Bekçilik Yazılı Sınav Sonuçları Neden Açıklanmıyor?

Çarşı ve Mahalle Bekçiliği alım sürecindeki son sınav olan yazılı sınava giren adaylar neredeyse bir aydır beklemedeler. Yazılı sınav sonuçlarındaki bu bekleyişin uzaması ile birlikte adaylarda artık mesleğe atılma heyecanı geçmeye başladı.

Çarşı ve Mahalle Bekçiliği yazılı sınav sonuçlarının açıklanmaması konusunda henüz valilik veya emniyetin sitesinden hiçbir resmi bilgi paylaşılmadı. Bu konuda adayları bilgilendirme adına bir paylaşım yapılabilirdi diye düşünüyorum.

Facebook gurup ve sayfamızdaki yorumlara bakacak olursak bilende konuşuyor bilmeyende. Elimizden geldiğince bu kişileri guruptan atıp engelliyoruz. Sizin de bu konuda yapmanız gereken her söylenene inanmamak ve bu kişilerin laflarına itimat etmemek olacak.

Sınav sonuçlarının ne zaman açıklanacağı hakkında henüz bilgi yok. Israrla bilgi almak isteyen adaylar var haliyle haklılar da, fakat ülkemizin gündemi yoğun ve personel yetişemiyor da olabilir bu konuda sizler sabrederek onlara yardımcı olmalısınız.

Bazı adaylar halen çalışmakta oldukları için işten çıkma konusunda düşünceli olabilirler bu çok normaldir tüm alımlarda bu süreçler hep stresli geçer.

Kafanıza takılan tüm soruları aşağıdan yorum atarak bize ve diğer adaylara sorabilirsiniz.

ÖNEMLİ:   2019 Bekçilik Yazılı Sınav İtiraz Sonuçları Açıklandı

Bütün bunlardan sonra göreviniz tebliğ edildiğinde hepsini unutur gidersiniz. Allah yolunuzu açık etsin gerçekten hak edene bu mesleği versin.

0 0 vote
Yazıyı Oyla
TIKLA TAKİP ET!
Bildir
guest
4 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Berke
Berke
25 Aralık 2019 17:04

3 ay oldu neden açıklanmıyor neden insanlar umutla bekliyor meslek sahibi olabilmek için herkesin işi gücü var aylarca bir sonucu mu bekleyecez yeterrrrrrr herkesin yorumu önemli neden açıklanmıyor

Erdem
Erdem
19 Ocak 2018 17:32

Herkes gibi bende sınavın ne zaman açıklanacağı konusunda merak içindeyim.Ama şunu da her zaman söylerim gerçekten hakkıyla bu mesleği yapmak isteyenler alınır.Açıklanmama konusunda ise devletimizin şuan da gündemi yoğun olduğundan gecikmeler tabiki olacaktır.Hakkımızda en hayırlısı neyse o olsun.Bekçi aday adayı arkadaşlara da şunu demek istiyorum sabır sabır sabır diyorum.Eğer bu meslekte yiyecek ekmeğimiz varsa bu olur erken veya geç.
SAYGILARIMLA

Osman
Osman
19 Ocak 2018 12:45

Gerçekten insanin aklına türlü türlü şeyler geliyo arkadaşlarında dedikleri gibi en azindan ön açıklamada bulunabilirler olacaksa veya olmayacaksa ona gore herkes işine gücüne bakar.

Şahin
Şahin
19 Ocak 2018 04:59

İnsanların aklına zorla farklı şeyler getiriyorlar , sınav yapilali yaklaşık 22 gün geçti ( Ankara için ) hiçbir yetkili çıkıp açıklama yapmadı ,biz adaylar da halı ile büyük heyecan içinde bu sınav sonucunu bekliyoruz.. belki de bazılarımız için bu son şansı dir..yetkililer iki satır gecikme süresini açıklayacak bilgi mesajı yayımlamaya vakti olmayacak kadar çok mu çalışıyor?.. Yine bizler bazılarının keyfinin gelmesini bekliyoruz bence .. umarım herkesin hakkında hayırlısı ne ise o olur , güzel ülkemiz var olsun..

Cihazınızda internet yok...

4
0
Hemen Destek İstex
()
x