Bedava Epic Oyun Kodları
Bedava Epic Oyun Kodlari

Bedava Epic Oyun Kodları

Bilişimin geldiği nokta oyunları ve oyun severleri başka bir noktaya taşıdı. Neredeyse her geçen gün yepyeni ürünlerle karşılaşırken oyun sağlayıcı ve dağıtıcı farklı platformlar da gün yüzüne çıkıyor. Son dönemlerin popüler dağıtıcısı Epic Games bu konuda önde gelen birkaç tanesinden biri. Birçok oyunu platformda bulabilirken eğer ki bedava Epic oyun kodları sahibiyseniz hiçbir ücret ödemenize de gerek kalmıyor. Günümüzün tercih edilen kategorileri çevrimiçi olanlar. Çünkü bambaşka yerlerdeki insanlarla bir arada paylaşım içerisine girip mücadelede bulunmak, diğerlerine nazaran daha fazla keyif veriyor. Aynı zamanda gelişmiş özelliklerle donatıldığından devamlı tercih sebebi olmaktadır.

Bedava Epic Oyun Kodları
Bedava Epic Oyun Kodları

Elbette tek başına offline oynanan oyunları da Epic üzerinde bulmanız mümkün. Dilediğiniz kategori ve türüne göre filtreleyerek uygulamaları bulup indirebiliyorsunuz. Bedava Epic kodu da benzer biçimde herkes tarafından arandığından internette ciddi bir bilgi kirliliği oluşmuş durumda. Önüne geçebilmek amacıyla vereceğimiz bedava oyun kodları işinize yarayacak ve vakit kaybetmeden heyecanlı dakikalar yaşayabileceksiniz.

Epic Oyun Kodları Nasıl Kullanılır?

Platformlar müşterilerini memnun etmeye çalışırken ürün çeşitliliğinin yanında değişik özellikleri de eklemeyi unutmazlar. Çünkü bazı fonksiyonlar sayesinde insanlar kampanyalardan faydalanabilmelidir. Aksi taktirde Epic Games yerine rekabet edilen öteki dağıtıcıya gidebilirler ve bu da orta – uzun vadede firmaya eksi yazar. Yetkililer edinilen Epic oyun kodu için iki ayrı işlem gerçekleştirilecek alan sunmuştur. Aşağıda anlatacağımız yöntemlerle Epic oyun kodları nasıl kullanılır sorusuna yanıt bulabilirsiniz.

İlk aşamada Epic Games Başlatıcısı’nı önerebiliriz. Bu programı direkt bilgisayarınıza indirdiğiniz versiyondur. Başlatıcıyı açıp hesabınızda oturumunuzu sağlayıp giriş yapın. Ardından sol alt tarafta yazan adınıza tıklayın. Devamında Kod Kullan ibaresine basın ve gelecek ekranda Epic kodları yazın. Kullan dedikten sonra başarılı bir sonuç almanız halinde size mesaj gönderilecektir ve böylece kodun sağladığı avantajlardan faydalanabilirsiniz.

Bedava Epic oyun kodları kullanımı için ikinci yöntem ise mağaza yani web sitedir. Tarayıcı üzerinden epicgames.com/store adresine girip oturumunuzu açın. Kodu kullanmak istediğiniz hesabı açtıysanız sağ üst bölmedeki adınıza tıklayıp Kod Kullan deyin. Eğer ki işlem adımlarını doğru izlediyseniz tamamlandığına dair bir mesaj gelecektir ve Epic Games oyun kodları kitaplığınıza eklenecektir.

Bedava Oyun Kodu Nasıl Bulunur?

Şunu bilmelisiniz ki size yardımcı olacağını söyleyen her yere güvenmemeniz gerekir. Çünkü internette her niyette yapı bulunabileceğinden bir dolandırıcıyla da karşılaşmanız muhtemeldir. Bu yüzden size bazı dosyaları indirmenizden bahsedenlere itimat etmemelisiniz. Yine ücret talep edenlerden de uzak durmanızı tavsiye edebiliriz. Nihayetinde bedava oyun kodu vereceğini belirten kişilerin karşılığında bir ücret talep etmeleri genellikle negatif sonuçlanır. Haliyle bedava oyun kodları alırken zaten ilk amacınız herhangi bir masrafa girişmemektir. Bizim aşağıda sıralayacağımız bedava Epic kodu listesi için bir para göndermenize gerek yoktur. Pek tabii ki diğer oyuncuları düşünerek sadece bir tanesini kullanın.

Bedava Epic Oyun Kodları 

Oyun firmalarının yaptığı kampanyalar çoğunlukla belirli tarihlerle sınırlanmıştır. Bu sebeple ilgilendiğiniz bir oyunun veya platformun kodunu kullanacaksanız duyurulan tarihleri geçirmemeye çalışın. 2023 yılında işinize yarayacak bedava Epic oyun kodları da aşağıdaki gibidir ve uyarı aldığınızda bir alttakini deneyebilirsiniz.

QZSATOTISDS
XAGOOKSEW
FLSOWOZQD
BVLSAOORLI
FLFLEWKDFA
OTLDKCVMS
CXOBVKSLW
REPFJXOULZI

Yazar: Fatma YÜKSEL

Medya ve iletişim mezunuyum. Dijital pazarlama, sosyal medya ve içerik yazarlığı alanlarında uzun zamandır aktif rol alıyorum. Ayrıca, dijital reklam ve tasarım işleriyle de ilgileniyorum. Bir yandan da eğitimime devam ediyorum.
Yorumlara Abone Ol
Bildir
guest
109 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
hasan açar
hasan açar

kod hepsi hatalı rica etsem atarmısın

Utku DEMİR
Yönetici
Utku DEMİR
Cevaplandı:   hasan açar

Epic hesabı atıldı

Fatih
Fatih
Cevaplandı:   Utku DEMİR

İnstagram adresiniz ne

ALİ ÇALIŞ
ALİ ÇALIŞ

abi kodlar hatalı kod atarmısın gta 5 olsa müthüş olur

Utku DEMİR
Yönetici
Utku DEMİR
Cevaplandı:   ALİ ÇALIŞ

Sosyal medyada paylaşanlara atıyoruz.

Yusuf Eren
Yusuf Eren

sosyal medyada paylaşsam epic games farming simulator 2019 kodu atabilirmisiniz

Utku DEMİR
Yönetici
Utku DEMİR
Cevaplandı:   Yusuf Eren

Kod atıldı

ziyan
ziyan

kod hatalı atarmısınız

ziyan
ziyan

hatalı kod atarmısın

mehmet
mehmet

bana gta v li verirsen iyi olur

Utku DEMİR
Yönetici
Utku DEMİR
Cevaplandı:   mehmet

Hesap atıldı.

sitenin linkini tüm arkadaşlarıma paylaştım gta 5
sitenin linkini tüm arkadaşlarıma paylaştım gta 5

siteyi arkadaşlarıma paylaştım gta 5 kodu pls

Last edited 3 yıl önce by sitenin linkini tüm arkadaşlarıma paylaştım gta 5
Utku DEMİR
Yönetici
Utku DEMİR

Kod atıldı.

Ruzgareaz
Ruzgareaz

harbi gta5 lazım

Utku DEMİR
Yönetici
Utku DEMİR
Cevaplandı:   Ruzgareaz

Oyunlu hesap atıldı.

1 2
Bildirimler kapat

Cihazınızda internet yok...