Bedava Steam Key Kazanma Fırsatı – BekçiAlımı

Bedava Steam Key Kazanma Fırsatı

2020 yılında virüs ile mücadele sürecinde on milyonlarca insan evinden hayatını sürdürüyor. Bu süreçte yüz binlerce kişi steam ve benzeri uygulamalar üzerinden eğlence ihtiyaçlarını gideriyor. Tosla uygulaması ve Steam arasındaki işbirliği ile siz de bedava steam key kazanabilirsiniz. Yapmanız gereken tek şey tosla uygulamasını arkadaşlarınıza tanıtıp onları davet etmek.

Tosla uygulamasını indirip arkadaşını davet et adresi üzerinden kayıt olan her yeni kişi için 5 TL olmak üzere 2 başarılı davetinizde toplam 10 TL kazanıyorsunuz. Üstelik kazanmada sınır yok. Yani 20 arkadaşınızı davet ederseniz bedava 100 TL steam key kazanabilir ve dilediğiniz gibi harcayabilirsiniz.

Ücretsiz Steam Key

Ücretsiz steam key kazanmak için öncelikle tosla uygulamasını indirin. Android ve ios mod apk mağazalarında var. Arkadaşını davet et adresinizi çevrenizdeki tanıdıklarınıza gönderin ve her 2 kişi için 10TL olmak üzere davet ettiğiniz kişi kadar bedava steam şifresi sizin olsun.

Steam Key Kazanma

Kazandığınız ücretsiz steam keyleri dilediğiniz oyun ve harcama için kullanabilirsiniz. Kazandığınız indirim çeklerini uygulama üzerinden görebilir ve 1 ay içinde harcayabilirsiniz. Kampanya geçerlilik süresine de mutlaka dikkat ediniz. Siz de bedava steam şifreleri için bir an önce tanıdıklarınıza uygulamayı yükletmeye başlayabilirsiniz.

Yazar: Utku DEMİR

Merhaba. Ankara'da ikamet etmekteyim. Bekçilik mesleğine aday biriyim. Sitemize haber yazmakta ve kullanıcılardan gelen yorumları cevaplamaktayım. Bana ulaşmak için e-posta adresimi kullanabilirsiniz. (iletisim@bekcialimi.com)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir