Bim Dükkan Açmak – BekçiAlımı

Bim Dükkan Açmak

Türkiye’de faaliyet gösteren market zincirleri arasında popülerlikte zirveye oynayan BİM her geçen gün ülkemizdeki şubelerini arttırıyor. 1995 yılından bu yana birçok şehirde hizmet veren BİM Birleşik Mağazalar AŞ her türlü müşteri profilinin talebine yanıt verebiliyor. Hal böyle olunca hem kurumsal hem de bireysel baz türlü yatırımcının ve müşterinin odağı oluyor. BİM dükkan açma isteğindeki insanlar bayilik ve franchising denilen yöntemlerle markayla işbirliği yapmayı amaçlıyor. Ancak prosedürleri gereği bu şekilde uygulamaları bulunmamakta. Şirket, mağazalarını sadece kendi imkanlarıyla açıp işletmekte. Dolayısıyla burada BİM dükkan kiralama devreye giriyor. Kurumsal firmaların başında gelen bu şirkete kiralamak istediğinizde mülkünüzün BİM  dükkan şartları hususunda eksiklik barındırmaması gerekiyor.

BİM Dükkan Açma ve Bayilik Alma

Özellikle fast food sektöründe hizmet veren ve hemen hemen her merkezi yerde şubelerini gördüğümüz firmalar belirli kıstasları sunduğunuzda size kolaylıkla bayilik veriyor. Fakat BİM bayilik veriyor mu derseniz yanıt maalesef ki olumsuz. Sadece mağaza yeri sunma açısından işbirliği yapılabilmekte.

BİM Dükkan Kiralama Şartları

Dükkan önerme başvuru formunu doldurduğunuz taktirde yeriniz değerlendirilecektir. Uygun görüldüğü zaman yetkililer size ulaşarak sahip olduğunuz yeri detaylı inceleyip rapor çıkaracak. BİM dükkanları için kiralama şartları arasında aşağıdaki maddelere dikkat etmelisiniz.

 1. Kurulması düşünülen marketin metrekare açısından yeterli olması.
 2. Müşteriye ürünlerin sunulacağı alanın dışında depo olarak kullanıma müsait yerin olması.
 3. Kiralanacak dükkanın çevresinde insanların yoğun olması, özellikle konutların bolca bulunduğu bölgede yer alması.

Yukarıdaki şartları sağladığınızı düşünüyorsanız detayları verilerin istendiği başvuruyu yaparak değerlendirilmeyi talep edebilirsiniz. Bahsettiğimiz genel özelliklerin dışında dükkan şartları incelendiğinde metrekaresine, hangi şehirde yer aldığına, şehre ve lokasyona dikkat edilmektedir

BİM Kiralık Dükkan Fiyatları

Pozitif bir sonuç almanız durumunda alacağınız BİM dükkan kira fiyatları ise 10 bin ile 20 bin Türk Lirası arasında değiştiği düşünülmektedir. Kiralık dükkan olarak sunulan mekanın değerine göre size daha yüksek bir fiyat teklifi dahi verilebilir. Yine çevredeki kira fiyatları size belirtilecek bedelin hesaplanmasıda önem arz etmektedir.

BİM’e dükkan kiralamanın avantajları diğer anlaşmalara göre oldukça caziptir.

 1. Garanti ve düzenli biçimde kira geliri sağlarsınız, ödemelerde problem yaşamazsınız.
  2. Belirlenen yıllık enflasyon oranında artış alırsınız.
  3. Yapacağınız toplu kiralama ücretleri sayesinde güzel bir para kazanırsınız.
  4. 10 yıl gibi önemli sürelerde garanti kiracınız olur.
  5. Yasal güvenceler çerçevesinde işbirliği yapılır.

Ayrıca hem kurumsal bir firmayla işbirliği yapmış olursunuz hem de sonraki anlaşmalarınızda size önemli bir referans olmaktadır. Böylece mülkünüzü kolayca kiralama ve satma imkanı edinirsiniz.

BİM Dükkan Kiralama Başvuru Formu

Sahibi olduğunuz yeri güzel bir şekilde değerlendirmek için siz de başvuruda bulunabilirsiniz. Bunun için genel bilgilerin girildiği bir form doldurmalısınız. BİM dükkan önerme başvuru formu değerlendirildikten sonra ilk aşamada onay almanız halinde kiralama için iletişim adreslerinizden tarafınıza ulaşılacaktır.

 • Kişisel Bilgiler
 • Adınız*
 • Cep Telefonu*
 • E-Posta Adresiniz*
 • Mağaza Bilgiler
 • Metrekare (m²)
 • Satış Alanı (Zemin m²)
 • Bodrum Depo Alanı (m²)*
 • Asma Kat (m²)*
 • Semt/Mahalle*
 • Cadde/Bulvar*
 • Sokak/No*
 • İl*
 • İlçe*

Başvuru formu için TIKLAYINIZ.

Yazar: Adem Kaya

"Webmaster olarak başladığım web sektörü içerisinde 2014 yılından bu yana içerik üreticiliği yapmaktayım. İlgilendiğim alanlar arasında finans, ekonomi ve teknoloji bulunmaktadır. Bu alanlarda düzenli araştırmalar, okumalar yaparken çeşitli içerikler de hazırlamaktayım."

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir