BİMcell Hızlı Bağlanma – BekçiAlımı

BİMcell Hızlı Bağlanma

Faaliyetlerine 1995 yılında 21 mağaza ile başlayan BİM Birleşik Mağazalar A.Ş.’nin ana gayesi, insanların kullandığı temel gıda ve tüketim malzemelerinin mümkün olan en uygun fiyat ile en yüksek kalitede müşterilerine ulaştırmaktır. Bimcell müşteri hizmetlerine hızlıca bağlanarak işlemlerinizi canlı olarak sürdürebilirsiniz. BİM, gelişimini kalite anlayışına, müşteri memnuniyetini öncelemesine ve etkin maliyet yönetimiyle Türkiye Cumhuriyeti’nin iletişim ve eğlence teknolojileri dalında tartışmasız lideri olan Türk Telekom, faaliyette bulunduğu her alanda işini en iyi şekilde yaparak müşterilerinin memnuniyetini ön planta tutar.

BİMcell Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Yenilikçi anlayışı ve diğer sektörlere de yönelebilmesi ile bilinen BİM Birleşik Mağazalar A.Ş., 2012 yılı itibariyle GSM sektörüne girmiş ve müşterileri için uygun paketler sunan BİMcell’i ortaya çıkarmıştır. BİM Birleşik Mağazalar A.Ş. BİMcell müşteri temsilcisi de aynı mağaza satışında olduğu gibi müşterilerine tam destek sunmaktadır. BİMcell müşteri hizmetleri direk bağlanma konusunda yapmanız gereken işlemler çok basittir.

Bim Birleşik Mağazalar A.Ş. BİMcell Temsilcisi Hizmetleri

  • 444 4 551’i arayın
  • 0’ı tuşlayın

Böylece beklemeden ve direk olarak müşteri hizmetleri ile görüşmeye başlayabilirsiniz.

Yazar: Utku DEMİR

Merhaba. Ankara'da ikamet etmekteyim. Bekçilik mesleğine aday biriyim. Sitemize haber yazmakta ve kullanıcılardan gelen yorumları cevaplamaktayım. Bana ulaşmak için e-posta adresimi kullanabilirsiniz. (iletisim@bekcialimi.com)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir