Bedava GTA 5 Key-Kod
Bedava GTA 5 Key Kod

Bedava GTA 5 Key-Kod

Bilgisayar oyunları çocuk ve genç yaştaki bireyler başta olmak üzere birçok kişinin büyük tutkusudur. Birçok kişi yeni bir oyunu çok uzun süre sabırla bekleyip oyunu çıktığında günlerce oynayabilir. Ancak yüksek oyun fiyatları bizi oyunu ücretsiz olrak aramaya sevk eder. Grand Theft Auto V, Rockstar North tarafından geliştirilen ve Rockstar Games tarafından yayınlanan bir açık dünya, aksiyon-macera video oyunudur. PlayStation 3 ve Xbox 360 için 17 Eylül 2013’te piyasaya sürüldü. Oyunun geliştirilmiş bir sürümü 18 Kasım 2014’te PlayStation 4 ve Xbox One için ve 14 Nisan 2015’te Microsoft Windows için yayınlandı. Oyun, 2008’deki Grand Theft Auto IV’ten bu yana Grand Theft Auto serisinin ilk ana girişidir. Kurgusal San Andreas eyaletinde (Güney Kaliforniya merkezli) geçen tek oyunculu hikaye, üç suçluyu ve onların bir devlet kurumunun baskısı altındayken soygun yapma çabalarını anlatıyor. Bedava GTA 5 keyile oyunu para vermeden oynayabilirsiniz.

Bedava GTA 5 Key, Nasıl Edinilir?

Bedava GTA 5 key için internette iyi bir arama yapmanız lazım, Türkçe yerine İngilizce olarak arama yaparsanız istediğiniz kodlara ulaşmak oldukça hızlı olabilir. Tabi bu kodlarda önemli olan daha önce kullanılmamasıdır. Çünkü kod başka birinde aktifse siz aynı kodla oyunu oynayamazsınız. Oyun son derece popüler olduğu için bedava anahtarı da çok aranmaktadır. Bu yüzden içeriklerin güncel olmasına dikkat etmelisiniz. Yoksa diğer kullanıcılar sizden önce bu kodları bulacaktır ve siz oyuna giremezsiniz.

Steam Bedava Cüzdan Kodu

Bedava GTA 5 key dışında başka bir bedava kod olarak Steam cüzdan aranmaktadır. Steam son yılların en önemli platformlarından biri, hem birçok oyunu hem de oyuncuları bir araya getirerek büyük bir sistem oluşturmuştur. Bu nedenle de çok fazla tercih edilmekte ancak parasal açıdan birçok kişi ödeme yapmaktan kaçınmaktadır. Eğer siz de Steam cüzdan kodları bularak cüzdanınızdaki harcama limitini arttırabilir böylece parayla satılan oyunları satın alabilirsiniz.

Kullanıcılar Bunları da Sordu

İnternette aktivasyon kodu için nasıl arama yapmalıyım?

Arama yaparken belirli kelimeleri kullanırsınız, “key, free” gibi ama daha çok dikkat edilmesi gereken bu aramanın Türkçe değil İngilizce yapılmasının daha hızlı sonuç verme ihtimalidir.

Aynı kodu iki kişi kullanabilir miyiz?

Maalesef, her kod sadece bir kişi için geçerlidir. Bu yüzden kodu ilk sizin bulmanız lazım, yani daha önce kullanılan kodlar işe yaramaz.

Yazar: Utku DEMİR

Merhaba. Ankara'da ikamet etmekteyim. Bekçilik mesleğine aday biriyim. Sitemize haber yazmakta ve kullanıcılardan gelen yorumları cevaplamaktayım. Bana ulaşmak için e-posta adresimi kullanabilirsiniz. (iletisim@bekcialimi.com)
Yorumlara Abone Ol
Bildir
guest
119 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Kerem
Kerem

Ben gta 5 için kod istiyorum.

Muhammed ali
Muhammed ali

Gta 5 kod alabilir miyim

Kadir
Kadir

Gta 5 Kod steam epic fark etmez Lütfen banada verirmisin

Mehmet
Mehmet

Gta 5 kod alabilir miyim

levent
levent

gta 5 kod steam

Serhat
Serhat

gta 5 steam için key alabilir miyim lütfen

sdfdfg
sdfdfg

Key istiyorum

sdfdfg
sdfdfg

Key

1 2
Bildirimler kapat

Cihazınızda internet yok...