Bedava Brawl Stars Kodları – BekçiAlımı

Bedava Brawl Stars Kodları

Brawl Stars kodları özellikle mobil oyun severler tarafından yoğun ilgi gören ve çok sevilen; aynı zamanda Supercell tarafından geliştirilmiş olan bir oyundur. Daha önce Clash Of Clans gibi ünlü oyunlarla adını duyurmuş olan Supercell’in bu yeni oyunu da çok sevildi.

Pek çok kişi tarafından çok başarılı bir oyun olarak tarif edilen Brown Stars ile ilgili merak edilen pek çok konu var.  Clash of Clans oyunundan sonra mobil oyunlar dahilindeki durgunluğu kıran ve oyun piyasasına yeniden hareketliliği getiren Brown Stars’ı inceleyelim..

Brawl Stars Kodları

 1. CpiNMadjHu
 2. A2EY4QvyYj
 3. txRBLuQDym
 4. 5K8mM3PGrr
 5. uC4NPVZ6GK
 6. ztUdGXbQfE
 7. imL2zSMko7
 8. 6U2KdjAZsa
 9. Czd7SK5Jac
 10. LrXoNf5NgH
 11. 3xQLTAgJHR
 12. a4j2qATSSh
 13. TKucN4QVdQ
 14. botoWM4PvY
 15. 79ptBwybgv
 16. 3tBCKgzN4n
 17. RwKFaLPm2n
 18. vJb6TWiB2U
Brawl Stars Kodları
Brawl Stars Kodları

Brawl Stars Ücretsiz Oyna

Brawl Stars ücretsiz oyna başlığı altında çokça incelenen oyun hesabı nasıl açılır, ücretsiz oynamak için hangi adımları izlemek gerekir; birlikte bakalım: Brown Stars dahilinde bedava hesap oluşturmanın yollarından birisi; bu oyunu oynayıp daha sonra bırakan kişilerin hesaplarını forumlarda paylaşmasıdır. Bu sayede ücretsiz olarak hesaba erişip, oyun oynamaya başlanabilir. Ancak dikkat edilmesi gereken bir nokta; bu sistemde alınan hesapların geçici olduğudur.

Paylaşılan bu hesaplarda hazır elmas bulunmasının yanı sıra özel karakterler de dahil olabiliyor.  Eğer oyunu almadan önce denemek istiyorsanız bu geçici hesaplar iyi bir yöntem olabilir. Bu özelliklerin dışında oyuna devam ederek çeşitleri adımları geçmek ve yeni hediye ile yeni karakterler kazanmak mümkün. Oyuna denemek ve incelemek için internet mecralarında çeşitli forumlarda paylaşılan bu hesapları değerlendirmek oldukça kolay.

Brawl Stars kodları almak için bir başka ideal yöntem de;  özellikle Android üzerinden bu oyunu oynayanlar için geçerli oluyor.  Google Play Store üzerinden oyunu indirmek ve bedava hesap almak en pratik yollardan birisi oluyor. Daha önce sözü edilen alınmış ve paylaşılan hesaplar üzerinden oyna başlamanın avantajı ise sıfırdan değil de;  başkalarının biriktirdiği karakterler ve elmaslar üzerinden oyuna başlamaktır.  Bu iki temel yöntemle birlikte; oyunu uzun vadeli oynamak isteyenler için tavsiye edilen yöntem ise; sıfırdan bir hesap açarak oyuna başlamak yönündedir.

Ücretsiz Brawl Stars Kodları

 1. TdEAWG9a2H
 2. JTQ9hzDMwp
 3. gJ3yNzQJtr
 4. sj7THAwzzQ
 5. jQqxshUDYc
 6. qoLxyqTPtq
 7. TvrTiYFXdH
 8. 3jXpDmmGs9
 9. rLfSFMJ7mh
 10. eTNnEJjDZs
 11. ZJJQkSFZ76
 12. 5UZ3sD95uq
 13. zkjyG9ycgg
 14. oqSip89wGd
 15. if8hYobbYp
Brawl Stars Kodları
Brawl Stars Kodları

Brawl Stars Oyna

Brawl Stars oyna başlığı altında sıklıkla incelenen video oyunu 15 Haziran 2017 tarihinde Supercell tarafından piyasaya sürülmüş ve beta sürümü çıkarılmış olan çok oyunculu ve gerçek zamanlı olarak hizmet veren bir strateji oyunudur. Dünya çapında yayınlanması ise 12 Aralık 2018 tarihine tekabül eder.  Daha sonra 9 Haziran 2020 tarihinde Çin’de yayınlanmaya başlayan oyunun Çin ayağa bağımsız bir uygulama olarak geçer ve Çin’e ait özel sunuculara sahiptir.

Brawl Stars oynama mantığı ise farklı oyun modları üzerinden ve  çeşitli karakterler yoluyla rakip oyuncuları ya da takımları yenmek üzerine kuruludur. Oyuncular düşman savaşçılara saldırmayı ve hasar vermeyi hedefler, en çok hasar veren oyuncu Süper güçlerini tamamlar.

Brawl Pass dahilindeki kutular yolu ile ya da savaşçının en yüksek seviyeye ulaşması durumunda oyun içinde dükkanlarda yer alan yıldız gücü ya da aksesuar gibi yeteneklere ulaşmak mümkün. Oyundaki bu özelliklerin yanı sıra oyun içindeki dükkan dahilinde savaşçıya ait sesi, hareketleri ya da görünümü değiştirebilecek farklı kostümler de bulunmaktadır. Bu da oyuncunun karakterini daha kişisel hale getirir. Oyun içinde farklı karakterler ve oyun modları görmek mümkündür.

Yazar: Utku DEMİR

Merhaba. Ankara'da ikamet etmekteyim. Bekçilik mesleğine aday biriyim. Sitemize haber yazmakta ve kullanıcılardan gelen yorumları cevaplamaktayım. Bana ulaşmak için e-posta adresimi kullanabilirsiniz. (iletisim@bekcialimi.com)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir