Bekçilik Sınavları Uygulaması Hakkında

Geçtiğimiz hafta sonu Google, Play Store’da yer alan uygulamamızı kaldırdı. Yaptığımız görüşmeler sonucunda geri açılmayacağını açık bir şekilde ifade ettiler. Bu süreçte, uygulamamıza para verip alan kullanıcılarımıza cep telefonlarındaki uygulamayı silmemeleri ve soruları indirerek kullanabileceklerini ifade eden duyuru ve haberi yaptık.

Bu süreçte, uygulamamızı silen, haberi olmayan ya da telefonuna format aran arkadaşlar uygulamaya tekrar erişemediler. Biz de, bizden kaynaklanmamasına rağmen bir çözüm yolu olarak bu haberde konu olan işlemi başlattık.

Cihazında dursun ya da durmasın, aşağıdaki lisans formu ile bize sipariş numarasını gönderen tüm kullanıcılarımızın e-postasına play store da yer alan uygulamamızın muadilinin ücretsiz indirme kodunu vereceğiz. Böylece mağduriyet yaşanmamasını amaçlıyoruz. Dileyen kullanıcılar, iade işlemleri için Google ile yazışabilirler. Yukarıda belirttiğim gibi sorun bizden kaynaklanmamaktadır, Google kaynaklıdır.

Biz çözüm sunup mağduriyet yaşanmamasına çalışıyoruz. Sipariş numaranızı, uygulamayı satın aldığınız e-postada bulabilirsiniz. GPA ya da GPV ile başlar. O kodu ve size ulaşabileceğimiz e-postayı aşağıdaki form ile bize ulaştıranlar için süreci başlatacağız. Mevcut uygulamayı silmezseniz kullanmaya devam edebilirsiniz. Desteğimiz sürecek. Bundan sonraki satış ve geliştirmeleri yeni uygulama üzerinde devam ettireceğiz.

ÖNEMLİ:   Çarşı ve Mahalle Bekçiliği Sözlü Sınav Sonuçları 2017

Önemli Not: Uygulamamız ücretlidir. Bu hizmet ücretsiz kod dağıtma hizmeti değildir. Lisans anahtarı göndermeyen e-postalara kod iletilmeyecektir. Uygulamalarımızın resmi sitesi: https://bekciliksinavlari.com

0 0 vote
Yazıyı Oyla
TIKLA TAKİP ET!
Bildir
guest
14 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Hakan DEMİR
Hakan DEMİR
6 Ağustos 2018 10:00

Slm uygulamayı satın almıştım, telefonumu değiştirdim yeni telefon android değil de ios olduğu için tekrar indirmeye çalıştığım zaman ektra ücret istiyor yardımcı olursanız sevinirim.

ibrahim
ibrahim
25 Temmuz 2018 17:46

google play storeden alabiliyormuyuz şimdi

Mehmet
Mehmet
Cevaplandı:   admin
31 Temmuz 2018 20:20

Merhaba admin ben nasıl başvuru yapıldığını bilmiyorum nerden nasıl başvurabilirim bekçiliğe

Yusuf
Yusuf
24 Temmuz 2018 06:54

Lisans kodunu nasıl alıcam

Erkan
Erkan
23 Temmuz 2018 23:10

Lisans kodu dediğiniz ne anlamadım sipariş numarasımı

Rıdvan
Rıdvan
Cevaplandı:   admin
24 Temmuz 2018 11:30

Admin almak isdiyorum nadıl alıcam kitabı

Gulten
Gulten
Cevaplandı:   admin
1 Ağustos 2018 21:52

Tif yeniledim eski tlfnda kayıtlı ama bu telefona yuklemem istiyorum play sözeden bulamadim

Cihazınızda internet yok...

14
0
Hemen Destek İstex
()
x