DenizBank Direk Bağlanma – BekçiAlımı

DenizBank Direk Bağlanma

DenizBank’ta hesabı bulunan veya bu bankanın müşterisi olmak isteyen birçok kişi Denizbank müşteri hizmetleri direk bağlanmayollarını aramaktadır. DenizBank, 1997’de bankacılık lisansı olarak Zorlu Holding tarafından Özelleştirme İdaresi’nden satın alınmıştır. DenizBank 2006 yılında Avrupa’da faaliyette bulunan finans gruplarından Dexia bünyesine katılmıştır. 2012 yılı itibariyle de Avrupa’nın en büyük bankalarınadn olan Sberbank çatısı altında hizmet vermeye başlamıştır. Banka son olarak 2019 yılında Emirates NDB’ye devrolmuştur.

DenizBank Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Sürdürülebilir ve karlı büyümeyi sağlayarak Türkiye Cumhuriyeti’ndeki en büyük 5 banka arasına girme vizyonuyla hareket eden DenizBank, Orta Doğu, Kafkaslar ve Balkanlarda bulunan devletlerde faaliyet gösteren bankalar arasında uluslararası finansın en güçlü ortağı olmayı hedeflemektedir. Dolayısıyla teknolojik yatırımlara da önem vermektedir.

Müşteri hizmetlerine direk bağlanma için sırasıyla

  • İlk olarak müşteri hizmetleri numarası olan 444 0 800’ü arayın.
  • Telesekreter aktifleşince T.C. kimlik numaranızı tuşlayın. Bu adım kimlik doğrulama için gereklidir.
  • Bankamatik kartınızın son 4 hanesini tuşlayın.
  • 5 tuşuna basın.
  • 5 tuşuna basın.
  • 0 tuşuna basın. Birkaç saniye içinde Denizbank müşteri temsilcisi telefonunuzu açacak ve size yardım edecektir.
[wp-faq-schema title=”Kullanıcılar Bunları da Sordu” accordion=1]

Yazar: Utku DEMİR

Merhaba. Ankara'da ikamet etmekteyim. Bekçilik mesleğine aday biriyim. Sitemize haber yazmakta ve kullanıcılardan gelen yorumları cevaplamaktayım. Bana ulaşmak için e-posta adresimi kullanabilirsiniz. (iletisim@bekcialimi.com)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir