Bedava Cloud Mining – BekçiAlımı

Bedava Cloud Mining

Ekonomi piyasalarındaki dengesizlikler yediden yetmişe tüm yatırımcılarda endişe yaratıyor. Neticede tahminlerin ötesinde gerçekleşen durumlar büyük kazanç getirirken aynı oranda büyük risk de getirebilmektedir. Haliyle ansızlık birkaç iniş veya çıkışla tüm sermayeniz pul olabilir ve emekleriniz, karınız yok olabilir. Bu yüzden kriz şeklinde ifade edilebilecek negatif ekonomik zamanlarda insanlar hep güvenli limanlara yol alırlar. Son dönemlerde trendini yükselten yatırım araçları içerisinde en çok göze batan ise kripto paralar oldu diyebiliriz. Türk Lirası karşılığı diğer enstrümanlara göre çok ciddi seviyelere ulaşırken 2010’ların ortasından itibaren yoğun ilgiyle karşılanıyor. Sadece finansçılar veya bu alandaki uzmanlar değil, internetle ve dijital dünyayla haşir neşir kişiler de kripto birimlere yönelince koskoca bir pazar haline geldi. Herhangi bir devletin, kurumun hakimiyeti altında bulunmadığından adeta özgürlüğün simgesine dönüşürken yepyeni bir seçenek olduğundan erken pozisyon alanların yol aldığı bir piyasa. Çeşitli yollarla mining yapıp veya Bitcoin vb. birimleri alıp yükselmesini bekleyenler olsa da bedava biçimde temin etmek isteyenler de var. Halihazırda cloud mining ve türevi işlemlerle üretilebilirken fiziksel sunucularla devam edenler de yok değil. Elbette herkes çalışma işleyişini kendi perspektifi neticesinde belirlemekte ve siz bedava clound minig vasıtasıyla burada boy göstermek hedefinde olabilirsiniz.

Cloud Mining Bedava

Kripto paraların adını duyuran şey Bitcoin’in fiyatı bir anda yukarılara çıkınca ortaya çıkan söylentilerdi. Çünkü belirli bir ağa bağlanmaya gerek kalınmadığından dileyen her bireyin rahatlıkla bedava mining yapılabileceği düşünüyordu. Pek tabii ki araştırmalarınız sonucunda ulaşabileceğiniz alternatifler halen varlığını sürdürse de temel anlamda bilinmesi gereken detaylar mevcut. Bulut madenciliği ile de adlandırılan bu işlem sırasında çok güçlü bilgisayarlar kullanılmaktadır. Dolayısıyla sahip olduğumuz kişisel bilgisayarlar (PC) genellikle hatırı sayılır kazançlar getiremiyor. Yine de bazı programlar kurarak cloud mining bedava sağlanabilir fakat götürüsü getirisini geçince boşuna zaman kaybetmekten fazlasına kavuşamıyorsunuz. Her sektördeki gibi seçeneklerinizi diğer yöntemlerle kıyaslamanız lazım. Örneğin asic miner ismiyle bilinen üst seviye cihazları birkaç bin dolara satın aldığınızda elinize geçecek miktar muhtemelen elektrik faturanıza denk düşecektir. Bu yüzden bırakın bir işi, ek gelir olarak bile görmeniz zorlaşacak. Eğer ki aracılık eden cloud mining bedava isimlerle çalışırsanız hem kazanç elde edersiniz hem de ekstradan masraf ödemeyip cihazlarla uğraşmazsınız.

Bedava Bulut Madenciliği

Aşağı yukarı 2013 senesinden bu yana Bitcoin başta olmak üzerek kripto paralar zirve çağını yaşamaya başladı. Etkisi sürerken veri madenciliği, bulut madenciliği gibi kavramlar da iyiden iyiye hayatımıza karıştı. Çünkü dijital hizmetlerin ne denli geliştiği göz önünde tutulursa buradaki sektörlerden edinilecek kazançların benzer ölçeklerde yükselebileceğini tahmin etmek de zor değil. Farm denilen madencilik yöntemleri hakkında çalışan bazı şirketler ayak uyduramazken bazıları da ünlerine ün katıp yürüyüşlerini sürdürdüler. Dışarıdan katılımcıların sağlanmasıyla bedava bulut madenciliği yani ücretsiz mining imkanı tanınarak bambaşka bir çalışma modelinin gerçekleşebileceğini de öğrendik. Cloud ya da bulut alanlarıyla uzaktan sunuculara ulaşılabiliyor ve kişiler kolaylıkla yatırımlarıyla örtüşen paralar kazanabiliyor.

Ücretsiz Cloud Mining Nasıl Yapılır?

Bahsettiğimiz türde firmalar müşterilerine ve kendi hesaplarına pozitif katkılarda bulunarak ticari hayatlarını sürdürürken farklı kampanyalar hazırlayarak yeni kişilere de ulaşma hedefinde. Müşteri yelpazesi genişledikçe kazanç oranlarının yükseleceği net bir gerçek iken bazen ücretsiz yani hiçbir masrafa gerek kalmadan cloud mining yapma şansı verilebiliyor. Bedava bir işlem bütününü ifade ettiğimizden elbette pek çoğumuzun da ilgisini çekiyor. Ücretsiz cloud mining nasıl yapılır yönündeki sorularına cevap arayanlar Hashflare ve Genesis Mining gibi bulut madenciliği konusunda önde gelen markaları takip edip duyurularını okuyarak kampanyalardan faydalanabilir. Özellikle ilk giriş aşamasında bedava ücretsiz bolca ürünler sunduklarından yeni başlayanlara cazip gelmekte.

Bedava cloud mining nasıl alınır veya yapılıyor diye sorunlara yönelik işleyiş biçimini de detaylandırabiliriz. Yukarıda kurduğumuz cümleler neticesinde evinde veya iş yerinde direkt kendisi kripto para üretmek amacıyla madencilik yapanlar önemli faturaları, masrafları karşıladığından ortaya çıkan sonuç çok kar getirmiyor. Böylece yetkili şirketler sunucularını asic miner bilgisayarlarıyla donatmakta ve sıradan kişilerle çalışmaktadır. Devamında yatıran ücret ile bağlantılı kar hesabınıza yansıtılır ve sözleşmenizi gerçekleştirdiğiniz andan itibaren datacenterlarda sürekli açık kalan bilgisayarlar sayesinde bir nevi ek gelir sahibi olursunuz.

Yazar: Adem Kaya

"Webmaster olarak başladığım web sektörü içerisinde 2014 yılından bu yana içerik üreticiliği yapmaktayım. İlgilendiğim alanlar arasında finans, ekonomi ve teknoloji bulunmaktadır. Bu alanlarda düzenli araştırmalar, okumalar yaparken çeşitli içerikler de hazırlamaktayım."

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir