Dolar-Euro Kazanmanın Tam Zamanı – BekçiAlımı

Dolar-Euro Kazanmanın Tam Zamanı

2020 yılı ülkemizde oldukça zorlu geçiyor. TL’nin sürekli değer kaybetmesi, enflasyon, virüs salgını, işsizlik vb derken ülkecek sürekli fakirleşiyoruz. Bu kötü gidişten ve yoksulluğa doğru ilerleyen sarmaldan kurtulmak için gelir modelini dolar ve euro kazanmak üzere kurmak en mantıklısıdır. Dolar,euro ve sterlin gibi yabancı para kazancı saladığınızda ülkemizin durumundan bağımsız olarak alım gücünüzü koruyabilir hatta zenginleşebilirsiniz. Dolar ve euro gibi  yabancı para kazanabileceğiniz iş fırsatları şunlardır:

Youtube Yayıncılığı

YouTube üzerinden yabancı dil yayın yapabilirsiniz. Yabancı diliniz yoksa dil gerekmeyen oyuncak hikayeleri, çocuk içerikleri, nasıl yapılır videoları ve müzik yayınları yapabilirsiniz. 1000 gösterime 3-8 dolar arası döviz geliri kazanabilirsiniz.

Fiverr Üzerinden Para Kazanmak

Fiverr sistemi üzerinden yeteneğinize göre ilan açarak dolar ya da sterlin kazanabilirsiniz. Peki bu yetenekler nedir?

  • Çeviri
  • Makale yazma
  • Tasarım
  • Grafik
  • Site yapımı
  • Kodlama
  • Script
  • Logo tasarlama

Aklınıza gelen her hizmet için örnek iş ilanlarına bakarak siz de kendi ilanınızı açarak kolaylıkla para kazanabilirsiniz.

iStockPhoto ile fotoğraflarınızı Satın

Fotoğraf tutkunuysanız ve bol bol fotoğraf çekiyorsanız bu fotoğrafları 1 ile 20 dolar arası fiyatla satabilirsiniz. Üstelik her fotoğrafınızı sınırsız satış yapacağınızdan yıllar geçse bile düzenli ve daimi bir geliriniz olur. Video, ses, müzik ve ses kaydı gibi tüm materyalleriniz değerlidir. Satarak para kazanabilirsiniz.

El işi yap dünyaya sat

Taş boyaması, ahşam işçiliği, el ürünleri, hobiler ya da danteller.. Hepsini dolar ve euro olarak dünyaya etsy sistemi üzerinden satabilirsiniz. Üstelik milyar sayısına yakın müşteriniz var. Bu yazdıklarımız buz dağının görünen kısmı. yeteceğinize göre her işi yapıp bütçenize para katabilirsiniz. Yeteneğiniz yoksa da öğrenmeye başlamak için bugün çalışmaya başlamak çok güzel bir fikir!

Yazar: Utku DEMİR

Merhaba. Ankara'da ikamet etmekteyim. Bekçilik mesleğine aday biriyim. Sitemize haber yazmakta ve kullanıcılardan gelen yorumları cevaplamaktayım. Bana ulaşmak için e-posta adresimi kullanabilirsiniz. (iletisim@bekcialimi.com)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir