Bedava Exxen Hesapları – BekçiAlımı

Bedava Exxen Hesapları

Bedava Exxen Hesapları / Exxen bedava hesap alma konusu son dönemlerde bu alanla ilgilenen kullanıcılar için en çok araştırılan alanlardan birisi oluyor.  Yazımızda Exxen hesabının daha iyi bilinmesi gereken tüm ayrıntılara ve ücretsiz şekilde Exxen hesaplarına ulaşmak için sunulan yöntemlere değineceğiz. Öncelikle Exxen hesabının ne olduğunu ve uygulamanın nasıl işlediğine birlikte bakalım:

Exxen; yerli bir uygulama olması nedeni ile dikkatleri üzerine çeken ve birçok kişi tarafından tercih edilen;  1 Ocak 2021 tarihinde uygulamaya konulmuş olan bir dijital içerik platformu olarak ön plana çıkmaktadır. Acun Medya aracılığıyla kullanıma sunulan uygulama; kısa süre içinde birçok kişi tarafından takip edilir hale gelmiştir. Ücretli bir üyelik sistemi ile çalışması nedeniyle; pek çok kişi uygulamanın ücretsiz erişimini nasıl sağlanabileceği konusunda araştırma yapmaktadır.

Bedava Exxen Hesapları ve Şifreleri

 • E-Posta: gidenlerneredelerr1@hotmail.com
 • Şifre: PYrxK4Kwq
 • E-Posta: emrebuluttcan@outlook.com
 • Şifre: LENYEXbkQ
 • E-Posta: yahyaalierzurumlu@hotmail.com
 • Şifre: 7ECXTkdCv
 • E-Posta: kurtlarvadisiiii000@gmail.com
 • Şifre: kT89uNDcp
 • E-Posta: ciceklericindee342@outlook.com
 • Şifre: A2nJsGGEM
 • E-Posta: exxenhesabiiii33@hotmail.com
 • Şifre: yFGbCMs49
 • E-Posta: emirtuncyigittt4@outlook.com
 • Şifre: v9LNwzYq5
Bedava Exxen Hesapları
Bedava Exxen Hesapları

Temel olarak Exxen  platformu; çok sayıda muadilinde  bulunan içerikleri sağlamaktadır. Bunların başında çeşitli film ve diziler, programlar, animasyonlar gibi içerikler yer almaktadır. Özellikle son dönemlerde film ve dizilere eğilim artış gösterdiği için, farklı dijital medya araçlarının ön plana çıktığını görmekteyiz.

Exxen Giriş Ücretsiz

Exxen giriş ücretsiz ulaşımı; pek çok kişi tarafından sorulan bir soru olmaktadır. Bu nedenle Exxen girişinin ücretsiz olarak nasıl yapılabileceğine odaklanan potansiyel kullanıcılar için; özellikle deneme sürümü olarak nitelendirilebilecek bir izleme süresi mevcut. Ücretsiz olarak deneme yapabilmek için Exxen’e giriş yöntemi şu şekilde işlemektedir:

Öncelikle platforma bilgisayar ya da mobil cihazlar üzerinden giriş yapılır ve siteye kredi kartı bilgileri ile üye olunur.  Bu aşamadan sonra 1 hafta boyunca ücretsiz olarak istenilen içeriğe erişim sağlamak mümkün olur. Ancak dikkat edilmesi gereken nokta bu aşamada üyeliğin başlamış olduğu gerçeğidir. Uygulamayı tamamen ücretsiz olarak ve süresiz biçimde bu yöntemle kullanmak isteyenler ise; farklı yöntemler denemektedir.

Exxen Ücretsiz İzleme Programı

Excel ücretsiz izleme programı gibi özelliklerle gündeme gelen platform; Acun Medya’ya bağlı olarak 2021 yılında kurulan bir uygulamadır. Dijital yayın platformu olarak benzeri şekilde hizmet veren pek çok şirkete rakip olarak kurulmuştur. Piyasaya yaklaşık olarak 900 milyon gibi büyük bir bütçe eşliğinde giriş yapmıştır.

Bedava Exxen Hesapları
Bedava Exxen Hesapları

Uygulama dahilinde kayıt ücreti alınması sebebiyle ücretsiz şekilde nasıl kullanılabileceği merak konusu olan Exxen Premium’un bedava olarak sunulan hesaplarına erişmek mümkün.  Bu yöntem özellikle hesaba ücret ödemeden erişmek isteyenlerin kullandığı bir sistem olarak öne çıkıyor.

Çeşitli internet sitesi mecralarında farklı eklem Premium hesapları adı altında paylaşımlar yapılıyor ve kullanıcı adıyla şifreler paylaşılarak erişim sağlanabiliyor. Ancak hesapların bu şekilde kullanımı konusunda bir netlik bulunmuyor.

Exxen Üyelikleri ve Kullanımı

Exxen bedava üyelik konusunda temelde yukarıdaki iki yöntem uygulanıyor. Kendi kişisel hesabını açarak kullanmak isteyenler için bir haftalık ücretsiz ön kullanım sağlanıyor. Bunun dışında devamlı olarak ücretsiz erişim sağlamak isteyen kullanıcılar ise çeşitli internet mecraları aracılığıyla kullanıcı adı ve bilgilerini erişerek uygulamayı kullanabiliyor.

Peki Exxen uygulamasının kullanım şekli ve mantığı nedir?  Exxen TV; App Store ve Google Play Store uygulamaları üzerinden ücretsiz şekilde indirilebiliyor. 1 haftalık ücretsiz kullanım hakkı bittikten sonra ise çeşitli APK paylaşım adresleri üzerinden ücretsiz olarak izlenmeye devam edilebiliyor. Bu ücretsiz erişim bilgi ve içerikleri pek çok kişi tarafından giriş yapıldığı için kimi zaman devre dışı kalsa da;  zaman zaman sitelerde güncellenerek yenileri ekleniyor.

Yazar: Utku DEMİR

Merhaba. Ankara'da ikamet etmekteyim. Bekçilik mesleğine aday biriyim. Sitemize haber yazmakta ve kullanıcılardan gelen yorumları cevaplamaktayım. Bana ulaşmak için e-posta adresimi kullanabilirsiniz. (iletisim@bekcialimi.com)

3 Soru Cevaplandı

 1. Bana gönderir misiniz lütfen exxen hesabı

 2. Ahmet yağız karaağaç

  Ahmet yağız karaağaç

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir