Bimcell Bedava İnternet Kazanma – BekçiAlımı

Bimcell Bedava İnternet Kazanma

Bimcell aboneleri hatlarındaki paket hakkı bitmeden tarifelerine ücretsiz internet alabilirler. Bedava internet için yapmanız gereken tek şey, aşağıda paylaşacağımız pepsi şifrelerini kampanya sayfasına yazarak bilgi SMS i almayı beklemek. Üstelik hattınıza tanımlanacak internetin durumu size hemen ekranda bildirilecek ve herhangi bir ücreti bulunmuyor. Bilgi SMS i gelmeden hattınıza internet tanımlanmayacağını lütfen unutmayın. Bu işlem 20 dk civarı sürmektedir. Bu kampanya sayesinde hattınıza 2GB mobil internet kazanabilirsiniz. Pepsi ve Bimcell  ortaklığı ile yapılan ayda 60 GB kadar internet kampanyasının detayları ve bedava internet şifreleri şu şekildedir.

Bimcell 60 GB Ücretsiz İnternet

Bimcell abonesi ön ödemeli aboneler, pepsi kapaklarında şifreleri girerek günlük tam 2 GB mobil interneti ücretsiz olarak hatlarına tanımlayabilirler. Ücretsiz internet hakkı günlük olup 24 saat geçerliliği vardır. Her abone 1 günde sadece 1 defa kampanyaya katılabilir. Yani tam 60GB aylık internet kullanım hakkı elde edebilirsiniz. Günlük sınırın 2GB ve tek kod olduğunu unutmayınız. Her kod tek sefer giriş yapılabilir ve tek kullanımlıktır. Bimcell için bedava internet hakkı kodunun girişini kampanya sitesinden yapıyoruz. Pepsi sitesine giriş yapıp kodu aşağıdaki gibi gerekli ekrana giriniz:

Bimcell İnternet Kodları

Aşağıdaki kodlar Bimcell aboneleri için günlük internet hakkı sağlamaktadır. Her kod tek seferliktir ve ilk giren kullanır. Günde bir sınır vardır lütfen gereksiz kod girip diğer ziyaretçilerin hakkını yemeyiz. Yorum yazan ve talep edenlere de bedava internet kodu sağlanacaktır.

 1. ZST5RD57
  ZVZN4K2C
  ZR5BCVJB
  ZPMLT3JC
  ZEZSHBJZ
  ZT2A2H3Z
  ZD54T2L7
  Z8MB8LJN
  ZSLRSL8V
  ZRPV7BBM
  ZJRRLH7Z
  ZDBKUAFY

Herkese 2020 yılında mutlu bayramlar dileriz. Kod giriş sayfası şurasıdır:

https://www.pepsi.com.tr/kampanya-sifre/pepsi-data-2020

Yazar: Utku DEMİR

Merhaba. Ankara'da ikamet etmekteyim. Bekçilik mesleğine aday biriyim. Sitemize haber yazmakta ve kullanıcılardan gelen yorumları cevaplamaktayım. Bana ulaşmak için e-posta adresimi kullanabilirsiniz. (iletisim@bekcialimi.com)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir