CSGO Bedava Hesap – BekçiAlımı

CSGO Bedava Hesap

Online oyunları tercih edenlerin sayısı arttıkça buralara yönelik bedava hesap arayışına girenler de artıyor. Günümüzün popüler oyunlarından CSGO bedava hesap arasından bir tane bulamadıysanız kuvvetle muhtemel belli bir meblağı gözden çıkarmadan bu keyfi tatmanız mümkün değildir. Ülkemiz para biriminin diğer değerli madenlere veya birimlere karşı değer kaybetmesi de fiyatların ekstra yükselmesine sebep olunca bazı kesimlerin alım gücü iyice düştü. Bununla paralel yeni bir üyelik oluşturulamayınca da insanlar bedava CS GO hesapları tarzında seçeneklere yöneldi. Devamında yığılmalar yaşanınca dağıtılan hesaplar kısa sürede tükenmeye başladı. Artık uzun vadeli ve kaliteli biçimde oyun oynanabilecek bir CS:GO hesap bulmak çok zor diyebiliriz. Elbette işinize yarayacak ve paranızın cebinizde kalmasını sağlayacak ücretsiz üyelik seçenekleri vardır ancak hangi hesabı nerden aldığınızın önemi de çok büyük. Nihayetinde dolandırıcılık niyetiyle insanların bilgisayarlarına CS GO bedava hesap diyerek virüs bulaştıranlar oldukça fazla.

CS:GO Oyunlu Hesaplar

Oyun pazarını canlı tutan ve aktif şekilde hizmet sunan bazı platformlar vardır. Steam ve Epic Games bahsettiğimiz platformlara öncülük ederken yepyeni ürünlerin kısa sürede oyuncularla buluşmasına imkan tanımaktadır. Elbette bedava CSGO hesabı dışında kalan üretici firmalar işbirliğine gittiklerin aracı siteye ya komisyon ücreti ya satış başına para vermektedir. Haliyle üretim maliyetlerinin ötesinde reklam ve dağıtım masrafları da işin içine girince ister istemez satışa sundukları oyunları da belli meblağların altına indiremiyorlar. Artık gerisi oyunculara kalıyor ve bireyler edinebilecekleri CS GO oyunlu Steam hesapları bularak ücretsiz bir işlem gerçekleştirebiliyor. Ayriyeten piyasaya sürülmeye başlanan ilk dönemlerde de bir miktar ücretsiz hesap dağıtımı sağlanabilir ve playerların dikkati çekilebilir. Eğer ki bu şansı kaçırdıysanız bizim aşağıda vereceğimiz Counter Strike Global Offensive hesap bedavaseçeneklerini de değerlendirebilirsiniz. İçlerinde güçlü silahlar barındırmasının yanında üst seviye karakter vardır. Böylelikle daha önce gördüğünüz ve sizden güçlü olan karakterlerle birebir mücadeleye dahi girebileceksiniz.

CSGO Bedava Hesap Güncel Şifreler

Tarafımızdan size belirtilen hesap ve şifre genellikle promosyon şeklinde sponsorlarla yapılan anlaşmalar neticesinde elimize geçmektedir. Dolayısıyla her birinde farklı özellikler, seviyeler ve ekipmanlar olabilir. Savaş stratejinize uyacak bir tane CSGO bedava hesap şifresi seçip oyunuza gönül rahatlığıyla başlayabilirsiniz. Elbette rekabet düzeyini canlı tutabilmek adına tüm karakterleri almaya çalışmayın ve öteki playerların da size benzer noktaya gelmesini sağlayın. Böylece savaş sırasında çetin bir mücadele yaşanacaktır. CS GO hesapları bedava dağıtma sırasında özellikle premium yani özel detayların bazı tarihlerle kısıtlanabileceğini unutmayın. Hesabı uzun zaman boyunca kullansanız bile içerisindeki silahların vesaire süresi dolduğunda yok olabileceğini unutmayın. Tekrardan benzer özelliklere kavuşmak isterseniz sitemiz üzerinden araştırarak yenisini edinebilirsiniz.

Kullanıcı Adı: 7gundouz.messoud@hotmail.com
Şifre: thalimodz

Kullanıcı Adı: ycrazygirl735@hotmail.com
Şifre: odefalt2260

Kullanıcı Adı: ehoussem.bouc@hotmail.com
Şifre: zyouness1

Kullanıcı Adı: paxel.silva.7583l@hotmail.com
Şifre: 6rafael

Kullanıcı Adı: mero.mamyh@yahoo.com
Şifre: rjon.vi

Kullanıcı Adı: 2lina.alassdx@yahoo.com
Şifre: fanggianniz

Kullanıcı Adı: 9simo.widadi@yahoo.com
Şifre: xrahimslm2

Kullanıcı Adı: 1jerwin.delacruzx@yahoo.com
Şifre: phaithem64

Kullanıcı Adı: wabm.atique.38@yahoo.com
Şifre: xsimoramlib

Yazar: Fatma YÜKSEL

Medya ve iletişim mezunuyum. Dijital pazarlama, sosyal medya ve içerik yazarlığı alanlarında uzun zamandır aktif rol alıyorum. Ayrıca, dijital reklam ve tasarım işleriyle de ilgileniyorum. Bir yandan da eğitimime devam ediyorum.

11 Soru Cevaplandı

  1. Abi oyuna yeni başladım nolursunus bana bitane hesab verirmisinis

  2. abi bana hesap verirmisin lütfen ihtiyacım var güzel olursa fena olmaz şimdiden saolun

  3. Abi bana bi hesap verirmisin premium olursa iyi olur abi

  4. abi bi cs hesabı verin gözünüzü seveyim rozetli olursa çok iyi olur 🙁

  5. banada hesap verirmisin lütfen

  6. bana bir tane hesap atarmısn

  7. Abi bana da bir hesap yollar mısın premium olsa güzel olur

  8. abi banada bi hesap verebilirmisin param tam çıkılmadı alamadım seçkin

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir