Digitürk Müşteri Hizmetleri Hemen Bağlanma – BekçiAlımı

Digitürk Müşteri Hizmetleri Hemen Bağlanma

Digitürk 1999 yılında kurulmuştur ve dijital televizyon yayıncılığı alanı içerisinde Türkiye Cumhuriyeti’nde ilk ve öncü firmadır. Bu nedenle çok sayıda müşterisi bulunmaktadır ve bu müşteriler Digitürk müşteri hizmetleri direk bağlanmayollarını aramaktadır.

Digitürk, kurulduğu günden beri faaliyet gösterdiği alanda öncü niteliğini korumaktadır. Dolayısıyla sektörün lider markasıdır. Digitürk, bünyesinde yer alan birçok diziyi, filmi, televizyon kanalını, dijital görüntüyü ve sesi müşterilerine en üst kalitede sunmaya gayret etmektedir. Diğer firmalara göre çok üstün teknolojik altyapıya sahiptir. Sadece ülkemizde değil yurtdışında da bu yayın faaliyetlerini sürdürür. Digiturk, 2016 yılı itibariyle dünyanın en büyük ve en ünlü uluslararası yayın kuruluşlarından olan beIN Media Group tarafından satın alınmıştır.

Digitürk Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Bu kadar büyük işlere imza atmış olan şirket, müşteri memnuniyetini yüksek tutmak için çağrı merkezine de önem vermektedir. Digitürk müşteri hizmetlerine bağlanmak için sırasıyla

  • 0212 473 73 73’ü arayın.
  • 0 tuşuna basın.

Böylece aradığınız zaman dilimindeki müşteri yoğunluğuna göre müşteri temsilcileri ile görüşebilirsiniz.

[wp-faq-schema title=”Kullanıcılar Bunları da Sordu” accordion=1]

Yazar: Utku DEMİR

Merhaba. Ankara'da ikamet etmekteyim. Bekçilik mesleğine aday biriyim. Sitemize haber yazmakta ve kullanıcılardan gelen yorumları cevaplamaktayım. Bana ulaşmak için e-posta adresimi kullanabilirsiniz. (iletisim@bekcialimi.com)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir