Bekçilik Uygulaması Yenilendi

Çarşı ve mahalle bekçiliği giriş sınavlarına yönelik iki yılı aşkın deneyimimizin ürünü olan bekçilik yazılı ve sözlü mülakat hazırlık uygulaması büyük bir güncelleme aldı. Binlerce kullanıcıya hizmet eden uygulamamız hızlı, güncel ve geniş içerik ile bekçi adaylarının yazılı ve sözlü mülakata hazırlanmaları için geliştirildi. Uygulamamızın temel bölümleri şu şekildedir:

Günlük Yazılı Sınav: Seçme 100 sorudan oluşan yazılı sınav günlük olarak uygulanır. Bekçilik yönetmeliğine uygun soru dağılımı vardır ve adaya sınav sonucunda başarı puanı verilir. Günlük olarak bu sınavı olabilir ve puan gelişiminizi takip edebilirsiniz.

Çözümlü Sorular: İçerisinde yazılı sınavda çıkacak 6 temel ders ve bu derslerin içerisinde konulu şekilde binlerce çözümlü soru barındıran bölüm. Bu bölümden genel konulara bakabilir, eksik olduğunu hususlara ek çalışmalar için yönelebilirsiniz. Üstelik soruların çözümleri de sizlere sunulmaktadır. Geçtiğimiz yıllarda bekçilik yazılılarında çıkan sorular da bu bölümde mevcuttur.

Sözlü mülakat soruları: Geçmiş yıllarda çıkmış ve çıkabilecek sözlü mülakat soruları ve bu sorulara verilebilecek cevaplar bu bölümde sizlere sunulmaktadır.

Uygulamamız tek sefer ödeme ile alınmakta, sınırsız ve süresiz olarak kullanılmaktadır. Yani bir defa öder sınırsız kullanırsınız. 2017 yılında satın alıp hala faydalanan kullanıcılarımız bulunmaktadır. Uygulamamızın en büyük avantajı içeriklerinin sürekli arttırılmasıdır. İmkanlar ölçüsünde sürekli sorular eklemekte, uygulamamızdan daha verimli faydalanmanız için çalışmaktayız.

Uygulamamızı satın alan kullanıcılarımız bildirim sistemimize de dahil olmaktadırlar. Bu sayede tüm gelişmeler an be an kendilerine iletilmektedir. İçerik sayımız benzeri uygulamalardan kat kat fazladır:

 • 6 ders kategorisinde 200 den fazla test
 • 2500 den fazla çözümlü ve normal soru
 • 500 den fazla sözlü mülakat sorusu ve cevabı
 • Online ve offline çalışma imkanı. Yani internetli hızlı şekilde ya da internetsiz tek sefer tüm database yükleyerek çalışabilirsiniz.
 • Soruları güncelleme ve yeni içerikleri ücretsiz edinme.
ÖNEMLİ:   İstanbul Bekçilik Parkuru Kursu

Bu yılki hedefimiz sınav zamanına dek en az bin çözümlü soru ve bin sözlü mülakat sorusunu uygulamamıza eklemektir. Aşağıda uygulamamız hakkında Play Store kullanıcı değerlendirmelerinden bazılarını görebilirsiniz(200 yorumda 5 üzerinden 4.3 ortalama):

Son yapılan güncellemeler aşağıdaki gibidir:

 • Online ve offline mod eklendi. İnternete bağlı cihazlar için online hızlı modu tavsiye ederiz. İnterneti kısıtlı olan kullanıcılar için soruları tümden indirme ve dilediği zaman güncelleme opsiyonu eklendi. Online modda sorular an be an güncellenecektir.
 • Soru havuzuna yeni testler eklendi. Sn testler basamağı eklendi.
 • Sorularda genel bir kontrol yapıldı.
 • Uygulama 3 MB boyuta çekildi.
 • Hatalı soru bildir modülü eklendi. hatalı sorular daha kolay tespit edilip düzenlenecek.
 • Optimizasyon ve hızlandırma yapıldı.

Yukarıdaki geliştirmeler android cihazlar için geçerli olup Play Store üzerinden uygulamamızı satın alabilir, 2 saat içinde beğenmezseniz koşulsuz sistem üzerinden iade edebilirsiniz. Aşağıda videoda genel kullanım halini sizlerle paylaştık. İndirmek İçin LOGOYA TIKLAYI

0 0 vote
Yazıyı Oyla
TIKLA TAKİP ET!
Bildir
guest
14 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Barış
Barış
9 Temmuz 2019 22:29

Merhaba ıphone telefonuma indiremiyorum satın alamıyorum

sinan
sinan
11 Mayıs 2019 16:14

desiginiz adrese mail attim ancak cevap alamadım adres güncelmi

Mehmet
Mehmet
9 Mayıs 2019 08:07

Uygulayamiyi Gunceledim.
Var olan Testler ve Sorular Silindi. Test Bulunamadi Yaziyor! .

Yunus
Yunus
9 Mayıs 2019 00:54

Güncellemek icin ayrı ücret ödemek istemiyorum ne yapmam lazim

Sefa
Sefa
8 Mayıs 2019 12:55

Apple için olani yokmu bu uygulamanın

Akar
Akar
8 Mayıs 2019 10:42

Apple kullanıcıları için link koyarmısınız indirmek için ?

Dcan
Dcan
8 Mayıs 2019 07:25

Merhaba,
Eski uygulamanızı indirmiştim sonra playstoredan kaldırıldı uygulamayı silmeyin demiştiniz öyle yaptık ama güncelleme almıyor.Yeni uygulama çıkarmışsınız onada ücret ödemek istemiyorum konuyla ilgili yardımlarınızı rica ederim.

Cihazınızda internet yok...

14
0
Hemen Destek İstex
()
x