beIN Sports Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma – BekçiAlımı

beIN Sports Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

beIN Sports, Digitürk Türkiye futbol liginin ve spor programlarının yayın hakkını elinde bulunduran şirketin ismidir. Futbolseverler ve diğer programlara ilgi duyan müşteriler için BeIN Sport müşteri hizmetleri direk bağlanma konusunda birkaç işe yarar bilgi vermek istiyoruz.beIN Sports, eskiden Digitürk’te olan lig yayını haklarını satın alan beIN Medya Group’a aittir. beIN Media Group, Al Hazeera Media Network’ün sahibi Nasır el-Halifi tarafından 1 Ocak 2014’te kurulan Katar menşeili eğlence şirketidir.

beIN Media Group merkez binası Katar’ın başkenti Doha’da bulunmaktadır. Bu şirket aslında Al Jazeera Sports’un devamıdır. Aslında beIN Sports’un bir marka olarak ortaya çıkışı Haziran 2012’ye dayanmaktadır. İlk olarak Fransa’da yayına başlayan şirket çok büyüdü ve bugünlere geldi.

beIN Sports Hemen Bağlanma

  • beIN Sports ile iletişime geçmek isteyen kişiler 0212 473 73 73 müşteri hizmetleri numarasını arayarak bu isteklerini gerçekleştirebilirler.

Sıra yoğunluğu yaşanmadığı taktirde direk müşteri temsilcisine bağlanabileceksiniz.

[wp-faq-schema title=”Kullanıcılar Bunları da Sordu” accordion=1]

Yazar: Utku DEMİR

Merhaba. Ankara'da ikamet etmekteyim. Bekçilik mesleğine aday biriyim. Sitemize haber yazmakta ve kullanıcılardan gelen yorumları cevaplamaktayım. Bana ulaşmak için e-posta adresimi kullanabilirsiniz. (iletisim@bekcialimi.com)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir