber yazmakta ve kullanıcılardan gelen yorumları cevaplamaktayım. Bana ulaşmak için e-posta adresimi kullanabilirsiniz. (iletisim@bekcialimi.com)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir