Çankaya Bekçi Adayları Hastane Sevk Tarihleri
duyuru e1522687103354

Çankaya Bekçi Adayları Hastane Sevk Tarihleri

Ankara Çankaya kaymakamlığı resmi internet sitesi üzerinden çarşı ve mahalle bekçileri ile ilgili yeni bir duyuru yayımladı. Yayımlanan bu duyuru ile alım süreci devam eden adayları için sevk tarih listelerini duyurdu. Adaylar 30 kişilik gruplar halinde hastane sevki yapılacak. Sevk tarihinizi öğrenmek isterseniz yazımızın en altında bulunan linke tıklayarak sevk tarih listesine ulaşabilirsiniz. Eğer bu listede isminiz yoksa daha sonraki planlamalara dahil edileceksiniz demektir. Tedbir amaçlı ismi olmayan adaylar kaymakamlığa yada emniyete gidip sebebini sorabilirsiniz.

 

Çarşı ve Mahalle Bekçileri güvenlik soruşturmaları tamamlanmış olup adayların hastaneye sevk tarihleri belirlenmiştir. Adayların 30’ar kişilik gruplar halinde hastaneye sevki sağlanacaktır. Aşağıda linkte bulunan listedeki hastane sevk tarihlerinden bir gün önce kimlik ve iki adet vesikalık fotoğrafla birlikte Çankaya İlçe Emniyet Müdürlüğü 3. katında bulunan Personel Büro Amirliğine müracaat etmeleri gerekmektedir.

 

Not: Planlama 09 Nisan 2018 tarihine kadar yapılmıştır. İsmi bulunmayan adaylar daha sonraki tarihlerde planlamaya dahil edilerek Kaymakamlığımızın sitesinden duyurulacaktır.

Yazar: Utku DEMİR

Merhaba. Ankara'da ikamet etmekteyim. Bekçilik mesleğine aday biriyim. Sitemize haber yazmakta ve kullanıcılardan gelen yorumları cevaplamaktayım. Bana ulaşmak için e-posta adresimi kullanabilirsiniz. (iletisim@bekcialimi.com)
Yorumlara Abone Ol
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
1 2
Bildirimler kapat

Cihazınızda internet yok...