CSGO Hileleri ve Kodları – BekçiAlımı

CSGO Hileleri ve Kodları

Programların daha hazırlanış aşamasında çeşitli durumları engelleyebilmek amacıyla algoritmalar geliştirilir. Oyunları ele aldığımızda art niyetli kişilerin önüne geçebilmek adına çeşitli engeller konur. Gelgelelim bazıları duvarları aşıp amaçlarını yerine getirmeyi başarıyor. Örneğin CSGO bedava hile kullananlara etrafınızda rastlamışsınızdır. Başta oyun yöneticileri ve geliştirici firma yetkilileri başta olmak üzere birçok insan CS GO hileleri konusunda olumsuz konuşsa bile kullananların vazgeçeceğini söylemek güç. Neticede sanal evrende, diğerlerinde bulunmayan Wall Hack veya hız etkeni devreye alındığında ekstra özelliklere ulaşılıyor. Bu durumda kısa süreler içerisinde yukarılara çıkmayı ve beraberinde de popüler birisi olmayı getiriyor. Dolayısıyla kimsenin bedava CSGO Wall Hack hile tarzında ürünleri bırakacağını kolayca ifade edemeyiz. Yine edinecekleri alternatif programlar vasıtasıyla bu alana girmek isteyenlerin sayısı bile çok. Söz gelimi her yerde CS GO hilesi nasıl yapılır sorusunun cevabı araştırılıyor. Kimi yerler güvenli bir şekilde hem sizi hem de karakterinizi koruyarak işlemleri gerçekleştirse de kimileri direkt adınızı, nickinizi açık edebiliyor. Haliyle belki aylar boyunca emek verdiğiniz çarları da kaybetmek gibi bir şeyler karşı karşıya kalıyorsunuz.

CS GO Hile Bedava

Dünya genelinde indirilen uygulama ve program sayılarına bakıldığında tahmin edildiği biçimde ilk sırayı ekseriyetle oyunlar alıyor. Tuhaf biçimde birkaç sıra aşağıya indiğinizde onun uzantısı uygulamaların da diğer benzersiz ürünleri geçtiği gözlemlenmekte. Yazımıza konu aldığımız CS GO hile bedava bulunduğumuz yılın yani 2021‘nin araştırılan konularının başında yer alıyor. Elbette sokağa çıkma yasakları neticesinde evlerde kalmanın ve herkesin oyuna yönelmesinin de etkisi büyük. Devamında CSGO hack free diyerek değişik anahtar kelimeleri bir araya getirenlerine de rast gelmek mümkün. Sadece ülkemiz özelinde değil, bütün ülkelerde bedava hileler yoğun ilgi görüyor. Steam ağında yer alanların daha bir göz önünde olmasından dolayı Wallhack türü oyuna direkt etki edecek sistemlerin indirilmesini de doğal karşılamak gerek. Hatta bununla yetinmeyip hile satın al talebi oluşturup, belli tutarları gözden çıkaranlar bile mevcut. Dolayısıyla bu konuya ne kadar mesai harcandığı buradan dahi tahmin edilebilir.

CSGO Bedava Hile Kodları

Counter Strike efsanesinin modernize edilmiş hali olan oyun Steam dünyasına aktarıldığından bu yana milyonlarca kişiye ev sahipliği yapıyor. Çeşitli haritalarda sahip olduğunuz ekipmanların gücü temelinde mücadeleler verirken bazı kişilerin sizden farklı özelliklerle oynadığını görmüşsünüzdür. Aklınıza hemen CSGO hile kodları vesaire geldiyse kısmen haklısınız. Genel bazda yazımızda detaylandırdığımız üzere bedava hileleri açanların yanında CS GO kodlarıaracılığıyla oynayanların sayısı da bir hayli fazla denebilir. Normal modlardan ve sıradan savaş aksiyonlarından sıkıldıysanız elbette siz de hile kodu yazıp, Wall Hack ve benzeri eşsiz yeteneklere kavuşabilirsiniz. Güncel kodlaraşağıdaki gibidir ve yöneticilerin gözüne batmamak için abartmamanızı tavsiye ederiz.

Sv_cheats 1: Hileleri devreye almak için bu kod girilmelidir.
Sv_infinite_ammo 1: Mermi ve bomba sayısını sınırsızlaştırır.
R_drawothermodels 2: Wallhack açar ve sonuna 1 eklerseniz hileyi kapatır.
Mp_limitteams 0: CSGO evreninde karşılaştığınız limitleri kaldıracaktır.
Mp_freezetime 0: Round başlangıcındaki beklenen süreyi kaldırır.
Bot_kill: Botlardan kurtulmak için deneyebilirsiniz.
God: Can miktarınızı sınırsıza çıkarır.

Yazar: Utku DEMİR

Merhaba. Ankara'da ikamet etmekteyim. Bekçilik mesleğine aday biriyim. Sitemize haber yazmakta ve kullanıcılardan gelen yorumları cevaplamaktayım. Bana ulaşmak için e-posta adresimi kullanabilirsiniz. (iletisim@bekcialimi.com)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir