Bedava CC Kart – BekçiAlımı

Bedava CC Kart

Geçmişten bu yana gelişen finansal teknolojiler sayesinde çeşitli banka müşterileri onlarca yeni hizmetle tanışıyor. Hatta bazı kişilerin uzun bir süredir nakit para bile kullanmadan tüm ihtiyaçlarını karşıladığı, alışverişlerini tamamladığı bir gerçek. Hal böyle olunca ödeme sistemleri ve dijital işlemler de rağbet görüyor ve üzerine daha gelişmiş versiyonları ekleniyor. Örneğin internetten alışveriş gerçekleştirileceği zaman size birçok alternatif sunulur ve arasından kendinize uyan metodu seçmeniz istenir. Ürün geldiğinde parayı vereceğiniz kapıda ödemenin dışında direkt online biçimde ücreti yatırırsanız ekstradan fiyatlamalara tabi tutulmazsınız ve kapı ödemedekine benzer biçimde ayrı bir hizmet adına meblağ cebinizden çıkmaz. Elbette karşı tarafa sanal olarak para ulaştırma talebiniz varsa bunu kredi kartı ile rahatlıkla yapabilmektesiniz. Dijital bankacılığı benimseyen kurumların beraberinde bedava şekilde yapılırken daha fazlasını amaçlayıp CC kart kullanmak isteyenler de var. Türkiye Cumhuriyeti yasalarınca illegal görülen bedava CC kart bilgileri tespit edildiğinde müdahale edilir ve şahsına yönelik avantaj sağlayanlara da ceza uygulanır.

Bedava CC Kart Nedir?

Elektronik sistemler güncel programlama dillerinin seçilmesi ve güvenlikli ortamı oluşturabilmek için çaba sarf edilmesiyle güçlendiriliyor. Fakat bazı durumlar oluyor ki ya geliştiriciler yaşanma ihtimali bulunan negatif anları hesap edemiyor ya da hacker diyebileceğimiz kötü niyetli bilgisayar uzmanları hedeflerine ulaşıp çökerterek verileri indirebiliyorlar. Çoğu kişi bu CC kart nedir veya bedava CC nasıl bulunuyor diye sorular yöneltiyor. Detaylı biçimde açıklayacaksak internet platformlarına sızılmasıyla ele geçirilen kredi kartı bilgilerini nitelerken söylenir. Maalesef üst seviye hırsızlar ve dolandırıcılar sıradan bireylerden en zengin insanlara kadar birçok kişinin hesabını, bilgisini bulabiliyor ve CC bedava bile verebiliyor. İçinde yüklü miktar yer alanları satarken dediğimiz gibi düşük meblağlar barındıran kartları da internetin dört bir yanına yazarlar. Bu yüzden sanal alemin karanlık yüzü denebilecek sitelerde belki de yüzlerce CC kredi kartı bilgileri dolaşır. Eğer bunlardan herhangi birisine denk geldiyseniz kontrol etmenizi ve kendinizi, çevrenizi korumanızı öneririz.

CC Kart Bilgileri Bedava

Ayrıca bankacılık hakkında pek bilgi sahibi olmayan vatandaşların da kafa karışıklığından dolayı bahsettiğimiz durumu sanal kartla karıştığını görmekteyiz. Nihayetinde şahsi hesabınızın kartına bağlı biçimde rahatlıkla oluşturabileceğiniz sanal kart vasıtasıyla online platformlarda güvenle alışveriş gerçekleştirebilir ve aynı diğer kartlar gibi avantajlardan faydalanabilirsiniz. Lakin CC kart bilgileri, bir başka insanın çalınmış verilerinden oluştuğundan ikisi karıştırılmamalıdır. Söz gelimi ifade ettiğimiz ölçüde sanal bir ürünle işlemleri sağlamayı düşünüyorsanız öncelikle çalıştığınız finansal kuruluşun resmi ve güvenilir web sitesinden, uygulamasından araştırmalısınız. Aksi taktirde CC bilgileri bedava diye bir şey elinize geçerse ve farklı amaçlarla faydalanabilecek biçimde harcarsanız başınız ağrıyabilir.

CC Satışı Nasıl Yapılıyor? Bedava Mı?

Deep web denilen online ortamın katmanlarına merak salanlar genellikle yasa dışı işlerin nasıl yürüdüğünü öğrenmek için uğraşır. Merakınızı dindirecek ölçüde bilgilenmeyi hedefleyip fazlasına bulaşmamanız uzun vadede en mantıklı olanıdır. Yazımıza konu aldığımız CC kart satışı da resmi kayıtlara takıldığı anda müdahale görür ve taraflar bir anda kendilerini mahkemede bulur. CC alım satımı sırasında kullanılan para birimi ise Bitcoin’dir. Dijital para birimi özelliğiyle takip edilmesi neredeyse imkansızdır ve bu da arkada ayak izi bırakmayanların hoşuna gitmektedir. Açık alanlara yazılanların dışında bedava CC almak zordur. Çünkü sıra size gelene kadar muhtemelen birileri çoktan içini boşaltmıştır. Dolu olan CC fiyatı da 12 dolar civarlarında olsa bile içerisinde bulunan paranın ne kadar olduğuysa tamamen şanstır. Nihayetinde çalan kişi kullanım anında oluşabilecek risklerden korunmaya çalışır ve bilgi vermeyip kazanacağı paraya bakar. Dolayısıyla 10 bin lira da bulunabilir 1 lira da.

Visa Kredi Kartı Numaraları

 • 4929039186047088
 • 4024007151483541
 • 4716017067407909
 • 4539163825870817

Master Card Kredi Kartı Numaları

 • 5479697402806735
 • 5145089294073125
 • 2720995640643181
 • 2221008615704048

Kredi Kartı Numarası Oluşturucu-Üretici

Yukarıdaki kart numaraları gibi siz de visa ya da master card için özel kredi kartı numaraları oluşturmak ve yenilerini bulmak istiyorsanız aşağıda sizinle paylaştığımız aracı kullanabilirsiniz. Kredi kartı numaları size özel olup tekrar tekrar aynı kartlar kopyalanmamaktadır. Siz kendiniz istediğiniz kadar gerçek kredi kartı numarası üretebilirsiniz:

[ccng_credit_cards]

Yazar: Adem Kaya

"Webmaster olarak başladığım web sektörü içerisinde 2014 yılından bu yana içerik üreticiliği yapmaktayım. İlgilendiğim alanlar arasında finans, ekonomi ve teknoloji bulunmaktadır. Bu alanlarda düzenli araştırmalar, okumalar yaparken çeşitli içerikler de hazırlamaktayım."

5 Soru Cevaplandı

 1. asaasasaasassasasasa

  aga kart no var dda tarih isim filan yok

 2. bu kartların bilgilerinide atarmısınız

 3. Haci cok iyi amazondan bileklik siparis verdim lan müq bi şey bu

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir