Bedava Discord Hesapları

Online oyunlar son yıllarda en fazla tercih edilen ve en büyük kitleyi çekmeyi başaran oyunlardır. Bu oyunları oynarken oyuncular kendi aralarında iletişim kurmak isterler ancak iletişimin hem akıcı olması hem de bilgisayarı yavaşlatmaması gerekir. Discord isimli uygulama ile bilgisayar yavaşlamadan iletişim sağlayabilirsiniz. Bu alanda oldukça popüler olan ve birçok kişi tarafından kullanılan Discord size diğer oyuncularla iletişim fırsatı veriyor. Bedava Discord hesapları ile de bu uygulamayı hesap için bilgilerinizi vermeden kullanabilirsiniz. Ayrıca bedava hesapların size sağlayacağı Nitro sürümü ile birlikte farklı avantajlardan yararlanabilir ve ön plana çıkabilirsiniz.

Discord Hesaplar

Discord son yılların en popüler iletişim uygulamalarından birisi olarak oyun oynarken aynı zamanda iletişim kurmak isteyenler için önemli bir seçenek oluyor. Bu uygulama ile bilgisayar yavaşlamadan akıcı bir şekilde arka planda çalıştırarak iletişim sağlayabilirsiniz. Standart sürüm ücretsizdir, üst sürüm ise Nitro olarak abonelik yapılmasını talep eder. Bu üst sürüm ile profilde resim ve gif kullanabilir ve daha da fazla ön plana çıkabilirsiniz. Bedava Discord hesapları ile de bu uygulamayı direk kullanırsınız. Bilgi vermenize ve yeni bir hesap kullanmanıza gerek kalmadan hem standart hem de Nitro sürümleri için geçerli olan bir hesabı kullanabilirsiniz.

Bedava Discord Hesapları Listesi

Discord kullanmak için ücretsiz bir hesap açabilirsiniz ama yeni bir hesap açmakla uğraşmak istemiyorsanız bizim verdiğimiz hesapları direkt olarak kullanmaya başlayabilirsiniz. Diğer yandan Nitro hesabı kullanmak istiyorsanız da bizim verdiğimiz bedava Discord hesapları kullanabilirsiniz. Eğer hesaplar işe yaramazsa sizden önce kullanılmıştır. Siteyi takip etmeye devam ediniz.

Hesap: [email protected]

Şifre: warofwar584

Hesap: [email protected]

Şifre: 09499535568

Hesap: [email protected]

Şifre: 1234fizz

Hesap: [email protected]

Şifre: danielbrown5

Hesap: [email protected]

Şifre: sniperm4n

Hesap: [email protected]

Şifre: thebestman856

Hesap: [email protected]

Şifre: iamking524

Hesap: [email protected]

Şifre: 3569851426

Hesap: [email protected]

Şifre: yusuf2005

Hesap: [email protected]

Şifre: whatthefuck102

Hesap: [email protected]

Şifre: 64851325454

Hesap: [email protected]

Şifre: 123456789

Hesap: [email protected]

Şifre: 55major55

Hesap: [email protected]

Şifre: agit2131

Hesap: [email protected]

Şifre: linda5526321145

Hesap: [email protected]

Şifre: jackjones333

Discord Nitro nedir ve ne işe yarar?

Discord oyuncuların iletişimi için kullanılan ve çok fazla tercih edilen bir yöntemdir. Bu iletişim uygulamasında standart hesap ve Nitro hesap seçenekleri var. Standart hesap ücretsiz bir şekilde herkese sağlanırken, Nitro hesap ise sadece abonelikle veriliyor, bu abonelik sayesinde ise resim ve gif kullanarak daha fazla ön plana çıkma şansınız oluyor.

Discord bedava hesaplar ne için kullanılabilir?

Discord son yıllarda oyuncular tarafından iletişim için kullanılan ve her geçen gün daha fazla popülerleşen ve daha fazla yayılan bir iletişim uygulamasıdır. Bu iletişim uygulamasının avantajları hem ücretsiz olması hem de bilgisayarı yavaşlatmayan bir yapısı olmasıdır. Böylece akıcı bir iletişim kurarken aynı zamanda oyunu da akıcı bir şekilde oynayabilirsiniz.

 

Yazar: Utku DEMİR

Utku DEMİR
Merhaba. Ankara'da ikamet etmekteyim. Bekçilik mesleğine aday biriyim. Sitemize haber yazmakta ve kullanıcılardan gelen yorumları cevaplamaktayım. Bana ulaşmak için e-posta adresimi kullanabilirsiniz. ([email protected])
Yorumlara Abone Ol
Bildir
guest
2 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Halil
Halil

abi bunlardan 1 tane bile olmuyor,

Cihazınızda internet yok...