Bimcell 2020 Ramazan’da Bedava İnternet – BekçiAlımı

Bimcell 2020 Ramazan’da Bedava İnternet

2020 yılı Ramazan Ayı’nın yaklaşması ile birlikte internet kampanyaları da gelmeye başladı. Bimcell, 2020 yılı Ramazan Ayı şerefine bedava internet kampanyasını duyurdu. Salgın dolayısı ile evde zaman geçiren on milyonlar bedava internet imkanı ile Bimcell kullanarak faydalanma şansını kazanacaklar.

Sahur’da Bedava İnternet

Bimcell hattı olup 25 ve üstü TL yükleme yapan herkes sahur boyunca 2-6 saatleri arası bedava internet hakkı kazanacaklar. Yapılacak TL yüklemeleri ve alınabilecek kullanım miktarları şöyle:

Sahur’da Ücretsiz İnternet

Bimcell hattınız varsa SAHUR2020 yazıp 5555’e ücretsiz mesaj gönderip 25 TL ve üzeri paket alırsanız 10 GB bedava internet hattınıza tanımlanacaktır. EVA için sunulan 8 GB kullanım bu ücretsiz internet hakkınızdan sayılmayacaktır. Siz de bu kampanyadan faydalanmak için paket yüklemesi yapmayı ve katılım SMS i göndermeyi unutmayın.

Yazar: Utku DEMİR

Merhaba. Ankara'da ikamet etmekteyim. Bekçilik mesleğine aday biriyim. Sitemize haber yazmakta ve kullanıcılardan gelen yorumları cevaplamaktayım. Bana ulaşmak için e-posta adresimi kullanabilirsiniz. (iletisim@bekcialimi.com)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir