Bellona Bayilik Başvurusu – BekçiAlımı

Bellona Bayilik Başvurusu

Bellona, 1995 yılında Kayseri’de kurulmuştur. Üretime 1996 yılında başlayan firma kurulduğu günden beri hızla büyüyerek bugünkü başarısına ulaşmıştır. Bellona Mobilya Sanayi ve Ticaret A.Ş. Erciyes Anadolu Holding’e bağlı çalışan bir grup şirketidir. Öz kaynaklarla yapılan yatırımlarla hızla ve sürekli büyüme göstermiştir. Binlerce insana iş imkanı sağlayan firma günümüzde mevcut üretim kapasitesi göz önüne alındığında en büyük ve sektöre lider konumda olan üreticidir. Başarısının sırlarından biri olarak müşteri memnuniyeti gösterilebilir. Firma müşterilerinin memnuniyetine oldukça önem vermektedir. Bellona bayilikler de vermektedir. Bayilerinden de belirlemiş olduğu politikalara uygun hareket etmelerini ve müşterilerinin haklarını her daim korumalarını istemektedir. Bellona Bayilik Başvurusu yapmak isteyen şahısların şirketin belirlemiş olduğu gereklilikleri öğrenmesi ve bunları harfiyen yerine getirmesi gerekmektedir. Eğer uygun görülürse siz de Bellona bayisi olabilirsiniz.

Bellona Bayilik Başvurusu Hangi Bilgiler Gereklidir?

Bellona Bayilik Başvurusu yapmak için ilk önce firmanın internet sitesine girmelisiniz. Ardından bayilik başvuru formu isimli sekmeye girerek sizden istenen bilgileri eksiksiz ve doğru bilgiler eşliğinde doldurmanız gerekmektedir. Sizden istenecek bilgiler firmanızın adı, ticari ünvanı, telefon numarası, adresi, mağaza alanı, mülkün aidiyetinin kimde olduğu ve günümüzde neler yaptığınızla alakalı ufak bir mesaj olacaktır.

Bayilik Nedir?

Son yıllarda insanlardan sık sık franchising ve bayilik kelimelerini duymaktayız. Birçok insan bunların aynı anlamda kullanıldığını düşünse de aslında ikisi arasında oldukça büyük farklılıklar mevcuttur. Bayilik, bayilik aldığınız şirketin logosunu kullanmak zorunda kalmayacağınız, satmak istediğiniz ürünleri kendiniz belirlediğiniz, şirket politika ve mimarisini kendi isteğinize göre belirlediğiniz bir sistemdir. Yani bayilik almak istediğinizde size biraz daha özgür bir iş alanı sağladığını söylememiz yanlış olmayacaktır.

Bayilik Almanın Avantajları

Yeni bir işletme sahibi olmak isteyen şahıslar bayilik alma konusunda sıkça düşünmektedir. Bayilik almak size birçok konuda avantaj sağlamaktadır. Hali hazırda kurulmuş ve ismi duyulmuş bir firmanın ismini kullanmak işyerinize karşı pozitif bir bakış açısı sağlayacak, vatandaşların size karşı güven duymasını sağlayacaktır. Başarı oranı sıfırdan bir işletme kurmanıza göre daha çok olacaktır. Bankalardan ihtiyacınız olduğunda çekmek istediğiniz krediler için size pozitif katkısı olacaktır. Ayrıca bayilik veren firmalar bayilerine çeşitli eğitimler vermekte ve onları sektörde ilerlemeleri adına geliştirmektedir. Bu ve bunun gibi birçok kıstas bayilik almayı cazip hale getirmektedir.

Bayilik Başvuru Formunu Nasıl Doldurmalıyım?

Bayilik başvurusunda bulunacak kişiler İstikbal Mobilya web sitesinde yer alan şu bilgileri eksiksiz doldurmalıdır:

  • Firma Adı
  • Ticari Unvanı
  • Telefon Numarası
  • Adres
  • Şehir
  • Mağaza Alanı
  • Mağaza Durumu (Mülk/Kira)
  • Mevcut Aktiviteler

Başvuru Formu içerisinde yer alan bu bilgileri doldurduktan sonra değerlendirme sürecine girersiniz. Değerlendirme sürecinin olumlu sonuçlanması durumunda firma yetkilileri size ulaşır ve mülakat için adres ile tarih bilgisi verir. Mülakatta bütçenize ve deneyimlerinize yönelik sorular sorulmaktadır. Başvuru yapmak için TIKLAYINIZ.

Yazar: Utku DEMİR

Merhaba. Ankara'da ikamet etmekteyim. Bekçilik mesleğine aday biriyim. Sitemize haber yazmakta ve kullanıcılardan gelen yorumları cevaplamaktayım. Bana ulaşmak için e-posta adresimi kullanabilirsiniz. (iletisim@bekcialimi.com)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir