Bekçilik Sınavları Uygulaması Hakkında

Geçtiğimiz hafta sonu Google, Play Store’da yer alan uygulamamızı kaldırdı. Yaptığımız görüşmeler sonucunda geri açılmayacağını açık bir şekilde ifade ettiler. Bu süreçte, uygulamamıza para verip alan kullanıcılarımıza cep telefonlarındaki uygulamayı silmemeleri ve soruları indirerek kullanabileceklerini ifade eden duyuru ve haberi yaptık.

Bu süreçte, uygulamamızı silen, haberi olmayan ya da telefonuna format aran arkadaşlar uygulamaya tekrar erişemediler. Biz de, bizden kaynaklanmamasına rağmen bir çözüm yolu olarak bu haberde konu olan işlemi başlattık.

Cihazında dursun ya da durmasın, aşağıdaki lisans formu ile bize sipariş numarasını gönderen tüm kullanıcılarımızın e-postasına play store da yer alan uygulamamızın muadilinin ücretsiz indirme kodunu vereceğiz. Böylece mağduriyet yaşanmamasını amaçlıyoruz. Dileyen kullanıcılar, iade işlemleri için Google ile yazışabilirler. Yukarıda belirttiğim gibi sorun bizden kaynaklanmamaktadır, Google kaynaklıdır.

MUTLAKA OKU

Biz çözüm sunup mağduriyet yaşanmamasına çalışıyoruz. Sipariş numaranızı, uygulamayı satın aldığınız e-postada bulabilirsiniz. GPA ya da GPV ile başlar. O kodu ve size ulaşabileceğimiz e-postayı aşağıdaki form ile bize ulaştıranlar için süreci başlatacağız. Mevcut uygulamayı silmezseniz kullanmaya devam edebilirsiniz. Desteğimiz sürecek. Bundan sonraki satış ve geliştirmeleri yeni uygulama üzerinde devam ettireceğiz.

Önemli Not: Uygulamamız ücretlidir. Bu hizmet ücretsiz kod dağıtma hizmeti değildir. Lisans anahtarı göndermeyen e-postalara kod iletilmeyecektir. Uygulamalarımızın resmi sitesi: https://bekciliksinavlari.com

  Yorumlara Abone Ol
  Bildir
  guest
  14 Yorum
  Inline Feedbacks
  View all comments
  Erkan
  Erkan

  Lisans kodu dediğiniz ne anlamadım sipariş numarasımı

  Rıdvan
  Rıdvan
  Cevaplandı:   Utku DEMİR

  Admin almak isdiyorum nadıl alıcam kitabı

  Gulten
  Gulten
  Cevaplandı:   Utku DEMİR

  Tif yeniledim eski tlfnda kayıtlı ama bu telefona yuklemem istiyorum play sözeden bulamadim

  Yusuf
  Yusuf

  Lisans kodunu nasıl alıcam

  ibrahim
  ibrahim

  google play storeden alabiliyormuyuz şimdi

  Mehmet
  Mehmet
  Cevaplandı:   Utku DEMİR

  Merhaba admin ben nasıl başvuru yapıldığını bilmiyorum nerden nasıl başvurabilirim bekçiliğe

  Hakan DEMİR
  Hakan DEMİR

  Slm uygulamayı satın almıştım, telefonumu değiştirdim yeni telefon android değil de ios olduğu için tekrar indirmeye çalıştığım zaman ektra ücret istiyor yardımcı olursanız sevinirim.

  Başa dön tuşu

  Cihazınızda internet yok...