Beko Bayilik Başvurusu
beko bayilik basvurusu

Beko Bayilik Başvurusu

Beko Türkiye ve dünya çapında çok yaygın bir ağa sahiptir. Siz de Türkiye’de 3000’i aşan yetkili satıcıdan biri olmak isterseniz Beko web sitesinde bulunan Beko bayilik başvurusu formunu doldurarak talebinizi iletebilirsiniz. Beko ulusal ve uluslararası seviyede ürün pazarlayan ve hizmet veren bir firmadır. Beko firmasına bireysel ve tüzel kişilik olarak Beko bayilik başvurusu yapabilirsiniz. Başvuruyu yapan kişilerin yönetici vasfına sahip olması, muhasebe ve finansman konularında yetkin olması, sorumluluk alabilecek bir seviyede olması, müşteri ilişkilerinde iyi olması ve bankalarla sorun yaşamamış olması gereklidir. Bu yazıda Beko bayilik başvurusu nasıl yapılır, bunu irdeleyelim.

Beko Bayilik Başvurusu Nasıl Yapılır?

Beko bayiliği açarak kendi iş yerinize sahip olmak istiyorsanız, Beko bayilik başvurusu yapmanız gerekir. Beko size sektördeki pek çok firmadan daha avantajlı bir ortaklık sunacaktır Bayilik başvurusu yapmanız için web sitesi veya bölge müdürlüklerine bizzat başvurma seçenekleri tercih edilebilir. Web sitesi veya bölge müdürlüklerine şahsen başvurma yolundan kişisel bilgilerimizin, iletişim bilgilerimizin istendiği bir form doldurmamız gerekir. Bu formu eksiksiz ve doğru bilgilerle doldurmamız önem taşımaktadır.

Web sitesi: www.beko.com.tr

Avantajlı Bir Ortaklık

Beko bayilik başvurusu yapıldıktan sonra bu bayiliği açmanın bizim için avantajları neler olacaktır? İlk olarak, Beko bayilik sistemine göre bayilerin yaptıkları satıştan merkez %35 kar payı almaktadır. Beko hem yöneticiler hem de personeller için eğitimler sunar böylece herkes yaptığı iş için gerekli olan bilgiyi kazanır. Beko bayilerine yurtdışı satış imkanı da sunmaktadır. Beko’nun en önemli avantajı ürünleridir, kaliteli ve müşterilerden onay almış ürünler üretilmektedir. Diğer yandan firmanın sahip olduğu ürün çeşitliliğinin birçok firmaya göre daha güçlü olması da tercih edilmesine vesile olur.

Kullanıcılar Bunları da Sordu

Bayilik için ödenmesi gereken maliyet ne kadardır?

Bayilik başvurusu yapıldıktan sonra gerekli olan maliyet de karşılanmalıdır. Bu maliyet Beko tarafından en az 250 bin TL olarak belirlenmiştir. Ancak maliyet değişkendir, çünkü mağaza büyüklükleri ve buna bağlı olarak ürün çeşitliliği farklılık gösterir. Maliyetler de bu değişkenlere göre belirlenir.

Bayilik başvurusu için hangi kanallar kullanılabilir?

Eğer bayilik başvurusu yapmak istiyorsanız direkt elden olarak bölge müdürlüklerine başvuru yapabilirsiniz veya internet sitesi üzerinden başvuru formunu doldurabilirsiniz.

Yazar: Musa GENÇ

Elektrik-elektronik mezunuyum. Uygun zamanlarda ilgilendiğim alanlarda içerik üretiyorum. Makalelerimi yazarken dil bilgisine, imla kurallarına ve doğru verilere ulaşmaya özen gösteriyorum. En güncel yazılarım ve makalelerimle sizlere bilgiler sunuyorum.
Yorumlara Abone Ol
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
1 2
Bildirimler kapat

Cihazınızda internet yok...