Call Of Duty Modern Warfare Bedava Hesaplar – BekçiAlımı

Call Of Duty Modern Warfare Bedava Hesaplar

Call of Duty çok uzun yıllara dayanan bir oyun, hikayeleri olan ve özellikle bu hikayeler nedeniyle çok sevilen oyun müthiş bir oyun deneyimi sunmaya devam ediyor. Bilgisayarı olan neredeyse herkes bir kere bu oyunu oynamıştır. Şuana kadar çok farklı yıllarda birçok versiyonu çıkan oyun her oyunda farklı bir dönem ve hikayeye odaklanıyor. Call of Duty Modern Warfare bedava hesaplar ise oyunun modu nedeniyle hikayesiz olan tek oyun oldu. Normalde her oyunda Vietnam Savaşı, II. Dünya Savaşı ya da Soğuk Savaş gibi bir döneme odaklanılıyor ve bu dönemde gerçekleşen askeri harekatlar temel alınıyor. Oyunda verilen görevler hem tarihi bir dönemi anımsatıyor hem de heyecanın içine sürüklüyor bizleri.

Call Of Duty Modern Warfare Bedava Hesaplar Nasıl Bir Oyun

Call of Duty Modern Warfare bedava hesaplar 2019 yılında çıkan yeni oyunu oynarken size ekstra yarar sağlayacak ve önde başlamanıza yarayacak hesaplar oluyor. Call of Duty Warfare oyunu aslında önceki hikayeli oyunlardan birçok açıdan farklı bir oyun. En temel fark ise diğerlerinin ana oyunlar olup belirli dönem ve olayları ele almaya devam etmesinin yanında yeni trend olan online Battle Royal oyunlarına yönelik de bir hamle yapılmak istenmesidir. Call of Duty, yeni çıkardığı Modern Warfare modunda online oynama şansı veriyor ve aslında temel adlandırma ile bu bir Battle Royal tarzı oyun oluyor. Böylece PUBG ya da Fortnite gibi bu alanda öncü olan oyunlara karşı bir adım atılarak bu piyasada da varlığını gösteriyor.

Call Of Duty Modern Warfare Bedava Hesaplar

Call of Duty Modern Warfare ile birlikte efsane seri Battle Royal oyunlar dünyasına giriş yaptı. Bu aslında uzun zamandır hayranların beklediği bir ataktı. Çünkü savaş oyunlarının en iyilerinden biri olan Call of Duty hayranlara göre bu alandan uzak kalmamalıydı. Piyasaya sürüldükten sonra hızlı şekilde getirdiği yenilikler ve markalaşmış ismi ile insanları çekmeyi başardı. Birçok kullanıcı Modern Warfare modunu oldukça iyi buldu. Ama oyuna geç başlayanlar zorlandı biz de onlar için Call of Duty Modern Warfare bedava hesaplar almalarını sağlayacak kodlar sunmaya karar verdik.

guvere8iso@gmail.com                                                                                      ismailguvere

sorlothgol@gmail.com                                                                            tssampiyon

seyhan01adana@gmail.com                                                                  121seyhanlı

baskanımoyun@gmail.com                                                                     nafizzpubg

nesenet25@gmail.com                                                                            ilker25nese

izciselamı@gmail.com                                                                            izciahmet8

muhendisgamer@gmail.com                                                                  a1b2c3d4

Kullandığınız hesaplar sadece bir kez için geçerli olur bu nedenle eğer hesap işe yaramazsa başka bir hesap kullanmanız gerekir.

Başka bir kişinin hesabını oyun oynarken neden kullanayım?

Oyun oynarken kendimize ait hesabı kullanmak hepimizin tercihi olur ancak yeni başlayan kişi diğerlerinin gelişmesini yakalamakta zorlanır bu yüzden de biz gelişmiş hesapları devralırız.

Oyun sırasında hile yapmak mümkün mü?

Her oyunda olduğu gibi bu oyunda da hile yapmak için çeşitli kodlar, kısa yollar veya programlar var ama online bir oyun olduğu için hile sadece oyunun yöneticileri tarafından değil aynı zamanda diğer oyuncular tarafından da rapor edilir. Bu da hesabınızın kapanmasına neden olur.

Yazar: Utku DEMİR

Merhaba. Ankara'da ikamet etmekteyim. Bekçilik mesleğine aday biriyim. Sitemize haber yazmakta ve kullanıcılardan gelen yorumları cevaplamaktayım. Bana ulaşmak için e-posta adresimi kullanabilirsiniz. (iletisim@bekcialimi.com)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir