Bedava Çanak Okey Kodları – BekçiAlımı

Bedava Çanak Okey Kodları

Bedava çanak okey kodları deyince ilk akla gelen kavramlardan birisi Pepsi kodları olmaktadır. Bunun yanı sıra çok sayıda farklı Çanak Okey kodu bulmak mümkündür. Şimdi Çanak Okey oyunun içeriğine, nasıl kullanıldığına de kodlarının nasıl alınabileceğine birlikte bakalım..

Bedava Çanak Okey Kodları Listesi

 1. nXrp8tgmW6
 2. 3w8GhgZqwo
 3. jbfAbw5P53
 4. Qn4RGpL4tp
 5. YJ7vm9XSzD
 6. N88rQvdMk7
 7. 72rybXhUxq
 8. GpvYrVDpM9
 9. 6MWN4ymJfJ
 10. yCJnPKDJNY
 11. uCmvRQ8E4E
 12. JzVMJ3CbiB
 13. 8SXopYrwKe
 14. n4LtxztRVY
 15. hhDugwm5oX
 16. 3C5W2WWdbP
 17. EJ2FRyXm3R
 18. 7Y2yheuswo
 19. BgNARQLMua
 20. au9z4xKYPR
 21. RUneuiAKrb
 22. xPWUMK5tYg
 23. FHLLC92PnB
 24. uJ9UnjUA6G
Bedava Çanak Okey Kodları
Bedava Çanak Okey Kodları

Çanak Okey Nedir? Kodları Nasıl Alınır?

Çanak Okey somut olarak bildiğimiz Okey oyununun, internet üzerine taşınmış şekli olarak ifade edilebilir. Elbette somut oyuna göre pek çok farklı işleyişi mevcuttur. Örneğin farklı kodlar alarak oyun içinde kullanma imkanı mümkün olmaktadır. Çanak okey oyununda her bir oyuncu elindeki taşları oyunun mevcut kurallarına göre dizmek ve belirli setleri tamamlayarak oyunda galip gelmeyi amaçlar.

Yine somut halinde olduğu gibi oyunda;  mevcut taşları dizmeye yarayan istekalar, dikdörtgen düzendeki taşlar ve oyun başlarında atılan zarlar bulunur.  Bir nevi hafıza ve şans oyunu olarak adlandırılabilecek Çanak Okey dahilinde alınan pek çok kodla;  oyuna ilerletmek ve avantaj elde etmek mümkündür.

Standart Okey oyunu ile Çanak Okey temel farkı;  somut ve soyut ortamda oynanması ve aynı zamanda ödül sisteminin farklı işlemesidir. Bunun dışında 2 oyun arasında belirgin bir fark göze çarpmaz. Peki standart okey oyununda bulunmayan ve yalnızca Çanak Okey sisteminde yer alan okey kodları nasıl elde edilir?  Şimdi Çanak Okey dahilinde bulunan farklı kodlara ve bunların nasıl alınabileceğini değinelim:

Güncel Pepsi Kodları

Çanak Okey deyince akla pek çok değişik kod çeşidi gelmektedir. Akla gelen kodlardan ilki; güncel Pepsi kodları gibi içerikler olmaktadır. Bunun yanı sıra oyun içinde anlık olarak hediyeler kazanmak da mümkündür. Özellikle oyunda el aldıkça ve ilerledikçe yeni seviyelere geçilir ve yeni hediyeler kazanılmış olur.

 1. e7SddVxjpr
 2. jFCKKggJen
 3. iurMN59g4S
 4. wHP4PsraBk
 5. FzJgBKaZSf
 6. FURrRsnDYv
 7. E5z6x3hjGH
 8. BsGrh9bc8a
 9. fLk5jscGoJ
 10. PjJvWieGis
 11. w7escJuypc
 12. yy8Q6zXsTC
 13. K48y5BjWJx
 14. wptKVbQdjY
 15. Gid6ainP5n
 16. EXykXQgJNh
 17. wHrEGGXfpD
 18. 7FifFPL8JM
 19. Rzr3oZmHeL
Bedava Çanak Okey Kodları
Bedava Çanak Okey Kodları

Pepsi kodları gibi Çanak Okey sisteminde yer alan farklı kodlara erişmek; internette kısa bir arama ile oldukça kolaydır.  Bu anlamda bilgi ve hizmet veren;  aynı zamanda kod bilgisi paylaşan çok sayıda site yer almaktadır.  Siteye giriş yaparken yalnızca güvenirliliği ne dikkat etmekte fayda vardır.

Ülkemizde en yoğun şekilde oynanan Okey çeşitlerinin başında gelen Çanak Okey;  her gün çok sayıda insan tarafından farklı cihazlar üzerinden internet aracılığı ile oynanmaktadır. Bazen oyun kullanıcıların oyun dahilinde yer alan birikimleri bitebilir ve bu nedenle farklı kodlarla oyuna devam etme yolları aranabilir. Bunlardan birisi olan Pepsi kodları; açma halkalarından yer almaktadır. Internet üzerinden bulunabilecek farklı kodların yanı sıra Bu yöntemle de; oyun birikimi elde etmek mümkündür.

Çanak Okey Kodları Nasıl Alınır?

Çanak Okey Öncelikle mobil uygulamalar üzerinden ya da Facebook aracılığı ile oynanan bir oyun olarak sunulmuştur. Mobil üzerinden oynanan oyunda Pepsi kodu vasıtasıyla bir ay içinde toplam 7 kez olmak üzere çip para kazanma Hakkı getirilmiştir.  Burada dikkat edilmesi gereken nokta; açma halkasında yer alan 8 haneli kodu girmektir.

Çanak Okey dahilinde oynanabilen bir diğer yöntem de;  Facebook aracıdır.  Bu sürümde ise aylık toplamda 15 şifreye kadar girme hakkı bulunmaktadır. Bazı içerikler de 10 haneli Pepsi kodu giriş yapılabildiği de görülmektedir ve farklı kodlar aracılığıyla sistemde ilerlemek oldukça kolaydır.

Bedava Çanak Okey Kodları

 1. ni2bMn6KHf
 2. Cc4ZNrfoeg
 3. i8fpZZr6ed
 4. rQ79UGFrDi
 5. T9GHC8oDix
 6. ALNJNcTidU
 7. eH3gMCDdrs
 8. SAbdG374rp
 9. uUPLwFuTdf
 10. kyqDRQqNkU
 11. 9goKoaE8FC
 12. uekMZg77k8
 13. wQBm7eAQEU

Yazar: Utku DEMİR

Merhaba. Ankara'da ikamet etmekteyim. Bekçilik mesleğine aday biriyim. Sitemize haber yazmakta ve kullanıcılardan gelen yorumları cevaplamaktayım. Bana ulaşmak için e-posta adresimi kullanabilirsiniz. (iletisim@bekcialimi.com)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir