Bekçi Adayları Pakur ve Sözlü Mülakat Yerleri Açıklandı
Ekran Resmi 2019 08 16 22.30.03

Bekçi Adayları Pakur ve Sözlü Mülakat Yerleri Açıklandı

Çarşı ve mahalle bekçisi adayları merakla beklediğiniz parkur sınavı  sınav yerleri açıklandı. 2019 1. dönem bekçi alımı için süreci takip eden adaylar parkur sınavına tabi olacaklar.  2019/1. Dönem Çarşı ve Mahalle Bekçiliği Fiziki Yeterlilik Sınavına Katılacak Adayların Sınav Merkezleri ile Tarihleri Açıklandı.
2019/1. Dönem Çarşı ve Mahalle Bekçiliği Giriş Sınavı kapsamında adaylar fiziki yeterlilik sınavına katılacakları sınav merkezlerini T.C. kimlik numaraları ve e-Devlet kapısı şifreleri ile www.pa.edu.tr internet adresinden sorgu yapmak suretiyle öğreneceklerdir.  İlan edilen tarihte ve sınav merkezinde adaylar fiziki yeterlilik sınavına katılacaklardır. Ayrıca adaylara posta yolu veya değişik iletişim araçları ile sınav giriş belgesi gönderilmeyecektir. İnternetten yapılan duyuru tebliğ niteliğindedir.

Adaylar Sınav Merkezlerine girişte yanlarında cep telefonu, ses ve görüntü kayıt cihazı veya bunlara benzer değişik elektronik eşya bulundurmamaları gerekmektedir.

SINAV GİRİŞ BELGELERİ İÇİN TIKLAYINIZ

Soru: Fiziki parkura giderken nasıl olalım?

Spor kıyafetleriniz yanınızda olsun. Mutlaka bekçilik sözlü mülakat dilekçesi ve remsi kimliğiniz yanınızda olsun. Aynı zamanda resmi düzgün kıyafetlerde yanınızda olsun.

Soru: Hangi belgeler yanımızda olacak?

Aşağıdaki ekrana bakınız:

parkur evraklari

Yazar: Utku DEMİR

Merhaba. Ankara'da ikamet etmekteyim. Bekçilik mesleğine aday biriyim. Sitemize haber yazmakta ve kullanıcılardan gelen yorumları cevaplamaktayım. Bana ulaşmak için e-posta adresimi kullanabilirsiniz. (iletisim@bekcialimi.com)
Yorumlara Abone Ol
Bildir
guest
164 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Recep
Recep

Ön sağlık kontrolünden geçtimiz yerlere çıktı dediğin gibi admin

Cengizhan
Cengizhan
Cevaplandı:   Recep

Yazdığın cümleden hiç bir şey anlamadım. Daha doğrusu yazdığın tüm yorumların hiç birisini anlamadım. Ancak bu kadar çok devrik ve anlatım bozukluğu olan cümle yapıları kullanılabilirdi…

Recep
Recep

Hemen o gün herşey belli olurmu mülakatida gectik diyelim olumlu olurda ne denecek

İbrahim
İbrahim

Sağlık raporu nasıl olacak

Burak
Burak

Admin dilekceyi nerden temin edecegiz ?

Oktay
Oktay

Takım elbise saç sakal özellikle sakal kesilmelimi ?

Beytullah
Beytullah

Şu istenen belgeler de sağlık formunu nerden indirebiliriz yardımcı olursanız

Selim
Selim

Sağlık raporu sanırım sözlü mülakat ve spordan sonra peki kaldımz şehirden başka bir şehire geçtimizdemizde oradanda devlet hastanesinden sağlık raporu alabilirmiyiz yani ikamet edmedimiz baska sehirden tsk ederim.

Mustafa
Mustafa
Cevaplandı:   Utku DEMİR

Rapor işini bakanlık hallediyor derken açabilirmisiniz biraz bu konuyu acaba rica etsem

Osman öz
Osman öz

Sakal kesmrk şart mı?

1 2
Bildirimler kapat

Cihazınızda internet yok...