17 Haziran Pazar 2018
Ana Sayfa / Bekçi Haberleri / Çankaya Bekçi Adayları Hastane Sevk Tarihleri

Çankaya Bekçi Adayları Hastane Sevk Tarihleri

Ankara Çankaya kaymakamlığı resmi internet sitesi üzerinden çarşı ve mahalle bekçileri ile ilgili yeni bir duyuru yayımladı. Yayımlanan bu duyuru ile alım süreci devam eden adayları için sevk tarih listelerini duyurdu. Adaylar 30 kişilik gruplar halinde hastane sevki yapılacak. Sevk tarihinizi öğrenmek isterseniz yazımızın en altında bulunan linke tıklayarak sevk tarih listesine ulaşabilirsiniz. Eğer bu listede isminiz yoksa daha sonraki planlamalara dahil edileceksiniz demektir. Tedbir amaçlı ismi olmayan adaylar kaymakamlığa yada emniyete gidip sebebini sorabilirsiniz.

 

Çarşı ve Mahalle Bekçileri güvenlik soruşturmaları tamamlanmış olup adayların hastaneye sevk tarihleri belirlenmiştir. Adayların 30’ar kişilik gruplar halinde hastaneye sevki sağlanacaktır. Aşağıda linkte bulunan listedeki hastane sevk tarihlerinden bir gün önce kimlik ve iki adet vesikalık fotoğrafla birlikte Çankaya İlçe Emniyet Müdürlüğü 3. katında bulunan Personel Büro Amirliğine müracaat etmeleri gerekmektedir.

 

Not: Planlama 09 Nisan 2018 tarihine kadar yapılmıştır. İsmi bulunmayan adaylar daha sonraki tarihlerde planlamaya dahil edilerek Kaymakamlığımızın sitesinden duyurulacaktır.

 

BEKÇİ ADAYLARI HASTANE SEVK TARİHLERİ LİSTESİ TIKLAYIN

Bekçi adayları; Mahalle Bekçisi olup olmayacağınızı belirleyecek olan yazılı ve sözlü sınava, hazır ve donanımlı olarak göğüs germek için aşağıdaki sınav ve test uygulamalarını satın alabilirsiniz. Üstelik bu uygulama ile ilinizdeki Bekçi Alım ilanlarını kaçırmayacak, ilan geldiği an bilgi alacaksınız. 40-50 TL fiyatlarla satılan kitapların yerine sadece 16.99 TL. Bir kez ödeyin, sürekli güncel ve hızlı bir çalışma imkanına sahip olun. 2018'de alınacak 17 bin bekçi arasında siz de yer alın. Üstelik bekçilik sınavları zamanında, sürekli güncellenen içeriklerle rakiplerinizden bir adım önde olacaksınız. Bu uygulamalar bekcialimi.com sitemizin resmi ve desteklediği uygulamalardır.İndirmek İçin LOGOYA TIKLAYIN

İlginizi Çekebilir!

En Az Lise Mezunu Ne Demek

2018 Bekçi Alımı süreci, Polis Akademisi’nin geçtiğimiz günlerde yaptığı duyuru ile başlamış bulunuyor. Önümüzdeki günlerde, …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir