Bettina Barty Cilt Bakım Ürünleri – BekçiAlımı

Bettina Barty Cilt Bakım Ürünleri

Yüz bölgesine uygulanan maskeler cilt bakım ürünleri sektöründe yoğunlukla tercih edilen ürünler arasındadır. Her ne kadar maskelerin gerçekleştirdikleri etkilerin benzerlerini krem, losyon veya süt türündeki ürünler de gerçekleştirseler de, cildin üzerinde durma süresi ve içerdiği maddelerin etkinliği düşünüldüğünde,  kesin sonuç almak isteyen kişiler profesyonel firmaların ürettiği maskeleri tercih etmektedirler. Bettina Barty çalışmalarını bu alanda sürdüren ve farklı cilt problemleri için ürettiği farklı ürünleri ile dikkatleri üzerinde toplamayı başaran markalar arasındadır.

Firmanın en çok tercih edilen ürünlerinin başında nemlendirici maskesi gelmektedir. Feuchtigkeits Maske, avokado yağı, salatalık ve vitaminsel özleri sayesinde cilde anında nüfus ederek kısa sürede etkin bir temizlik ve bakım sağlamaktadır. Derinin hemen altında bulunan kılcal damarları genişleterek kan dolaşımının hızlanmasını ve buna bağlı olarak yenilenmenin artmasını sağlayan maske, cildin yumuşak ve genç görünmesine yardımcı olmaktadır.

Cilt bakım ürünleri genel olarak düşünüldüğünde dünya genelinde talebi üst seviyelerde bulunan yaşlanmayı geciktirici yardımcılar, maskelerde de kendisini göstermektedir. Anti Age Maske sayesinde günlük bakımlarını uygulayan kişiler, uzun yıllar boyu sağlıklı ve parlak bir cilde sahip olmanın mutluluğunu yaşamaktadırlar. Bu tarz maskelerin ek nemlendiriciler ile desteklenmesi, etki süresini ve başarısını arttıran önemli eklentiler arasındadır.

Intensiv Maske’nin amacı ise ciltte herhangi bir sebepten oluşan kızarma, pullanma ve lekelerin temizlenmesini sağlamaktadır. Bu tarz problemler genellikle cildin kuruması veya gözeneklerinin kapanarak hava alamamasından dolayı meydana geldiğinden dolayı, maske cilde ihtiyaç duyduğu yumuşaklığı kazandırmakta ve peeling etkisi sayesinde gözenekleri açmaktadır.

Yazar: Utku DEMİR

Merhaba. Ankara'da ikamet etmekteyim. Bekçilik mesleğine aday biriyim. Sitemize haber yazmakta ve kullanıcılardan gelen yorumları cevaplamaktayım. Bana ulaşmak için e-posta adresimi kullanabilirsiniz. (iletisim@bekcialimi.com)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir