Bedava Discord Hesapları
Bedava Discord Hesaplari

Bedava Discord Hesapları

Bu yazımızda bedava discord hesapları paylaşıyoruz. Online oyunlar son yıllarda en fazla tercih edilen ve en büyük kitleyi çekmeyi başaran oyunlardır. Bu oyunları oynarken oyuncular kendi aralarında iletişim kurmak isterler ancak iletişimin hem akıcı olması hem de bilgisayarı yavaşlatmaması gerekir. Discord isimli uygulama ile bilgisayar yavaşlamadan iletişim sağlayabilirsiniz. Bu alanda oldukça popüler olan ve birçok kişi tarafından kullanılan Discord size diğer oyuncularla iletişim fırsatı veriyor. Bedava Discord hesapları ile de bu uygulamayı hesap için bilgilerinizi vermeden kullanabilirsiniz. Ayrıca bedava hesapların size sağlayacağı Nitro sürümü ile birlikte farklı avantajlardan yararlanabilir ve ön plana çıkabilirsiniz.

Discord Hesaplar

Bedava Discord Hesapları

Discord son yılların en popüler iletişim uygulamalarından birisi olarak oyun oynarken aynı zamanda iletişim kurmak isteyenler için önemli bir seçenek oluyor. Bu uygulama ile bilgisayar yavaşlamadan akıcı bir şekilde arka planda çalıştırarak iletişim sağlayabilirsiniz. Standart sürüm ücretsizdir, üst sürüm ise Nitro olarak abonelik yapılmasını talep eder. Bu üst sürüm ile profilde resim ve gif kullanabilir ve daha da fazla ön plana çıkabilirsiniz. Bedava Discord hesapları ile de bu uygulamayı direk kullanırsınız. Bilgi vermenize ve yeni bir hesap kullanmanıza gerek kalmadan hem standart hem de Nitro sürümleri için geçerli olan bir hesabı kullanabilirsiniz.

Bedava Discord Hesapları Listesi

Discord kullanmak için ücretsiz bir hesap açabilirsiniz ama yeni bir hesap açmakla uğraşmak istemiyorsanız bizim verdiğimiz hesapları direkt olarak kullanmaya başlayabilirsiniz. Diğer yandan Nitro hesabı kullanmak istiyorsanız da bizim verdiğimiz bedava Discord hesapları kullanabilirsiniz. Eğer hesaplar işe yaramazsa sizden önce kullanılmıştır. Siteyi takip etmeye devam ediniz.

Hesap: banglades584@gmail.com

Şifre: warofwar584

Hesap: andreiterns0253@gmail.com

Şifre: 09499535568

Hesap: masterfizz@gmail.com

Şifre: 1234fizz

Hesap: upgrade54@gmail.com

Şifre: danielbrown5

Hesap: zaitsev2020@hotmail.com

Şifre: sniperm4n

Hesap: jordielnino23@hotmail.com

Şifre: thebestman856

Hesap: chainsawman1@gmail.com

Şifre: iamking524

Hesap: drstrange01@gmail.com

Şifre: 3569851426

Hesap: jokerboss2000@gmail.com

Şifre: yusuf2005

Hesap: snuff102@gmail.com

Şifre: whatthefuck102

Hesap: screamshouttt@gmail.com

Şifre: 64851325454

Hesap: brand2020@gmail.com

Şifre: 123456789

Hesap: majorking5@gmail.com

Şifre: 55major55

Hesap: fullbilgi@gmail.com

Şifre: agit2131

Hesap: linda95@gmail.com

Şifre: linda5526321145

Hesap: mrchallenger3@gmail.com

Şifre: jackjones333

Discord Nitro nedir ve ne işe yarar?

Discord oyuncuların iletişimi için kullanılan ve çok fazla tercih edilen bir yöntemdir. Bu iletişim uygulamasında standart hesap ve Nitro hesap seçenekleri var. Standart hesap ücretsiz bir şekilde herkese sağlanırken, Nitro hesap ise sadece abonelikle veriliyor, bu abonelik sayesinde ise resim ve gif kullanarak daha fazla ön plana çıkma şansınız oluyor.

Discord bedava hesaplar ne için kullanılabilir?

Discord son yıllarda oyuncular tarafından iletişim için kullanılan ve her geçen gün daha fazla popülerleşen ve daha fazla yayılan bir iletişim uygulamasıdır. Bu iletişim uygulamasının avantajları hem ücretsiz olması hem de bilgisayarı yavaşlatmayan bir yapısı olmasıdır. Böylece akıcı bir iletişim kurarken aynı zamanda oyunu da akıcı bir şekilde oynayabilirsiniz. Sitemizin bedava hesaplar bölümü ilginizi çekebilir.

 

Yazar: Utku DEMİR

Merhaba. Ankara'da ikamet etmekteyim. Bekçilik mesleğine aday biriyim. Sitemize haber yazmakta ve kullanıcılardan gelen yorumları cevaplamaktayım. Bana ulaşmak için e-posta adresimi kullanabilirsiniz. (iletisim@bekcialimi.com)
Yorumlara Abone Ol
Bildir
guest
63 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Halil
Halil

abi bunlardan 1 tane bile olmuyor,

Metehan
Metehan

1 tanesi bile olmuyor bana özelden 1 tane atabilirmisin adım ! Harry Potter#3028 inşallah 1 tane atarsın atmassanda canın şağ olsun

furkan
furkan

abiii hic biri olmuyor 1 tane atarmısın yalvarırım nolurrrrrr discord adım etiketim atmassanda canın sağolsun abiii ! ૨ Fukqn#7297

furkan
furkan

Abi hepsini denedim olmadı allah rızası için at nolurrrr lütfeeeeeeeen ✯𝑫𝑨𝑹𝑲༄𝑼𝑺𝑬𝑹✯#2805

Drokei
Drokei

Abi Bana Bi Tane Atarmısın Łénd を `Drokei#0001 Hesap İstiyorum lütfen

Last edited 2 yıl önce by Drokei
Thyphon
Thyphon

Abi bir tane bile olmadı özelden yollasan olur mu olmasa da sıkıntı yok canın sağolsun. `Thyphon#1747

bartu
bartu

Dostum bunlar çalışmıyor 𝕭𝖆𝖗𝖙𝖚#5834

Erenn
Erenn

Bana özelden 1 tane atabilirmisin adım ❟❛❟Stêa#8895

1 2
Bildirimler kapat

Cihazınızda internet yok...