Bekçilik Sınavları Uygulaması Hakkında

Geçtiğimiz hafta sonu Google, Play Store’da yer alan uygulamamızı kaldırdı. Yaptığımız görüşmeler sonucunda geri açılmayacağını açık bir şekilde ifade ettiler. Bu süreçte, uygulamamıza para verip alan kullanıcılarımıza cep telefonlarındaki uygulamayı silmemeleri ve soruları indirerek kullanabileceklerini ifade eden duyuru ve haberi yaptık.

Bu süreçte, uygulamamızı silen, haberi olmayan ya da telefonuna format aran arkadaşlar uygulamaya tekrar erişemediler. Biz de, bizden kaynaklanmamasına rağmen bir çözüm yolu olarak bu haberde konu olan işlemi başlattık.

Cihazında dursun ya da durmasın, aşağıdaki lisans formu ile bize sipariş numarasını gönderen tüm kullanıcılarımızın e-postasına play store da yer alan uygulamamızın muadilinin ücretsiz indirme kodunu vereceğiz. Böylece mağduriyet yaşanmamasını amaçlıyoruz. Dileyen kullanıcılar, iade işlemleri için Google ile yazışabilirler. Yukarıda belirttiğim gibi sorun bizden kaynaklanmamaktadır, Google kaynaklıdır.

Biz çözüm sunup mağduriyet yaşanmamasına çalışıyoruz. Sipariş numaranızı, uygulamayı satın aldığınız e-postada bulabilirsiniz. GPA ya da GPV ile başlar. O kodu ve size ulaşabileceğimiz e-postayı aşağıdaki form ile bize ulaştıranlar için süreci başlatacağız. Mevcut uygulamayı silmezseniz kullanmaya devam edebilirsiniz. Desteğimiz sürecek. Bundan sonraki satış ve geliştirmeleri yeni uygulama üzerinde devam ettireceğiz.

Önemli Not: Uygulamamız ücretlidir. Bu hizmet ücretsiz kod dağıtma hizmeti değildir. Lisans anahtarı göndermeyen e-postalara kod iletilmeyecektir. Uygulamalarımızın resmi sitesi: https://bekciliksinavlari.com

Bu makale ile alakalı toplam 14 soru cevaplandı. Soru sormak ve sorulara verilen cevapları okumak için aşağıya bakınız.

14
SORU-CEVAP FORMU

avatar
  TIKLA TAKİP ET!  
En Yeniler Eskiler
Bildir
Hakan DEMİR
Ziyaretçi
Hakan DEMİR

Slm uygulamayı satın almıştım, telefonumu değiştirdim yeni telefon android değil de ios olduğu için tekrar indirmeye çalıştığım zaman ektra ücret istiyor yardımcı olursanız sevinirim.

ibrahim
Ziyaretçi
ibrahim

google play storeden alabiliyormuyuz şimdi

Yusuf
Ziyaretçi
Yusuf

Lisans kodunu nasıl alıcam

Erkan
Ziyaretçi
Erkan

Lisans kodu dediğiniz ne anlamadım sipariş numarasımı