D&R Müşteri Temsilcisi
dr müşteri hizmetleri

D&R Müşteri Temsilcisi

D&R müşteri hizmetleri direk bağlanma yolları hakkında bilgi almak için yazımızı okuyabilirsiniz. D&R, ilk mağazasını 1997 yılında açtı. İlk mağaza Erenköy’de açıldı. 2019’un ortasında şirketin Türkiye genelinde 50 ilde 205 mağazası bulunmaktaydı. D&R kitap, müzik, film, elektronik ürün, oyun, hobi malzemeleri, hediyelik eşya ve kırtasiye malzemeleri gibi geniş yelpazeli ürün satışı yapmaktadır. D&R kendisini insanların zihnen özgürleşmesinin ve bilinçlenmesinin en büyük destekçisi olarak görmektedir.

D&R Müşteri Temsilcisi Direk Bağlanma

Bu yolda en çok sevilen, en çok tercih edilen şirket ve marka olmayı amaçlamaktadır. Bu vizyona yönelik bilgiye yönelik sınırları aşan, bireyleri daha fazla özgürleştiren ve destekleyen platform olma misyonu üstlenmiştir. Bu sektörde toplum tarafından en çok rağbet gören şirketlerden olan D&R gün geçtikçe mağaza sayısını arttırmakta ve ürün satış yelpazesini genişletmektedir. Müşteri sayısının bu denli çok olması, şirketin müşteri temsilcilerine de ayrı bir önem vermesine neden olmaktadır.

direk müşteri hizmetleri görüşme

D&R müşteri temsilcilerine bağlanmak için

  • 0850 266 37 37’yi arayın.

Bu numarayı aramak haricinde şirketin web sitesinden iletişim formunu doldurarak sorununuzu çözebilirsiniz.

Kullanıcılar Bunları da Sordu

D&R Kültür Sanat ve Eğlence Dünyası’na nasıl bağlanılır?

Müşteri hizmetleri numarası olan 0850 266 37 37’yi arayarak şirket yetkililerine bağlanabilirsiniz.

D&R müşteri hizmetleri cevap vermiyor mu?

D&R oldukça yoğun bir şirkettir. Ancak buna rağmen müşteri temsilcilerine ayrı bir önem vermekte ve sayılarını her geçen gün çoğaltmaktadır. Bu nedenle müşteri hizmetleri cevap vermiyorsa iletişim ağlarında bir problem olabilir. D&R’a 0850 266 37 37 numarasından tekrar ulaşmayı deneyin.

 

Yazar: Utku DEMİR

Merhaba. Ankara'da ikamet etmekteyim. Bekçilik mesleğine aday biriyim. Sitemize haber yazmakta ve kullanıcılardan gelen yorumları cevaplamaktayım. Bana ulaşmak için e-posta adresimi kullanabilirsiniz. (iletisim@bekcialimi.com)
Yorumlara Abone Ol
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
1 2
Bildirimler kapat

Cihazınızda internet yok...