Bir Ay 60GB Bedava Mobil İnternet – BekçiAlımı

Bir Ay 60GB Bedava Mobil İnternet

2020 Ramazan Bayram’nın güzel günlerini yaşadığımız bu dönemde mobil internet ihtiyacı had safada. Operatör aboneleri ön ödemeli faturasız ya da faturalı olması farketmeksizin ek internet paketlerine yüzlerce lira ödeme yapıyor. Bu süreçte mobil hattınıza günde 2 GB olmak üzere ayda toplam 60 GB mobil internet ekleyebilir, telefonunuzdaki internet kullanım ihtiyacını kolaylıkla giderebilirsiniz. Üstelik ücretsiz ve herhangi bir taahhüt olmadan.

Ücretsiz İnternet Paketi

Ücretsiz internet paketini Pepsi kodları ile alabilirsiniz. Günlük 2 GB olmak üzere ayda 60 Gb mobil internet hattınıza tanımlanabilir. Aşağıdaki operatörler kampanyaya dahildir:

  1. Turkcell
  2. Vodafone
  3. Türk telekom
  4. Bimcell
  5. Pttcell

Pepsi firmasının max ve siyah teneke kolaları ile 2.5L şişelerinde kapak kodları ile 2 GB, normal pepsi teneke içeceklerinde ise 25MB 500MB 1GB ve 2GB internet hakkı dağıtılmaktadır. Kampanyanın tek sınırlaması günlük 1 defa faydalanılabilmesidir. Günde bir defa internet alabilir ve 24 saat içinde kullanabilirsiniz. Ücretsiz internetiniz tükenince tekrar faydalanabilir böylece ayda 60GB kadar mobil internet kullanabilirsiniz.

Bedava İnternet Kazanma

Operatör farketmeksizin ve faturalı ya da faturasız olsanız bile bedava internet kazanmak için öncelikle pepsi sitesinde kampanya sitesine giriyoruz. İlgili yerlere aşağıdaki bilgileri giriyoruz:

  • Pepsi kodunu -8 ya da 10 hane-
  • bedava internet yüklenecek olan telefon numarası

Şartları kabul edip katıl dediğinizde 20 dakika gibi bir sürede aşağıdaki gibi bir bilgi mesajı alacaksınız:

 

Operatörünüzün mobil uygulamasına girdiğinizde günlük bedava internet hakkınızın yukarıdaki SMS sonrası tanımlandığını görebilirsiniz:

Yukarıda siyah max ve 2.5l kodu olmayan normal pepsi kodu ile alınan ve şansa verilen internet hakkını görebiliyorsunuz. Bu kodlarda iş şansa kalıyor. 2GB kesin almak için pepsi max ve 2.5l açma kapaklarındaki kodu girmelisiniz.

Bedava İnternet Şifreleri

Turkcell, Vodafone ya da Türk Telekom farketmeksizin yukarıdaki kampanyada kullanabileceğiniz kodlar aşağıdadır. Lütfen bir defa kullanılacağını ve 1 gün bekeleyeceğinizi unutmayın, gereksiz yere kullanmayın başkalarının ihtiyacını engellemeyin. Yeni kodlar geldikçe ekelenecek ve yorumlarda talep edene iletilecektir.

ZTASRYU9
Z2955ZHN
ZV8994FD
ZPP5YNZK
ZYEYKHB3
ZBFDP8ZN
ZMFFEK2M
Z3AJFN7R
ZBNE49BS
ZYVVDK2U
ZHRAZ37V
Z8V42A98
ZEBRSRTM
ZRVAAK4B
Z8US33TA
Z5NCR2CN
Z8FFEHM9
ZUB7N3CJ
Z8JFKKA7
ZHUT2TSJ
ZNDFDVMM
ZP3CRS5J
ZB7C7FBA
Z8ZND3YV
Z45NAT5V
Z3TNDLLE
Z2MPK5FF
Z8HSCL55
ZTDLTP59
MESSF785
Z5YTHVVL
Z5JRAMSN
Z72JU83D

Yazar: Utku DEMİR

Merhaba. Ankara'da ikamet etmekteyim. Bekçilik mesleğine aday biriyim. Sitemize haber yazmakta ve kullanıcılardan gelen yorumları cevaplamaktayım. Bana ulaşmak için e-posta adresimi kullanabilirsiniz. (iletisim@bekcialimi.com)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir