22 Nisan Pazar 2018
Ana Sayfa / Dokümanlar / Bekçilik Sınavları Sözlü Mülakat ve Yazılı Sınav Uygulaması

Bekçilik Sınavları Sözlü Mülakat ve Yazılı Sınav Uygulaması

Uzun zamandır ziyaretçilerimizin bizden talep ettiği Bekçilik sözlü mülakatları ve yazılı sınav uygulaması nihayet tamamladın. 2018 yılı içerisinde 14500 çarşı ve mahalle bekçisi alınacak. İlkokul mezunları dahil geniş bir yaş aralığının başvuracağı bu alımlarda bir adım önde olmak bu uygulama ile elinizde. Türkiye’nin en çok satılan ve tercih edilen bekçilik uygulamasını mutlaka edinmelisiniz.

Binlerce başvurunun arasından sıyrılıp mahalle bekçisi olmaya hak kazanmak için bekçilik sözlü mülakatlarını geçmek gerekiyor.Peki bekçilik sözlü mülakatlarına nasıl hazırlanılır? Yazılı sınavda nasıl başarılı olunur? Bu konuda 60-70 TL fiyatlarla satılan yazılı eserler var. Bunlara alternatif olarak Polisnoktası güvencesi ile hazırlanan Bekçilik sözlü mülakatları ve yazılı sınav uygulaması artık Play Store üzerinden satın alınabiliyor.

Uygulamamızın içerisinde iki ana bölüm var:

 • Sözlü Mülakat Soruları
 • Yazılı Sınav Testleri

Sözlü mülakat soruları kısmında, bundan önceki bekçi alımlarında komisyon tarafından adaylara sorulan sorular ve bunlara verilmesi gereken cevaplar yer alıyor. Önümüzdeki günlerde başlayacak sözlü mülakat aşamasında çıkan sorular an an uygulamamıza eklenecek ve kullanıcılarımız bu soru ve cevaplara hızlı bir şekilde ulaşabilecekler. Kimi insanlar “Soruyu bilmek önemli değil…” diyerek cümlenin devamını haklı gerekçelerle dolduruyorlar. Peki, sözlü mülakatlarda en önemli süre olan ilk 60 saniyeyi böyle boş geçiren bir adayın, iyi bir intiba bırakma ihtimali var mı? Karttan çektiği soruyu bilen mi avantajlı olur bilemeyen mi? Burada kararı bekçi adayları kendileri vermelidirler.

Yazılı Sınav kısmımızda, bekçi adaylarının girecekleri sınav sürecini aynen yansıtmaya çalıştık. temel derslerden 50 soru ve 60 dakika süre ayarlaması yaptık. Sınav sonucunda bekçi adayı kaç puan aldığını görebiliyor.

Bekçi adayları; Mahalle Bekçisi olup olmayacağınızı belirleyecek olan yazılı ve sözlü sınava, hazır ve donanımlı olarak göğüs germek için aşağıdaki sınav ve test uygulamalarını satın alabilirsiniz. Üstelik, 40-50 TL fiyatlarla satılan kitapların yerine sadece 16.99 TL. Bir kez ödeyin, sürekli güncel ve hızlı bir çalışma imkanına sahip olun. 2018'de alınacak 17 bin bekçi arasında siz de yer alın. Üstelik bekçilik sınavları zamanında, sürekli güncellenen içeriklerle rakiplerinizden bir adım önde olacaksınız. Bu uygulamalar bekcialimi.com sitemizin resmi ve desteklediği uygulamalardır. İndirmek İçin LOGOYA TIKLAYIN

İlginizi Çekebilir!

Bekçilik Asil ve Yedek Listeler Nasıl Belirlenir?

Çarşı ve Mahalle Bekçiliği için yapılan alımların son aşamasına gelmek üzereyiz. Bildiğimiz üzere bekçilik sözlü …

7 Soru Cevaplandı

 1. uygulamada yazılı deneme sınav soruları lise düzeyi kpss tarzında mı ??

  • admin

   Şuan ekli olanlar biraz kolay sorulardan oluşmakta. Bugün ve yarın ekleyeceğimiz yeni denemeler biraz daha zor seviyede olacak.
   Uygulamaya her gün genelde geceleri soru eklemeleri yapılıyor ve soru eklendiği zaman size bildirim gelir.

 2. Selamun aleykum kolay gele. Uygulama güzel ama sorulan sorunun cevabi hepsinde sonraki soru diye yazıyor cevabi göstermiyor. Eksik çok bi el atmanizi istiyorum.

  • admin

   Cevapsız mülakat sorularında sonraki soru diye yazdık hocam. Bu durum sadece cevapsız sorularda geçerli, günlük yeni soru girmeye çalışıyoruz ve bu sene çıkan mülakat sorularını da ekliyoruz.
   Konu özetlerini de ekliyeceğiz. Tam sınava hazırlık uygulaması olacak.
   Uygulamayı inirdiğiniz için teşekkür ederiz.

   • Elinize sağlık böyle uygulama gerekliydi. Biraz daha hızlı bitirebilirseniz çok uygun olur bize yakin zamanda mülakata giricez insallah yaziliyada girer kazanip bekçi oluruz.

    • admin

     Hocam vakit buldukça ekleme yapıyoruz. İnşallah ekleyebildiğimiz kadar ekleyeceğiz.
     Yorumunuz için teşekkür ederiz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir