Bekçiliği Kazananlar Listeleri Belirleniyor

2018 yılı 1. Dönem Çarşı ve Mahalle Bekçiliğine Giriş Sınavı sonucunda başarılı olan Çarşı ve Mahalle Bekçisi adaylarının Polis Meslek Eğitim Merkezi (POMEM) Müdürlüklerinde 14 Ocak-22 Şubat 2019 tarihleri arasinda meslek içi eğitime tabii tutulmaları 04/01/2019 tarihli Bakanlık Makam Olur’u ile uygun görülmüştür.

POMEM Müdürlüklerimizde meslek içi eğitime tabi tutulacak Çarşı ve Mahalle Bekçisi adaylarının planlamasının yapılabilmesi için eğitime katılım sağlayacak olan adayların listelerinin İl Emniyet Müdürlükleri tarafından 12 Ocak 2019 tarihi mesai bitimine kadar gönderilmesi istenilmiştir. Çarşı ve Mahalle Bekçiliği meslek içi eğitimi yatılı olarak 14 Ocak-22 Şubat 2019 tarihleri arasında yapılacağından dolayı eğitime katılım sağlayacak olan adayların listelerinin 12 Ocak 2019 tarihi saat 12.00’a kadar dijital olarak excel formatında adayburo@egm.gov.tr adresine ve yazılı olarak Başkanlığımız PMYO ve POMEM Şube Müdürlüğüne gönderilmesi gerekmektedir.

Adayların hangi Polis Meslek Eğitim Merkezinde eğitime katılacağının Polis Akademisi Başkanlığının www.pa.edu.tr resmi internet adresinde yayınlanacağı ve planlaması adayların 13 Ocak 2019 günü saat 20:00’a kadar planlandıkları POMEM Müdürlüğünde hazır bulunmaları gerektiği hususları adaylara tebliğ edilelidir.

MUTLAKA OKU

Önemli Not: Bu haberin 2019 yılında yapılması planlanan ve yeni başvuru ile başlayacak bekçi alım ilanı ile herhangi bir alakası yoktur. Yeni bekçi alımı ile ilgili haberimiz için tıklayınız.

Yorumlara Abone Ol
Bildir
guest
50 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Rasim
Rasim

Bursa için hala haber yok sadece yatılı olacağına dair tebligat imzalattılar tüm asil ve yedeklere çalıştığımız için hala istifa edemedik bu konuda öneriniz nedir? cumartesi işyerilerimiz kapalı ne yapmalı ?

Vedat
Vedat

Kolay gelsin yedekler ilgili kimse bir açıklama paylaşmıyor. Yedeklere ne zaman bilgi verileceği hakkında bir bilgi rica edebilir miyim. Ayrıca dosya sırasına göremi işlem yapılıyor çünkü asil olan arkadaşlarım dan hala aranmayanlar var.
teşekkürler

serkan
serkan

peki pazartesi günü yedek adaylardan eğitime başlayan olur mu yoksa gecikmeli mi olur ?

Hasan
Hasan

Daha haber gelmeyenler var rapora itiraz edenler surec nasil devam edecek admin

Resul
Resul

Admin saglik raporunda elenmiatim itirazima yanit geldi hakem hastanesine gittim orda olumsuz bir durum gormediler heyete de girdim heyet hayirli olsun olabilirsin bekcilige engel bir durum yok dedi. Simdi benim durumum olumlumu yoksa ankarada farkli sonuc cikar mi

Burak
Burak

Admin yedeklerle ilgili hiç bir bilgi yokmu ne zaman cagricaklar eğitimlere yetişemicez yedeklerin akibiyeti hakkında bilgi verirsen seviniriz

misafir
misafir

yedeklerde durum nasıl olacak admin

Kirqin
Kirqin

Hala emniyetten sms gelmedi

Kirqin
Kirqin

Ankaradan raporlar geldimi acaba

Yedek bekçi
Yedek bekçi

Yedek. Istanbul da 311 rinciyim yedegim olumlu veya olumsuz nezaman haber gelir rapor ankaraya gitti

Yedek bekçi
Yedek bekçi

Istanbulda 311 rinci yedegim doktor raporda sorun yok dedi ama ankaraya gitti olumlu veya olumsuz haber nezaman gelir

Yedek bekçi
Yedek bekçi
Cevaplandı:   Utku DEMİR

Peki şansim varmi

Yedek bekçi
Yedek bekçi
Cevaplandı:   Utku DEMİR

Admin 311 yedeğe olumlu sonuç gelirmi istanbul için

MUHAMMET Y
MUHAMMET Y

Merhaba ben gözden elenmştm itiraz ettm erzuruma sevk ettiler bugun erzurumdan bana olumlu dediler bundan sonraki işlem ne olacak dosyam yetişeblr mi cumartesiye kadar

MUHAMMET Y
MUHAMMET Y
Cevaplandı:   Utku DEMİR

Sadece elendiğim konuya mı bakacaklar yani olumsuz cevap gelebilir mi Ankara dan?

MUHAMMET Y
MUHAMMET Y
Cevaplandı:   Utku DEMİR

Ankarada sadece elendiğim konuya mı bakacaklar yani olumsuz cevap gelebilir mi Ankara dan

İzzet
İzzet
Cevaplandı:   MUHAMMET Y

Kardeşim sana ne dediler bizde İtiraz ettik kabul olmadı

Hilmi
Hilmi

Merak ettigim şu hafta sonları izin olurmu? Akıllı telefon kullanmak yasakmi oluyor.

KADİR
KADİR

eğitimi nerde alacağımız açıklanmadı mı henüz bilgi veren olmadı kazandık mı kazanmadık mı bugün mü açıklanacak ayın 12 si hafta sonuna geliyor

Bilal
Bilal

14 ocakta egitime basladigimizda 15inde maas yatacak mi

Başa dön tuşu

Cihazınızda internet yok...