Bedava Okey Plus Çip Kodu Kazanma
okey plus bedava çip

Bedava Okey Plus Çip Kodu Kazanma

Okey plus, 2021 yılında ülkemizde en fazla oynana facebook ve mobil oyunların başında geliyor. Oyun içerisinde eğlencenin asıl dayanağı ise çip paralardır. Sahip olduğunuz okey plus cip paraya göre eğlence düzeyiniz değişmektedir. Genci yaşlısı milyonlarca insanı kendine bağlayan bu çok kişilik oyunda çip param bitti derdi ile uğraşmak istemeyen kullanıcılara bedava okey plus çip kazanma yöntemlerini açıklayacağız.  Öncelikle çip para kazanmak için herhangi bir hile ya da program olmadığını bilmenizi isterim. Kasım şifreleri de taze taze geldi.

2021 Okey Plus ve Pepsi Kodları

Pepsi açma halkalarından çıkan kodlarla okey plus oyununda geçerli 25 bin chip kazanabilirsiniz. Ayda 15 olmak üzere 375 bin çip hediye alabilirsiniz. Bedava çip kazanmanız için yapmanız gereken oyun içerisinde pepsi kodu ile al alanına tıklayıp pepsi şifresini girmektir.

okey plus pepsi


Ücretsiz bedava kapak kodu programı vb kesinlikle bulunmamaktadır. Pepsi kapak kod ve şifrelerini benzersiz ve tek olarak kapaklara işlemekte ve ana sisteme tanımlamaktadır. Rastgele kod üreten hiçbir yazılım bu şekilde kod sağlayamaz. Mevcut kodları denemeniz lazım.

  • HYH9DUPJ
  • HKTCRD9V
  • ZVE3V3KV
  • Z9RHHK89
  • ZDZ3YSCE
  • ZS89AS8J
  • ZJTR22KC
  • Z9YS87PN

$1000 ve $10000 Okey Plus Çip Para

Okey Plus Twitter adresinden farklı miktarlarda $ chip hediye ediyor. Siz de Okey Plus twitter adresini takip ederek kampanya linklerini tıklayıp  $ 1000 çip, $10000 çip ve daha fazlasını kazanabilirsiniz.

Çip ödüllerini kazanmak ve sürekli takip etmek için mutlaka BURADAKİ adresi takip edin.

Yazar: Utku DEMİR

Merhaba. Ankara'da ikamet etmekteyim. Bekçilik mesleğine aday biriyim. Sitemize haber yazmakta ve kullanıcılardan gelen yorumları cevaplamaktayım. Bana ulaşmak için e-posta adresimi kullanabilirsiniz. (iletisim@bekcialimi.com)
Yorumlara Abone Ol
Bildir
guest
177 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
cevdet
cevdet

Kod rica edebilirmiyim

ismail
ismail

koz lazım acil !!!

Yakup
Yakup

Cip

Yakup
Yakup

Cok guzel

Bunyamin
Bunyamin

Rica etsem kod atarmisiniz

Mehmet
Mehmet

Rica etsem kod verirmisiniz

Gulhan
Gulhan

Kod lutfen

Gulhan
Gulhan

Rica etsem kod verirmisin

1 2
Bildirimler kapat

Cihazınızda internet yok...