Bedava Oyunlu Steam Hesapları – BekçiAlımı

Bedava Oyunlu Steam Hesapları

Yazılım ve dijital sektörler içerisinde büyük pay alan kategorilerin başında oyunlar gelir. Yediden yetmişe herkese hitap edebilmesi ve insanların gündelik sıkıntılarını bir an olsun unutup keyifle zaman geçirmesini sağladıklarından bir bakıma eğlence hizmeti vermektedir. Haliyle uygulamalar sıralamasında genellikleri oyunları listelerin başında görürüz. İndirilme ve oynanma sayıları da pek tabii ki reklam verenlerin ilgisini çekiyor. Bu sayede geliştirici firma ve yazılımcılar ciddi meblağlar kazanırken playerlar da devamlı yeni ürünlere kavuşup keyifli dakikalar geçiriyorlar. Bahsettiğimiz tüm bileşenleri bir arada barındıran Steam ise dijital oyun dağıtım servis platformudur. Bedava olsun veya olmasın açacağınız hesaplar ile dilediğiniz ürünü edinme imkanına sahipsiniz. Aynı zamanda oyunlu Steam hesapları bulduğunuz taktirde hiçbir masraf yapmanıza da gerek kalmıyor. Çünkü tarafınıza gönderilen şifreler neticesinde bedava oyunlu Steam hesapları sizin yönetiminizde kalıyor. Önceden satın alındığından devamında ödenmesi gereken bir ücret de söz konusu olmuyor.

Oyunlu Bedava Steam Hesapları

Piyasaya çıkarıldığı 2003 yılından bu yana ciddi bir kitleye ulaşan Steam’in ülkemizdeki popülerliği ise 2010’lar ve ortalarına dayanıyor. Özellikle dijital dönemin yakalandığı bu zaman diliminde benzer minvalde pek çok yenilikle tanışmıştık. Oyunları direkt online bir sistemden alabileceğimiz bu platform da 17 senedir birçok ünlü oyunun dağıtım hakkını alarak hizmet sunmaktadır. Oyunlu bedava Steam hesapları da ayriyeten talepte bulunan kişilere gönderilebilmektedir. Böylelikle döviz kurlarının yarattığı etkiyle yukarılara çıkan yüksek etiket fiyatlarını karşılamadan ücretsiz hesaplar ve oyunlar edinebileceksiniz. Elbette kullanmaya başlanırken bilinmesi gereken bazı detaylar var. Örneğin yeni platformlara adapte olamayan vatandaşlar satın aldıklarında kaset, CD vesaire ürün gelmeyeceğini bilmelidir. Ücretini ödediğiniz her şey dijital ortamda saklanmaktadır ve dilediğiniz cihaz üzerinden rahatlıkla çalıştırılıyor.

Ücretsiz Steam Hesabı (İçerisinde Oyun Bulunan)

Platformun kurulum aşamasında Gaben’in bolca emeği vardır. Kendisi 18 yaşına bastığında Harvard Üniversitesi’ni kazanmıştı. Ancak Microsot kendisine bir teklifte bulununca öğrenimini yarıda kesip şirkette mesaiye başlamıştı. Bilgisayar oyunlarının belki de bir numaralı efsanesi Half Life’ın mutfak tarafında da boy gösteren Gabe Newell bununla yetinmeyip dijital servis ağı olarak da Steam dünyasını oluşturdu. Milyonlarca insanın akın etmesi üzerine yoğun bir talep oluştu ve üye sayısını da her geçen gün arttırıyor diyebiliriz. Yine birçok birey ücretsiz Steam hesabıarayıp sisteme girmeyi deniyor. İçerisinde oyun bulunan ve geçmiş ödemeleri halledilmiş hesap tabii ki herkesçe istenmektedir. Aşağıda vereceğimiz ücretsiz hesap kullanıcı adları ve şifreleri ile bedava oyunlu Steam hesapları adına şansınızı deneyip güncel oyunların eğlencesine katılabilirsiniz. NOT: GTA 5 içeren steam hesapları da paylaşılmaktadır.

Kullanıcı Adı: fjaleel.huss33enc@gmail.com
Şifre: 6aindreaq

Kullanıcı Adı: 8cris333tofferbrun@yahoo.com
Şifre: eatuuh2013z

Kullanıcı Adı: tchokrimandddsour26a@hotmail.com
Şifre: gslim127

Kullanıcı Adı: ujlassi.yesser@yandex.com
Şifre: bekcialimi.com

Kullanıcı Adı: cmohamggmad.taninh7@gmail.com
Şifre: sneslebrya6

Kullanıcı Adı: gessgzon.zogaj.39w@gmail.com
Şifre: sleone2224

Kullanıcı Adı: ssajssad.iraqasd@hotmail.com
Şifre: qsumm5411a

Kullanıcı Adı: vmc.sasddslah.370l@gmail.com
Şifre: wfaissal.hackdsds

Kullanıcı Adı: fislamdouss12b@gmail.com
Şifre: 012dsdm12g

Yazar: Adem Kaya

"Webmaster olarak başladığım web sektörü içerisinde 2014 yılından bu yana içerik üreticiliği yapmaktayım. İlgilendiğim alanlar arasında finans, ekonomi ve teknoloji bulunmaktadır. Bu alanlarda düzenli araştırmalar, okumalar yaparken çeşitli içerikler de hazırlamaktayım."

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir