Bedava Cips Şifreleri
Bedava Cips Sifreleri

Bedava Cips Şifreleri

Atıştırmalık şeklinde ifade edebileceğimiz pek çok yiyecek türü marketlerde, bakkallarda bulunmaktadır. En çok çocuklara hitap ettiğine yönelik çokça sohbete denk gelseniz bile bağımlısı derecesinde seven yetişkinler de bir hayli fazla. Genel anlamda ülkemizde tüketen sayısı günden güne artarken hem reklam niyetiyle hem de bu atıştırmalıkları alanlara cazip gelsin diye içlerinden bazen şifre çıkabiliyor ve böylelikle çeşitli avantajlar kazanılıyor. Günümüzde tercih edilen fast food, jelibon, çikolata, cips türevleri incelendiğinde cipslerin ekseriyetle öne çıktığı söylenebilir. Sıradan patateslerin birçok işlemden geçmesiyle üretilen ve devamındaki soslamalar sayesinde ağza lezzetli tat bırakan bu ürünler her zaman marketlerin göze çarpan bölümlerine konuluyor. Bahsettiğimiz gibi içlerinden çıkan parolalar sayesinde bedava cips bile alınabiliyor. Yine cips şifreleri internet, okey veya 101 gibi oyunlarda ekstradan çip ve benzeri özellikler de katabiliyor. Haliyle yerken alınan keyfin yanında böylesine değişik ve güzel avantalar veren bedava cips şifreleri hemen hemen herkesin dilinde.

Cips Bedava Şifre

Bulunduğumuz dönem itibari ile mobil internetin ne kadar pahalı olduğu ortada. Pandemi nedeniyle uzaktan eğitim kararı da alınca vatandaşlar internet paketlerini gündelik işlerine, temel faaliyetlerine mi ayıracağını yoksa derslere mi ayıracağını bilemiyor. Böyle durumlarda da akla bedava internet alınabilecek adreslere yoğun talep gerçekleşiyor. Nihayetinde 1 GB dahi kimisini mutlu ederken cips bedava şifre aracılığıyla 100 MB ve 5 GB arasında değişen yelpazede bir pakete kavuşabilirsiniz. Gelen hücresel veriyi doya doya kullanırken başka cips şifresi girerseniz yine hesabınıza tanımlanacak yeni hediyeleri görebilmeniz de mümkün. Ayrıca ifade etmek gerekir ki altını çizdiğimiz kategorideki yiyeceklerin yanında diğer ürünlerin tüketiminden sonra da içinden çıkan, kapağının altında yer alan parolaları girerseniz de benzer bir sonuçla karşılaşacaksınız. Bu yüzden size promosyon niyetiyle sunulan bedava şifreleri hiç zaman kaybetmeden deneyin. Kampanyalar halinde piyasaya sürüldüğünden dönemini kaçırırsanız hediyenizi alamayabilirsiniz.

Bedava Cips Şifreleri Nasıl Kullanılır?

Çevremizde devamlı paketli malların yenilmesinin ardından hem paketlerinin hem de barındırdığı küçük kağıtların atıldığını görürüz. Parası ödenen malın yanında verilen bu kağıtlarda yazan şifreler bir bakıma tarafınıza tanımlanılmıştır. Gelgelelim insanların büyük bölümü örneğin bedava cips şifreleri nasıl kullanılır noktasında bilgi sahibi değil. O yüzden de ellerine geçen cips şifrelerinden internet kazanmak akıllarına gelmiyor. Eğer ki amacınız ulaştığınız parolaları, kodları girilebilecek bir sisteme tanımlayıp hediyenizi almak ise doğru yerdesiniz. Çünkü KazandıRio adındaki uygulamayı akıllı telefonlarınıza, tabletlerinize indirmeniz sonrasında cips şifrelerini yasal biçimde GB’a dönüştürebilirsiniz. Hatta online oyunlarda bolca vakit geçiren kimselerdenseniz buralarda işinizi görecek 25 bine kadar çip para bile gelebiliyor. Aynı ölçüde belirttiğimiz bütün ödüllerin şansa dayalı olduğunu hesaplamalısınız. Neticede arkadaşınıza yüksek değerde, size az denebilecek değerde hediyeler veya ödüller verilebilir. Fazlaca bedava cips şifresi miktarı bulundurup nasıl kullanılır başlığında anlattığımız yöntemle uygulayın ve sevindirecek hediyeleri kapmaya çalışın.

Cips Şifreleri Bedava

1- AXLGI37DFV
2- ZPL2GBMEAB
3- AAR66VDWRA
4- JLXWMYR3T5
5- BLXST64332
6- SQHLMIOZG9
7- XXOURSDGER
8- GCHOPXDSWW

Bedava Cips Şifreleri 20 Adet

 1. ABSXTCHCZH
 2. YHP822CJ5Y
 3. ZA5FX4YMCD
 4. 9CUKHASTXC
 5. ZAU28JCVGH
 6. 4B23G8UHW3
 7. 3WA32Y9X8M
 8. MJQ9MM8E22
 9. 7TUZCW3QV7
 10. M8BRQTBSJ9
 11. 4GQD29W5UX
 12. CY53YWR2WY
 13. PZEKZQE5EK
 14. STJGYDQ3QN
 15. 3UD4RMWDFT
 16. G6WEEGYJ9Q
 17. 3CTC29RBTN
 18. 747UQG62J5
 19. 2MPTXEVRNC
 20. G8PS9PTK2D

Yazar: Adem Kaya

"Webmaster olarak başladığım web sektörü içerisinde 2014 yılından bu yana içerik üreticiliği yapmaktayım. İlgilendiğim alanlar arasında finans, ekonomi ve teknoloji bulunmaktadır. Bu alanlarda düzenli araştırmalar, okumalar yaparken çeşitli içerikler de hazırlamaktayım."
Yorumlara Abone Ol
Bildir
guest
77 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Salim
Salim

Kod

Utku DEMİR
Yönetici
Utku DEMİR
Cevaplandı:   Salim

Eposta adresine gönderildi

Efe
Efe

Kod

Utku DEMİR
Yönetici
Utku DEMİR
Cevaplandı:   Efe

Cips kodu ilettim.

Osmanyildirim
Osmanyildirim

Kod istiyorum teşekkürler

Utku DEMİR
Yönetici
Utku DEMİR
Cevaplandı:   Osmanyildirim

Kod gönderildi.

Yunus Emre
Yunus Emre

Merhabalar abi parti boy cipsi kodları lazım elinde varsa gönderir misin

Utku DEMİR
Yönetici
Utku DEMİR
Cevaplandı:   Yunus Emre

Cips kodu atıldı.

Salih
Salih

Parti boy cips kodu alabilirmiyim

abdullah
abdullah

kod

Cengizhan
Cengizhan

Kod

Serkan tok
Serkan tok

Merhaba kod alabilirmiyim

Utku DEMİR
Yönetici
Utku DEMİR
Cevaplandı:   Serkan tok

Kod atıldı.

1 2
Bildirimler kapat

Cihazınızda internet yok...