Bedava PSN Plus – BekçiAlımı

Bedava PSN Plus

Sony firmasının oyun konsolu olan Playstation kendi üürn grubunda çok uzun yıllardır dünya lideri olmayı başarmış ve kendini kanıtlamış bir konsol. Online ve çok oyunculu oyunlar dönemine ise hız kesmeden girerek ne kadar iyi hizmet verebileceklerini tekrar gösterdiler. Playstation oyuncularının aynı ortamda olmasını sağlamak, ieltişim kurmalarına ön ayak olmak ve en önemlisi başarı, ödüller ve beraber oynanan oyunlarla rekabeti canlı tutmak için Playstation Network yani PSN kurulmuştur. PSN hesabı tüm konsol sahipleri tarafından açılabilir ve bu ağ ile çevrimiçi oyunları oynayabilirsiniz, hem de çok oyunculu oyunlara diğer ağ üyeleri ile girerek rekabet edebilirsiniz. Ayrıca hesap size bulut üzerinden depolama yapma fırsatı sunar ve siz bu depolama ile oyunlarınızı sanal ortamda saklayabilir, istediğiniz zaman da internet bağlantısı ile açabilirsiniz. Peki üst model olan bedava PSN Plus nedir?

Bedava PSN Plus, PSN Plus

PSN ağı her konsol sahibine ücretsiz olarak verilirken bu hesabın sunduğu avantajlar belirli bir yere kadardır. Oynayabileceğiniz çevrimiçi ve çok oyunculu oyun kısıtlıdır. Ancak bu hesabınızı yükselterek PSN Plus yaparsanız birçok avantaj size sunulacaktır. Tüm çevrimiçi ve çok oyunculu oyunları hesabınız üzerinden oynayabilirsiniz, oyuna sahip olduğunuz sürece. Her hafta PSN Plus üyelerine ücretsiz olarak sunulan oyunları indirebilir ve kütüphanenize ekleyebilirsiniz. Oyun kayıtlarınızı tutmak için size 100 GB sağlanır ve siz bu depolama hakkı ile oyunlarınızı kaydedebilirsiniz. Ayrıca bu oyun kayıtlarını Youtube, Twitch gibi sosyal medya platformları ile kolayca entegre edebilirsiniz. PSN Plus, Playstation oyun konsolu satılan tüm ülkelerden alınabiliyor. Eğer ücret ödemeden abone olmak istiyorsanız da bedava PSN Plus hesaplarını deneyiniz.

Bedava PSN Plus Hesap Listesi

PSN oldukça güzel bir oyun platformu olarak bize sunulurken, Sony buna ek olarak üst bir abonelik sistemi de kurmuştur. Avantajları artan özellikle de verdiği bedava oyunlar ile insanlara cazip gelen PSN Plus için ücret ödemeniz gerekiyor. Ama bu ücreti ödemek istemiyorsanız bedava PSN Plus hesaplarını deneyebilirsiniz. Hesaplar işe yaramazsa muhtemelen şifre değiştirilmiştir. Başka bir hesap bulmaya çalışın ya da biz içeriği güncelleyene kadar bekleyin.

Hesap: 5rashnan5@gmail.com

Şifre: dizzypro55

Hesap: randomlive7@gmail.com

Şifre: bestmost777

Hesap: huntermother3@gmail.com

Şifre: godmother1

Hesap: zature652@gmail.com

Şifre: francisomeg5

Hesap: toxicgumball2@gmail.com

Şifre: gumb4llonetoxic

Hesap: most5intelly@gmail.com

Şifre: 123most321

Hesap: crownman1@gmail.com

Şifre: 1one1man

Hesap: coffeboy2@gmail.com

Şifre: 48514851462

Hesap: gangsterpro23@gmail.com

Şifre: 123456789

Hesap: mazot24@gmail.com

Şifre: 42mazot42

Hesap: rickadnmorty6@gmail.com

Şifre: coolrick666

Hesap: boxshadow52@gmail.com

Şifre: johnshadow25

Hesap: privatehuman68@gmail.com

Şifre: 8iamhumanbro6

PSN Plus’ı abone olmadan önce deneyebilir miyim?

Daha önce PlayStation Plus üyesi olmadıysanız 14 gün boyunca ücretsiz deneyebilirsiniz. 14 günlük ücretsiz deneme sürümünüz sona ermeden aboneliğinizi iptal etmezseniz deneme aboneliğiniz otomatik olarak ücretli ve sürekli bir aboneliğe dönüşür. Bu aboneliğin yinelenen aylık ücreti PSN cüzdanınızdan tahsil edilir.

PSN Plus abonelik fiyatı değişirse ne olur?

Aboneliğinizin fiyatı artarsa yeni fiyat cüzdanınızdan çekilmeden önce Giriş Kimliğiniz olarak kullandığınız adrese gönderilen bir e-postayla bilgilendirilirsiniz. Bu e-posta adresine erişiminiz yoksa adresi değiştirmek için hesap yönetimine giriş yapın. Buradaki adım adım talimatları izleyin. Yeni fiyatı ödemek istemezseniz yinelenen ödeme tahsil edilmeden önce aboneliğinizi iptal etmek için yeterince zamanınız olacaktır.

Yazar: Utku DEMİR

Merhaba. Ankara'da ikamet etmekteyim. Bekçilik mesleğine aday biriyim. Sitemize haber yazmakta ve kullanıcılardan gelen yorumları cevaplamaktayım. Bana ulaşmak için e-posta adresimi kullanabilirsiniz. (iletisim@bekcialimi.com)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir