BİMcell 30GB Bedava Mobil İnternet – BekçiAlımı

BİMcell 30GB Bedava Mobil İnternet

BİMcell aboneleri, 30GB mobil internete bedava şekilde kolaylıkla ulaşabiliyorlar. Üstelik yapmaları gereken tek şey bir SMS atmak. Bu kampanya ile bimcell ön ödemeli yani faturasız aboneleri mobil internet paketi olarak 30gb internet hakkına ücretsiz olarak alabiliyorlar. İnternet paketinin geçerlilik süresi, abonelinize bağlı olarak bir hafta ya da bir ay olarak tanımlanmaktadır. Faturasız abonelerin faydalanabileceği 30GB fırsatında, herhangi bir bedel tahsil edilmemektedir.

Bu kampanyanın adı KYT Bonus Data’dır. Hat özelliklerine göre bir haftalık ya da bir aylık olarak yüklenir ve herhangi bir ücret alınmaz. Bir defa kayıt olunabilir. SMS doğrulama mesajı sonrası bilgi mesajı iletilir. Online işlemlerde gözükecektir. BİMcell aboneleri, 30GB yazıp 5555 numarasına SMS göndererek bedava 30gb mobil internet paketini alabiliyorlar.

30GB mobil internet

  • 40 Saat netflix izlenebilir.
  • 15 Film indirilebilir.
  • Instagram gibi sosyal medyada bir ay zaman geçirilebilir.
  • Haber sitelerinde bir ay surf yapılır.
  • 600 eKitap indirilebilir.

Yazar: Utku DEMİR

Merhaba. Ankara'da ikamet etmekteyim. Bekçilik mesleğine aday biriyim. Sitemize haber yazmakta ve kullanıcılardan gelen yorumları cevaplamaktayım. Bana ulaşmak için e-posta adresimi kullanabilirsiniz. (iletisim@bekcialimi.com)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir